SZKOLENIE SPRAWNOŚĆ I KOORDYNACJA W TRENINGU DZIECI I MŁODZIEŻY

Wyobraź sobie teraz że … łatwo i skutecznie programujesz atrakcyjny trening z akcentami koordynacji, po czym … rozwój ruchowy twoich podopiecznych przyspiesza, stają się sprawniejsi, zwinniejsi, szybsi i lepiej kontrolują swoje ciało … Dzięki czemu masz coraz więcej chętnych na treningi!

Szkolenie SIŁA I MOC MŁODEGO ZAWODNIKA

Dowiedz się jak odpowiednio kształtować zdolności fizyczne które są najbardziej pożądane przez każdego najzdolniejszego sportowca oraz stanowią punkt wyjścia do kształtowania szybkości. Jeśli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób zbudować silnego i mocnego zawodnika , chronić go przed urazami, przygotować do wymagań dyscypliny i w maksymalny sposób wykrzesać jego potencjał a przy tym mieć dostęp do materiałów szkoleniowych kiedy i gdzie tylko chcesz– to szkolenie jest dla Ciebie

SZKOLENIE SZYBKOŚĆ I ZWINNOŚĆ MŁODEGO SPORTOWCA

Zwinność to nie tylko umiejętność sprawnego posługiwania się swoim ciałem w biegu, ale również umiejętność szybkiej oceny sytuacji i równie szybkiej odpowiedzi. Zwinność to efekt końcowy, którego podłożem jest szybkość poruszania się, umiejętności ruchowe oraz zdolności siłowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie czynniki determinują szybkość poruszania się, a przy tym mieć dostęp do materiałów szkoleniowych kiedy i gdzie tylko chcesz …to szkolenie jest dla Ciebie

seria wykładów "trenerskie abecadło"

To zbiór wykładów stworzonych przez trenerów dla trenerów. Naszym priorytetem jest sprawdzona i skuteczna wiedza zdobyta w różnych dyscyplinach sportu, oparta na doświadczeniu i przerobiona w praktyce. Chcemy się nią podzielić w cyklu wykładów które pozwolą powiązać wszystkie aspekty związane z rozwojem młodego sportowca w jedną całość.

Cena PROMOCYJNA : 189,99 zł

Arkusz do treningu siłowego

W ciągu kilku minut stwórz idealnie zaprojektowane karty do treningu siłowego które będziesz mógł wydrukować dla swoich zawodników. Korzystając ze zdefiniowanych schematów, zestawów ćwiczeń oraz obciążeń będziesz w stanie odpowiednio monitorować obciążenie treningowe w celu uzyskania oczekiwanych efektów. Plan obejmuje ponad 200 ćwiczeń które w prosty i szybki sposób będziesz mógł wybrać z listy tak by ułożyć zindywidualizowany program treningowy.

Cena : 69,99zł

ARKUSZ DO PROGRAMOWANIA TRENINGU WYTRZYMAŁOŚCI + EBOOK

W arkuszu znajdziesz niezbędne metody treningu wytrzymałościowego . Od kształtowania wytrzymałości tlenowej po moc beztlenową z uwzględnieniem HIIT (Intensywnego Treningu Interwałowego) oraz specyficznych gier treningowych. Wystarczy, że wpiszesz potrzebne dane, które pozwolą tobie na skuteczne zaplanowanie intensywności i objętości w treningu.

Cena : 79,99 zł

Arkusz do monitorowania obciążenia, zmęczeinia

ARKUSZ DO MONITOROWANIA OBCIĄŻENIA TRENINGOWEGO (RPE) + EBOOK

Zastosowanie skali RPE zyskuje na popularności, ponieważ jest szybkie, łatwe, nic nie kosztuje a dokładnie ocenia obciążenie wewnętrzne sportowca. Dzięki arkuszowi będziesz mógł szybko zapisywać wyniki zmęczenia dla całej drużyny i obserwować dzienne, tygodniowe oraz miesięczne obciążenie na stworzonych do tego wykresach. Szybki podgląd indywidualnych lub drużynowych wyników, zmiennych tygodniowych, monotonii czy ACWR, pozwoli Ci na sprawne zarządzanie wysiłkiem. Będziesz wiedział jak bardzo możesz zwiekszyć pracę u poszczególnych zawodników tak aby nie doprowadzić ich do nadmiernego przeciążenia.

Cena : 69,99 zł

Kompletny zestaw do testowania i monitorowania zawodników

Zestaw pięciu plików pomoże ci w kompletnym planowaniu twojej pracy przy jedoczesnym zaoszczędzeniu czasu. Dzięki gotowym rozwiązaniom łatwo obliczysz wyniki testu Maximal aerobic speed oraz zaplanujesz na tej podstawie indywidualnie dobrany trening .Możesz również w prosty sposób obliczyć na jakim etapie rozwoju biologicznego jest twój zawodnik, ocenić jak każdego dnia się regenerował oraz oszacować na podstawie paru wskaźników ryzyko wystąpienia urazu.

Cena : 69.99 zł

PER4MANCE BELT

Pas PER4MANCE BELT jest prostym narzędziem treningowym, który umożliwia wykonanie treningu ekscentrycznego w każdych warunkach. Poprzez zakotwiczenie podudzi w specjalnych kieszeniach, umożliwia odchylenie ciała zdala od jego środka ciężkości, co wpływa na większe siły działające na mięśnie. Ruch wykonany podczas fazy hamowania rozciąga tkankę poprawiając jej elastyczność, zwiększa napięcie mięśniowe, siłę oraz kontrolę nerwowo mięśniową, przez co wpływa na zmniejszenie ryzyka urazów.

Cena : 200zł

Przewiń do góry