Plan "TRENING SIŁOWY W SEZONIE"

Zwiększ swoją siłę i moc bez marnowania czasu i martwienia się o przetrenowanie w trakcie sezonu. W ciągu tygodnia twój rozwój musi być zaprogramowany w taki sposób, aby w najważniejszy dzień-meczowy, Twoje nogi oraz psychika była gotowa do pracy na 100%. Liczy się przede wszystkim wynik i twój rozwój. Jeżeli chcesz go sobie zapewnić jednocześnie nie tracąc czas u na leczenie niepotrzebnych kontuzji, ten program jest odpowiednim krokiem w kierunku najlepszych rezultatów jakie do tej pory miałeś!

Cena : 179,99 zł

PLAN "LICZY SIĘ PIERWSZY KROK"

Klucz do sukcesu w poruszaniu po boisku kryje się w pierwszych 3-4 krokach. Możliwość szybkiego zwalniania i przyspieszania w dowolnym kierunku daje ogromną przewagę, pomaga szybciej osiągnąć prędkość maksymalną a także wymusza na przeciwniku szybszą reakcje. Na szczęście istnieje proces, z którego możesz skorzystać, aby wypełnić lukę między sobą a najszybszymi zawodnikami. Wszystko po to aby rozwinąć przyspieszenie, które będzie odróżniało cię od innych graczy.

Cena : 179,99 zł

Plan "mobilność zlatana"

Okryj tajniki trneingu mobilności które pomagają profesjonalnym zawodnikom grać na miarę swoich możliwości. Popraw swoją mobilność w kluczowych dla sportowca obszarach ciała takich jak: biodra, grupa kulszowo-goleniowa, staw skokowy czy odcinek piersiowy kręgosłupa. Nie olewaj pracy nad swoją mobilnością bo przecież to ona jest jednym ze składników Twojej sprawności, samopoczucia i wydajności na boisku.

Cena : 179,99* zł

Plan treningowy KOZACKA FORMA- EDYCJA LETNIA

Wakacje to nie tylko czas na odpoczynek. Jeśli chcesz przenieść swoją motorykę na wyższy poziom tak by w nadchodzącym sezonie prezentować formę, jakiej jeszcze inni nie widzieli, to musisz w tym okresie mocniej popracować nad swoimi słabościami.

Cena: 199,99 zł

Plan treningowy DEVELOPMENT

Brak właściwej adaptacji mięśniowej przed kształtowaniem siły maksymalnej związanej z podnoszeniem dużych ciężarów może skutkować wystąpieniem kontuzji lub zahamowaniem wzrostu siły. Rozrost mięśnia w jego przekroju poprzecznym oraz podłużnym, optymalizuje trening siłowy.

Cena: 80 zł

Plan treningowy FUNDAMENT

Jednym z najgorszych scenariuszy, które mogą przekreślić Twoja karierę sportowa jest doznanie kontuzji.Duża ilość treningów, zwiększająca się z roku na rok liczba meczów, krótki czas odpoczynku i niewłaściwy styl życia, to czynniki które będą hamować regenerację Twojego ciała mogąc zwiększyć ryzyko doznania kontuzji w przyszłości. Jak sie przed tym uchronić?

Cena: 89 zł

WSPÓŁPRACA treningowa ON-LINE

Stopniowy rozwój w aspekcie treningu fizycznego jest w sporcie bardzo ważny. Nie staniesz się lepszy bez rozwoju siły maksymalnej czy mocy. Wielu zdolnych zawodników osiąga limit swoich możliwości, ponieważ przestają się rozwijać, nie mając konkretnego planu i kierunku rozwoju. Współpraca z nami ma pomóc w wytyczeniu celu i  zwiększeniu Twoich  możliwości niezależnie jaki sport uprawiasz, gdzie mieszkasz i trenujesz.

Cena : 350-550 zł

TRENINGI MOTORYCZNE PRO

W dzisiejszych czasach trzeba robić coś więcej niż inni aby dostać się na szczyt i wykorzystać w pełni swój potencjał. Jest bardzo dużo zawodników ale tylko niewielu z nich występuje na najwyższym poziomie. Najczęściej są to ci którzy pomagają swojemu szczęściu poprzez mądrą, wytrwałą i dodatkową prace. 

Cena: 160-180 zł

Trening dzieci i młodzieży

Praca z dziećmi jest dla nas misją, która ma na celu podnoszenie ich sprawności w równowadze ze zdrowym trybem życia. Poprzez sport i aktywny tryb życia edukujemy zawodników aby wyrośli nie tylko na zdrowych i sprawnych sportowców ale także na świadomych i aktywnych  ludzi.

Cena: 160-180 zł

KonsultacjA BIOMECHANICZNA

Jest ona szczegółową i kompleksową diagnostyką stanu funkcjonalnego organizmu. Dzięki pracy ze sportowcami wysokiego wyczynu opracowaliśmy niezbędne testy, dzięki którym jesteśmy potrafimy zdiagnozować przyczynę twojego stanu zdrowia oraz formy fizycznej, naprawić ją i zbudować solidny fundament, dzięki któremu możesz zwiększyć swoje szanse na osiągnięcie sukcesu.

Cena: 350-550 zł