ZWIĘKSZ SWOJĄ ZWINNOŚĆ NA BOISKU

Dołącz do planu treningowego "Szybkość, Zwinność, Dynamika". Popraw moc, technikę poruszania się oraz mobilność.

Przestań czuć się jak wóz z węglem i zacznij poruszać się jak ninja na boisku. Bądź nieuchwytny, zawsze o krok przed przeciwnikiem i graj od 1 minuty każdego meczu.

Czas szczerze odpowiedzieć na trudne pytania...

Czy kiedykolwiek czułeś frustrację, że pomimo przepracowanego okresu przygotowawczego nadal jesteś mało dynamiczny i zwinny na boisku?

Być może masz problem, aby szybko zmieniać kierunek biegu, przez co poruszasz się jak pociąg towarowy (ciuch-ciuch)?

Spokojnie! To wyzwanie, z którym mierzy się wielu ambitnych zawodników…

Twoje ruchy są ociężałe. Zamiast poruszać się lekko jak liść na wietrze, wyglądasz, jakbyś biegał z kamieniami w kieszeniach po boisku…

Bez odpowiedniej szybkości zwinności i dynamiki możesz tylko pomarzyć o zdobyciu przewagi w obronie czy ataku…

Zamiast grać w pierwszym składzie, gdzie możesz rozwinąć potencjał i zyskać szansę na grę w lepszym klubie, będziesz każdy mecz grzać ławę.

Chociaż raz pomyślałeś… „Kurdę. To o mnie!”. Mam coś dla Ciebie:

Plan treningowy: Szybkość, Zwinność, Dynamika!

To Twoja przepustka do grania w pierwszym składzie. 

Bez marnowania czasu na nieskuteczne metody i dziwne ćwiczenia, które nie dają efektów oraz narażania się na kontuzję, która na długo wykluczy Cię z gry. 

To nie całość pakietu! Przygotowałem Ci cały zestaw materiałów:

Jak wygląda praca z planem "Szybkość, Zwinność, Dynamika"?

Natychmiastowy dostęp do planu treningowego:

Natychmiast po zakupie otrzymujesz dostęp do planu treningowego i wszystkich materiałów. Masz do nich dostęp 24/7. Na zawsze. Możesz rozpocząć przygotowania od zaraz i w chwilę dopasować je do treningów w klubie

Teorię łączę z praktyką:

Pokażę Ci skuteczne ćwiczenia i sprawdzone metody, które poprawią Twoją szybkość, zwinność i dynamikę. Całość została stworzona na bazie najnowszych badań naukowych oraz 10 lat praktyki jako trener motoryczny.

Kompleksowe podejście:

Pomogę Ci zdobyć i wdrożyć niezbędną wiedzę do poprawy zwinności w grze od A do Z. To nie kolejne ćwiczenia na pachołkach, czy drabince „zwinnościowej”. Same konkrety. Bez lania wody.

Otrzymujesz praktyczne narzędzia:

To nie tylko plan treningowy, ale także poradniki w formie lekcji wideo, oraz zestaw gotowych materiałów wspierających w formie PDF, które ułatwią Ci realizację i zrozumienie całego procesu treningowego.

Kim jest Twój Sensei i dlaczego miałbyś trenować pod moimi skrzydłami?

Stworzyłem ten plan treningowy na bazie najnowszych badań naukowych, mojej wiedzy oraz prawie 10-letniego doświadczenia jako trener przygotowania motorycznego w Lechu Poznań

Pracowałem z zespołami od U-12 aż do zespołu rezerw. Przez te lata moi podopieczni zdobyli 3 mistrzostwa polski do lat 17 oraz jedno wicemistrzostwo. To nie wszystko! 

Współpracuje z Polskim Związkiem Piłki Nożnej przy okazji konferencji trenerskich, projekcie dla najzdolniejszych zawodników – Akademii Młodych Orłów, a także nagrywania odcinków do kanału „Piłka dla wszystkich”.

Od 2011 roku zajmuję się indywidualną pracą z zawodnikami piłki nożnej, pomagając im osiągnąć maksymalną wydajność. 

6.10.2019, Wronki
Spotkanie 12. kolejki II ligi sezonu 2019/2020, mecz Lech II Poznan - Stal Stalowa Wola 2:2
Fot. Przemyslaw Szyszka

Na zdjeciu: 
mecz Lech II Poznan - Stal Stalowa Wola 2:2, rezerwy, Jakub Grzeda

Nie musisz mi wierzyć na słowo...

Zobacz efekty moich podopiecznych:

Co o moich pozostałych planach treningowych mówią Uczestnicy?

Okej… ale czy to na pewno jest dla mnie?

Nie jest dla Ciebie jeśli:

Jest dla Ciebie jeśli:

To wszystko otrzymasz w programie

2 plany treningowe na okres 6 tygodni

Pomogą Ci one rozwinąć mobilność, odpowiednią technikę zmiany kierunku, czas reakcji oraz dynamikę.

2 plany alternatywne

Wersja dla osób które nie mają czasu realizować pełnych planów i chcą to robić w ramach wstawki przed treningiem klubowym.

HARMONOGRAM TRENINGÓW NA KAŻDY TYDZIEŃ

W każdym dniu tygodnia będziesz wiedział który z treningów powinieneś wykonać aby zmaksymalizować efekty całego planu treningowego.

omówienie każdego planu ORAZ ćwiczenia

Każdy plan jest szczegółowo przeze mnie omówiony w formie wideo tak abyś nie miał wątpliwości jak go realizować oraz w jaki sposób wykonywać techniczne poszczególne ćwiczenia.

DOSTĘP DO SPECJALNEJ APLIKACJI

Dzięki niej będziesz w stanie zrobić prawdziwy trening szybkiej reakcji oraz zwinności.

SPRAWDZONE WSKAZÓWKI

Dzięki nim będziesz wiedział jak dopasować plan do treningów klubowych

2 poziomy zaawansowania

Plan został podzielony na dwa poziomy: podstawowy (dla młodszych zawodników) oraz zaawansowany (dla bardziej doświadczonych)

DOSTĘP DO SPRAWDZONEJ WIEDZY

Dzięki temu zrozumiesz czym jest zwinność, dlaczego jest tak ważna oraz dowiesz się jak będzie przebiegał cały proces treningowy.

Czego potrzebujesz do skutecznej realizacji programu?​

Do wykonania programu na POZIOMIE 1 potrzebujesz:

guma treningowa

Guma Powerband

piłka do rolowania

Wałek/ Piłeczka

Guma mini-band

Do wykonania programu na POZIOMIE 2 potrzebujesz:

Ławeczke

guma treningowa

Gumę Powerband

hantel treningowy

Hantle i Sztangę

Tyle w zupełności Ci wystarczy, aby zostać boiskowym ninja, poruszać się niczym cień na boisku i wyróżniać się w każdym meczu 😎

Zawsze gram fairplay, dlatego…

1. Nie udzielam rabatów

Pewnie znasz ten gorzki smak frustracji, kiedy kupujesz coś za pełną cenę, a chwilę później ten produkt jest nagle przeceniony? Sam nienawidzę być w takiej sytuacji. I nie chcę Ci tego fundować.

2. Taniej już nie będzie

W internecie możesz trafić na plany treningowe o wątpliwej jakości, których cena nagle spada z 500 do 50 złotych. Nie jestem jak inni. Cena, którą zobaczysz poniżej jest najniższa, a później idzie w górę!

3. Nie sprzedaję pojedynczych materiałów

Chcę mieć pewność, że przerobisz cały plan treningowy „Zwinność, Szybkość, Dynamika”, od A Do Z. Dlatego kupujesz cały materiał, albo nic.

„A co, jeśli mi się nie spodoba?”

Biorę całe ryzyko na klatę! 

Jeśli w ciągu 30 dni od zakupu planu nie będziesz miał efektów, to zwrócę Ci 100% kasy. 

Wystarczy, że wyślesz maila na: kontakt.pekaper4mance@gmail.com 

Wiem, że współpraca ze mną realnie pomaga moim podopiecznym grać na wyższym poziomie. Efekty mówią same za siebie. Dlatego mogę dawać śmiałe gwarancje. 

Co dokładnie otrzymujesz? Podsumujmy:

  • 2 Plany treningowe, które pomogą Ci rozwinąć mobilność, odpowiednią technikę zmiany kierunku, czas reakcji oraz dynamikę.
  • 2 Plany alternatywne dla osób, które nie mają czasu realizować pełnych dwóch planów + krótkie wstawki do wykonania bezpośrednio przed treningiem na boisku.
  • Harmonogram Treningowy w każdym tygodniu – z jego pomocą będziesz wiedzieć, który z treningów i w który dzień powinieneś wykonać, aby zmaksymalizować efekty całego planu treningowego.
  • Omówienie każdego planu i ćwiczenia w formie wideo – wszystko jest omówione przeze mnie w taki sposób, abyś nie miał żadnych wątpliwości, jak realizować plan i wykonywać technicznie poszczególne ćwiczenia.
  • Dostęp do dedykowanej aplikacji, dzięki której zrobisz trening szybkiej reakcji oraz zwinności.
  • Sprawdzone wskazówki, dzięki którym skutecznie dopasujesz plan do treningów w klubie – przekonasz się, jakie to proste.
  • Dostęp do sprawdzonej wiedzy na temat całego procesu pracy nad zwinnością podany w przystępny i łatwy do zrozumienia sposób

Już teraz dołącz do planu treningowego „Szybkość, Zwinność, Dynamika”!

CENA PLANU WYNOSI:

199,99 ZŁ

Na pewno zastanawiasz się, czy „Szybkość, Zwinność, Dynamika” jest najlepszym rozwiązaniem?

Odpowiedź jest prosta… to zależy!

Oto lista rzeczy, które możesz zrobić, zamiast trenować z planem Szybkość, Zwinność, Dynamika:

1.Możesz tracić czas na szukanie planów w necie. i zaryzykować kontuzją, która na dobre wykluczy Cię z gry.

2.Możesz kupić 4 oddzielne plany od kogoś innego, ale wydasz kilkaset złotych więcej, a i tak nie będą dopasowane do siebie pod względem czasu i pracy.

3.Możesz zaryzykować i skleić plan na własną rękę z bezsensownych ćwiczeń na TikToku i frustrować się, że plan nie działa, a Ty właśnie straciłeś 2 miesiące pracy. .

Moi podopieczni preferują plan Szybkość, Zwinność, Dynamika.

Jest tańszy. Oszczędza wiele energii oraz czasu na sprawdzaniu mnóstwa ćwiczeń, które nie przynoszą obiecanych efektów.

Wykorzystują zaoszczędzony czas na rozwijanie siebie i swojego boiskowego potencjału, zamiast przepalać go na bezsensowne treningi, które prowadzą do przemęczenia.

Nic nie ryzykujesz. Unikasz „genialnych” rad od specjalistów z TikToka i zamieniasz minuty na ławie na minuty na boisku.

Masz pytania? Mam odpowiedzi!

 • Szybkość, Zwinność, Dynamika to plan, dzięki któremu w 6 tygodni poprawisz moc, technikę poruszania się i mobilność. Jest stworzony w taki sposób, aby zapewnić Ci efekty po 2 miesiącach, poświęcając około 2 godziny w tygodniu. Cena nie będzie mniejsza, ale już niedługo pójdzie w górę. Bez obaw. Dołącz już teraz, aby mieć gwarancję najniższej ceny. Im wcześniej zaczniesz pracę, tym szybciej wyróżnisz się na boisku.

Program w formie PDF z załączonymi filmami otrzymasz szybko i wygodnie zaraz po opłaceniu zamówienia na maila podanego przy składaniu zamówienia. Będziesz mógł go otworzyć na dowolnym urządzeniu (komputer, telefon, tablet)

 • Jak najbardziej! Treningi w klubie to jedno… Praca indywidualna jest mega ważna, jeśli chcesz podnieść swój potencjał, wyróżnić się na boisku i przenieść swoją formę na wyższy poziom. W planie znajdziesz niezbędne wskazówki, dzięki którym dostosujesz treningi z planu do tych w klubie.

Dostęp otrzymujesz na zawsze. Możesz korzystać z niego, kiedy tylko uznasz, że jest Ci potrzebny. Chyba że usuniesz go ze swojego komputera 😉

Plan jest przeznaczony dla zawodników od 12 roku życia

 

Przewiń do góry