Plan "Kozacka Forma 2.0 Edycja Letnia"

Okres letni kiedy występuje przerwa od meczów ligowych, jest świetną okazją aby maksymalnie wykorzystać swój potencjał i jak najlepiej przygotować swoje ciało do nowej rundy piłkarskich zmagań. Z naszą pomocą możesz w 8-13 skutecznie poprawić swoją siłę, moc, szybkość, zwinność oraz wytrzymałość.

Cena : 269,99 zł *

Plan "TRENING SIŁOWY W SEZONIE"

Zwiększ swoją siłę i moc bez marnowania czasu i martwienia się o przetrenowanie w trakcie sezonu. W ciągu tygodnia twój rozwój musi być zaprogramowany w taki sposób, aby w najważniejszy dzień-meczowy, Twoje nogi oraz psychika była gotowa do pracy na 100%. Liczy się przede wszystkim wynik i twój rozwój. Jeżeli chcesz go sobie zapewnić jednocześnie nie tracąc czas u na leczenie niepotrzebnych kontuzji, ten program jest odpowiednim krokiem w kierunku najlepszych rezultatów jakie do tej pory miałeś!

Cena : 179,99 zł

Plan "mobilność zlatana"

Okryj tajniki trneingu mobilności które pomagają profesjonalnym zawodnikom grać na miarę swoich możliwości. Popraw swoją mobilność w kluczowych dla sportowca obszarach ciała takich jak: biodra, grupa kulszowo-goleniowa, staw skokowy czy odcinek piersiowy kręgosłupa. Nie olewaj pracy nad swoją mobilnością bo przecież to ona jest jednym ze składników Twojej sprawności, samopoczucia i wydajności na boisku.

Cena : 199,99 zł

Plan treningowy "Szybkość-Zwinność-Dynamika"

Przestań czuć się jak wóz z węglem i zacznij poruszać się jak ninja na boisku. Bądź nieuchwytny, zawsze o krok przed przeciwnikiem i graj od 1 minuty każdego meczu. Dołącz do planu treningowego “Szybkość, Zwinność, Dynamika”. Popraw moc, technikę poruszania się , zwinność oraz mobilność.

Cena: 199,99 zł*

PLAN "LICZY SIĘ PIERWSZY KROK"

Klucz do sukcesu w poruszaniu po boisku kryje się w pierwszych 3-4 krokach. Możliwość szybkiego zwalniania i przyspieszania w dowolnym kierunku daje ogromną przewagę, pomaga szybciej osiągnąć prędkość maksymalną a także wymusza na przeciwniku szybszą reakcje. Na szczęście istnieje proces, z którego możesz skorzystać, aby wypełnić lukę między sobą a najszybszymi zawodnikami. Wszystko po to aby rozwinąć przyspieszenie, które będzie odróżniało cię od innych graczy.

Cena : 179,99 zł

EBOOK "KOSMICZNA REGENERACJA"

Rzadko się o tym mówi ale regeneracja jest co najmniej tak samo ważna jak trening. Bez dobrej regeneracji nie osiągniesz oczekiwanych efektów z treningu a twoja forma sportowa będzie ciągle szybowała w dół! W świecie gdzie w około słyszy się że trzeba cisnąć na maxa, każdy z nas jest narażony na mnogość bodźców powodujących zmęczenie nie tylko fizyczne ale również psychiczne. Dlatego skorzystaj z naszej wiedzy i dołącz do grona nielicznych zawodników którzy w każdym meczu potrafią grać na 100% swoich możliwości 

Cena: 69,99 zł *

Plan treningowy FUNDAMENT

Jednym z najgorszych scenariuszy, które mogą przekreślić Twoja karierę sportowa jest doznanie kontuzji.Duża ilość treningów, zwiększająca się z roku na rok liczba meczów, krótki czas odpoczynku i niewłaściwy styl życia, to czynniki które będą hamować regenerację Twojego ciała mogąc zwiększyć ryzyko doznania kontuzji w przyszłości. Jak sie przed tym uchronić?

Cena: 89 zł

Plan treningowy DEVELOPMENT

Brak właściwej adaptacji mięśniowej przed kształtowaniem siły maksymalnej związanej z podnoszeniem dużych ciężarów może skutkować wystąpieniem kontuzji lub zahamowaniem wzrostu siły. Rozrost mięśnia w jego przekroju poprzecznym oraz podłużnym, optymalizuje trening siłowy.

Cena: 80 zł

WSPÓŁPRACA treningowa ON-LINE

Stopniowy rozwój w aspekcie treningu fizycznego jest w sporcie bardzo ważny. Nie staniesz się lepszy bez rozwoju siły maksymalnej czy mocy. Wielu zdolnych zawodników osiąga limit swoich możliwości, ponieważ przestają się rozwijać, nie mając konkretnego planu i kierunku rozwoju. Współpraca z nami ma pomóc w wytyczeniu celu i  zwiększeniu Twoich  możliwości niezależnie jaki sport uprawiasz, gdzie mieszkasz i trenujesz.

Cena : 450-750 zł

Trening dzieci i młodzieży

Praca z dziećmi jest dla nas misją, która ma na celu podnoszenie ich sprawności w równowadze ze zdrowym trybem życia. Poprzez sport i aktywny tryb życia edukujemy zawodników aby wyrośli nie tylko na zdrowych i sprawnych sportowców ale także na świadomych i aktywnych  ludzi.

Cena: 160-200 zł

KonsultacjA BIOMECHANICZNA

Jest ona szczegółową i kompleksową diagnostyką stanu funkcjonalnego organizmu. Dzięki pracy ze sportowcami wysokiego wyczynu opracowaliśmy niezbędne testy, dzięki którym jesteśmy potrafimy zdiagnozować przyczynę twojego stanu zdrowia oraz formy fizycznej, naprawić ją i zbudować solidny fundament, dzięki któremu możesz zwiększyć swoje szanse na osiągnięcie sukcesu.

Cena: 450-650 zł

Przewiń do góry