W DZISIEJSZYCH CZASACH TRZEBA ROBIĆ COŚ WIĘCEJ NIŻ INNI ABY DOSTAĆ SIĘ NA SAM SZCZYT! JEST BARDZO DUŻO ZAWODNIKÓW ALE TYLKO NIEWIELU Z NICH WYSTĘPUJE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE ! NAJCZĘŚCIEJ SĄ TO CI, KTÓRZY POMAGAJĄ SWOJEMU SZCZĘŚCIU POPRZEZ CIĘŻKĄ , MĄDRĄ I WYTRWAŁA PRACE.

Zawodniku, zawodniczko!

Utrzymujący się Taki stan rzeczy powoduje że nadal nie będziesz występował na poziomie swoich możliwości a co jakiś czas będą Ci się przytrafiały kontuzje które oddalą cię od upragnionej formy. Motorycznie nadal będziesz oddstawał od innych, przegrywając pojedynki w kluczowych momentach, przez co twoja kariera wraz z zarobkami będzie zmierzała w przeciwnym kierunku niż byś chciał. Po takim okresie raczej mało osób chce inwestować w zawodników którzy nie spełniają założonych oczekiwań.

Ten stan można zmienić poprzez odpowiednio dobrane do twoich potrzeb,
indywidualne treningi pod okiem specjalistów.

Dzięki niej:

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA?

1. Spotkanie

W naszej współpracy stawiamy na wszechstronne podejście i bardzo dużą indywidualizację. Cały program treningowy jest w pełni dostosowana do dyscypliny którą uprawiasz a także twoich celów i potrzeb. Dlatego pierwsze spotkanie odbywa się na zasadzie konsultacji, podczas której przeprowadzamy pełny wywiad dotyczący historii kontuzji, aspektów zdrowotnych, potrzeb i tego co chciałbyś osiągnąć. Dodatkowo aby zbadać twój poziom motoryczny i funkcjonalny, przeprowadzamy dogłębną analizę biomechaniczną która uwzględnia testy mobilności i stabilności, mocy , szybkości, zwinności oraz siły. Wszystko odbywa się przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego.
(Więcej na temat konsultacji przeczytasz TUTAJ)

2. Kolejne spotkania

Na podstawie zebranych danych z wywiadu oraz testów, generujemy osobisty profil motoryczny i programujemy plan treningowy który często uwzględnia też dodatkową pracę indywidualną przed treningami w klubie. Wszystkie zajęcia muszą być dostosowane do częstotliwości a także specyfiki treningów twojej dyscypliny, dlatego jesteśmy w stałym kontakcie z trenerami prowadzącymi tak aby cały proces treningowy przyniósł oczekiwane efekty. W naszej pracy korzystamy z naszego wieloletniego doświadczenia, wiedzy i panujących trendów, wykorzystując w treningu najnowsze narzędzia technologiczne które wspierają cały program treningowy

OPINIE

Długo męczyłem się z kontuzjami mięśniowymi ale gdy trafiłem do Peakper4mance moje problemy skończyły się na dobre. Na pierwszym spotkaniu oceniono co i w jakich obszarach robię źle oraz gdzie znajdują sie największe deficyty. Na kolejnych treningach zaczęliśmy pracować nad wszystkimi najważniejszymi obszarami. Teraz czuje się mocny na nogach i nie martwię się o urazy bo jestem prowadzony przez profesjonalistów. Polecam serdecznie!
Michał Jakóbowski
Warta Poznań
Współpracujemy już kilka dobrych miesięcy i polecam zawodnikom na poziomie zaawansowanym jak i początkującym. Bardzo dobre podejście, duża elastyczność i pełen profesjonalizm. Jeśli chcesz trenować na wyższym poziome, mieć wszystko zaplanowane od A do Z i nie zostawiać niczego przypadkowi kontaktuj się z PeakPer4mance
Piotr KUBERSKI
Mistrz Federacji FEN (MMA)
Serdecznie polecam firmę Peakper4mance ! Powrót do sprawności fizycznej po kontuzji był dość ciężkim procesem! Lecz efekty pracy z Kubą i Witkiem widziałam bardzo szybko i są ze mną do dziś. Profesjonalna kadra z ogromną wiedzą i doświadczeniem ! Jeśli chcesz zadbać o swoje ciało to tylko tu !
Kasia Kiedrzynek
Reprezentantka Polski

DLA KOGO ?

Dla zawodników różnych dyscyplin od 18 roku życia.

CO ZAWIERA TRENING ?

  • Pełną ocenę biomechaniczną i motoryczną 
  • Dodatkowe plany treningowe do indywidualnej realizacji 
  • Stały kontakt z trenerem 
  • 55 minut zajęć pod okiem specjalisty
  • Możliwość korzystania z odnowy biologicznej w postaci systemu kompresyjnego do drenażu limfatycznego 

Zaufali nam

ILE KOSZTUJE WSPÓŁPRACA?

1 spotkanie na zasadzie konsultacji kosztuje 350 złotych
Pakiet kolejnych 5 spotkań kosztuje 1000 złotych
Pojedynczy trening kosztuje 200 złotych

Pakiet 10 Treningów dla dwóch osób kosztuje 2900 złotych
Pojedynczy trening dla dwóch osób kosztuje 290 złotych

skontaktuj się z nami
aby umówić się na pierwszy trening

FAQ

Nie ma dwóch równych sportowców, dlatego wszystkie nasze programy są dostosowane do potrzeb naszych sportowców. Po pierwszej konsultacji będziemy mogli dokładnie określić, czego potrzebujesz, aby przenieść swoje wyniki na wyższy poziom w unikalny dla Ciebie sposób.
Wszystkie programy treningowe są zindywidualizowane i z tego powodu niektórzy zawodnicy zobaczą wyniki po czterech treningach, podczas gdy inni mogą potrzebować ich więcej. Sugerujemy częstotliwość treningów na podstawie zmiennych, takich jak harmonogram treningów, okres w sezonie w którym się znajdujesz i historia treningów. Zazwyczaj jest to od 1 do 2 sesji treningowych w tygodniu.
Przewiń do góry