POZNAJ POTRZEBY SWOJEGO CIAŁA ORAZ JEGO POZIOM MOTORYCZNY. UKIERUNKUJ SWOJĄ PRACE NA KONKRETNE ELEMENTY KTÓRE POMOGĄ CI PODNIEŚĆ POTENCJAŁ FIZYCZNY.

Czy wiesz, że zaniedbywanie fundamentalnych rzeczy takich jak mobilność, stabilizacja tułowia, siła oraz równowaga mięśniowa, jakość ruchu, prawidłowa postawa i symetria ciała, może doprowadzić w dalszej perspektywie do przemęczenia, przeciążeń i braku efektów w treningu. Narażasz się przez to na kontuzje, niosące za sobą fatalne skutki. Wczesne zapobieganie jest najskuteczniejszym środkiem do wyeliminowania powyższych skutków ubocznych.

Pierwszym i najważniejszym krokiem, jest dokładna analiza
swoich zdolności fizycznych, dzięki której obierzesz właściwy kierunek działania.

POMOŻE CI W TYM KONSULTACJA BIOMECHANICZNA

Jest ona szczegółową i kompleksową diagnostyką stanu funkcjonalnego organizmu.

Dzięki pracy ze sportowcami wysokiego wyczynu opracowaliśmy niezbędne testy, dzięki którym jesteśmy potrafimy zdiagnozować przyczynę twojego stanu zdrowia oraz formy fizycznej, naprawić ją i zbudować solidny fundament, dzięki któremu możesz zwiększyć swoje szanse na osiągnięcie sukcesu.

Do testów wykorzystujemy nowoczesne urządzenia pomiarowe, które pozwalają w sposób obiektywny ocenić parametry i funkcje badanych zdolności.

Jest to obowiązkowa pozycja przy rozpoczęciu z nami współpracy. Nie wyobrażamy sobie pracować po omacku. Wiemy, że obiektywne wyniki nie kłamią i stanowią podstawę do dalszego rozwoju na treningach motorycznych, czy podczas rehabilitacji.

ZOBACZ JAK WYGLĄDA KONSULTACJA

CO DOKŁADNIE OCENIAMY?

TESTY FUNKCJONALNE

TESTY MOTORYCZNE

Jeśli nie ma przeciwwskazań, dopełnieniem oceny są testy sprawnościowe. Do nich zaliczamy:

Te badania pomogą CI dowiedzieć się czego Twoje ciało potrzebuje i na jakich obszarach musisz skupić większą uwagę. Dzięki temu:

 • zredukujesz dolegliwości bólowe
 • zwiększysz swoją odporność na kontuzje
 • zbudujesz stabilne i silne mięśnie brzucha, pośladków oraz barków
 • podniesiesz swoją sprawność w kontekście rozwoju siły mięśniowej, mocy, szybkości czy wytrzymałości
 • poprawisz postawą ciała, która wpłynie na wydajność ruchu i wyrówna relacje napięć mięśni
 • poprawisz technikę biegu która przełoży się na szybkość poruszania się po boisku
 • poznasz swoje potrzeby i będziesz wiedział nad czym pracować by poprawić jakość widzenia
 • pozbędziesz się swoich ntwój ruch będzie bardziej ekonomiczny i wydajnieszy 

Sukcesywna ocena pozwala korygować błędy, dowiedzieć się czy rozwój ruchowy przebiega prawidłowo, określić twoje możliwości, obrać właściwy cel i sporządzić plan pracy.

DLA KOGO?

ILE KOSZTUJE KONSULTACJA?

STANDARD

450
 • CZAS TRWANIA: 60 MINUT
 • OCENA FUNKCJONALNA
 • OCENA MOTORYCZNA
 • WSKAZANIA TRENINGOWE
 • WNIOSKI

STANDARD +

550
 • CZAS TRWANIA: 90 MINUT
 • OCENA FUNKCJONALNA
 • OCENA MOTORYCZNA
 • WSKAZANIA TRENINGOWE
 • WNIOSKI
 • PLAN KOREKCYJNY NA OKRES 5 TYG.

PRO

650
 • CZAS TRWANIA: 90 MINUT
 • OCENA FUNKCJONALNA
 • OCENA MOTORYCZNA
 • WSKAZANIA TRENINGOWE
 • WNIOSKI
 • PLAN KOREKCYJNY NA OKRES 5 TYG.
 • DWA PLANY DOSTOSOWANE DO CELÓW TRENINGOWYCH NA OKRES 5 TYG.

ZAINTERESOWANY KONSULTACJĄ?

O NAS

15.09.2021, Siedlce
Zalegle spotkanie 7. kolejki eWinner II ligi, mecz druzyny rezerw Pogon Siedlce - Lech II Poznan 2:0
Fot. Przemyslaw Szyszka

Na zdjeciu: 
mecz druzyny rezerw Pogon Siedlce - Lech II Poznan 2:0, Jakub Grzeda, rozgrzewka przed meczem

Jakub Grzęda

Trener przygotowania motorycznego oraz współzałożyciel firmy Peakper4mance. Przez 8 lat pracował z zawodnikami akademii Lecha Poznań zdobywając 4 medale mistrzostw Polski juniorów. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera Polski Związek Piłki Nożnej przy okazji projektów Akademii Młodych Orłów oraz szkoleń dla trenerów a także Polski Związek Hokeja na Trawie czy Polskie Stowarzyszenie Treningu motorycznego.

DSC_0040

Witold Zielazek

Trener przygotowania motorycznego oraz fizjoterapeuta. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W przeszłości wspiera kobiecą reprezentację Polski U-19 w piłce nożnej a także brał udział w projekcie Akademii Młodych Orłów organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej. Swoim doświadczeniem wspierał Polską Federacje Squasha, zespół poznańskich koszykarek Enea Basket oraz zawodników uprawiających narciarstwo alpejskie. Prelegent podczas konferencji organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Treningu motorycznego oraz  Polski Związek Piłki Nożnej.

OPINIE

Serdecznie polecam firmę Peakper4mance ! Powrót do sprawności fizycznej po kontuzji był dość ciężkim procesem! Lecz efekty pracy z Kuba i Witkiem widziałam bardzo szybko i są ze mną do dziś 😉Profesjonalna kadra z ogromną wiedzą i doświadczeniem ! Jeśli chcesz zadbać o swoje ciało to tylko tu 😉
Katarzyna Kiedrzynek
Trafiłem do Peakper4mance z polecenia i nie żałuję decyzji. Za każdym razem gdy spotykamy się na konsultacje wyniki są o wiele lepsze. Wszystko co chciałem poprawić pod kątem motorycznym udało mi się. Każdemu kto chce się poprawić motorycznie bardzo polecam to miejsce i osoby tu pracujące!
Wiktor Walczak
Praca z Peakper4mance to jeden z najważniejszych elementów w moim powrocie do piłki nożnej po kontuzji. Trafiłam do nich po rewizyjnej operacji ACL, rehabilitacja od początku nie przebiegała właściwie, więc sporo było do nadrobienia. Profesjonalizm, otwartość i indywidualne podejście sprawiło, że wdrożony plan szybko przynosił efekty i mogłam wreszcie ściągnąć buty z kołka!🤭😅 Polecam pracę z tymi specjalistami!
Dagmara Grad

ZAUFALI NAM:

Warta_Poznan_logo

FAQ

Zalecamy konsultacje dzieciom od 7 roku życia. Dlaczego? Ponieważ w tym wieku rozpoczynają szkołę, w której więcej czasu będą spędzać w pozycji siedzącej, a to w konsekwencji może w przyszłości źle odbić się na ich postawie jak i technice biegu. Poza tym, każde dziecko które trenuje jedną dyscyplinę sportu w ciągu roku i startuje w meczach, jest narażone na przeciążenia tak jak dorosły zawodnik, w związku z czym monitorowanie jego zdrowia jest jak najbardziej wskazane. 

Plan treningowy wraz z wynikami wysyłamy drogą elektroniczną na wskazany adres mailowy. 

Ponieważ jest to najbardziej optymalny czas do rozwoju danej cechy. Jeśli pracujesz nad siłą, to okres budowania tej siły czyli adaptacja Twojego organizmu na zadane obciążenia będzie wymagało czasu mniej więcej od 4-5 tygodni. Po tym okresie, Twój organizm może przyzwyczaić się do tych ćwiczeń i już nie będą odpowiednim bodźcem dla Ciebie. W związku z tym po tym okresie należy wprowadzić zmienne treningowe aby zmotywować Twój organizm do ponownego wysiłku. 

STANDARD

 1. Przeprowadzenie testów funkcjonalnych i motorycznych
 2. Szczegółowe omówienie wyników testów
 3. Analiza potrzeb i wyznaczenie priorytetów

STANDARD + 1x plan

 1. Przeprowadzenie testów funkcjonalnych i motorycznych
 2. Szczegółowe omówienie wyników testów
 3. Analiza potrzeb i wyznaczenie priorytetów
 4. Po upływie maksymalnie dwóch dni drogą mailową otrzymasz od nas plan korekcyjny zawierający ćwiczenia z odnośnikami do video.

STANDARD + 3x PLAN

 1. Przeprowadzenie testów funkcjonalnych i motorycznych
 2. Przeprowadzenie testów siłowych
 3. Szczegółowe omówienie wyników testów
 4. Analiza potrzeb i wyznaczenie priorytetów
 5. Po upływie maksymalnie czterech dni drogą mailową otrzymasz od nas plan korekcyjny oraz dwa plany treningowe zawierające ćwiczenia z odnośnikami do video.

Możesz liczyć na:

 1. Stały kontakt telefoniczny z nami.
 2. Możliwość umówienia się na trening indywidualny w celu dalszego prowadzenia. Wtedy Ty wykonujesz zadane ćwiczenia z konsultacji w domu a z nami na treningu skupiasz się pozostałych aspektach (zarówno nad techniką wykonania ćwiczeń ich progresją, pozostałymi zdolnościami ruchowymi, stale motywując się do działania).

W przypadku podjęcia z nami regularnej współpracy kolejna ocena jest już wliczona w cenę treningu indywidualnego.

ZAINTERESOWANY KONSULTACJĄ?

Przewiń do góry