Trening dzieci i młodzieży

Praca z dziećmi jest dla nas misją, która ma na celu podnoszenie ich sprawności w równowadze ze zdrowym trybem życia. Poprzez sport i aktywny tryb życia edukujemy zawodników aby wyrośli nie tylko na zdrowych i sprawnych sportowców ale także na świadomych i aktywnych  ludzi.

Cena: 160 zł

KonsultacjA BIOMECHANICZNA

Jest ona szczegółową i kompleksową diagnostyką stanu funkcjonalnego organizmu. Dzięki pracy ze sportowcami wysokiego wyczynu opracowaliśmy niezbędne testy, dzięki którym jesteśmy potrafimy zdiagnozować przyczynę twojego stanu zdrowia oraz formy fizycznej, naprawić ją i zbudować solidny fundament, dzięki któremu możesz zwiększyć swoje szanse na osiągnięcie sukcesu.

Cena: 350-550 zł

TRENINGI MOTORYCZNE PRO

W dzisiejszych czasach trzeba robić coś więcej niż inni aby dostać się na szczyt i wykorzystać w pełni swój potencjał. Jest bardzo dużo zawodników ale tylko niewielu z nich występuje na najwyższym poziomie. Najczęściej są to ci którzy pomagają swojemu szczęściu poprzez mądrą, wytrwałą i dodatkową prace. 

Cena: 160-180 zł

WSPÓŁPRACA treningowa ON-LINE

Stopniowy rozwój w aspekcie treningu fizycznego jest w sporcie bardzo ważny. Nie staniesz się lepszy bez rozwoju siły maksymalnej czy mocy. Wielu zdolnych zawodników osiąga limit swoich możliwości, ponieważ przestają się rozwijać, nie mając konkretnego planu i kierunku rozwoju. Współpraca z nami ma pomóc w wytyczeniu celu i  zwiększeniu Twoich  możliwości niezależnie jaki sport uprawiasz, gdzie mieszkasz i trenujesz.

Cena : 350-550 zł

Plan "TRENING SIŁOWY W SEZONIE"

Zwiększ swoją siłę i moc bez marnowania czasu i martwienia się o przetrenowanie w trakcie sezonu. W ciągu tygodnia twój rozwój musi być zaprogramowany w taki sposób, aby w najważniejszy dzień-meczowy, Twoje nogi oraz psychika była gotowa do pracy na 100%. Liczy się przede wszystkim wynik i twój rozwój. Jeżeli chcesz go sobie zapewnić jednocześnie nie tracąc czas u na leczenie niepotrzebnych kontuzji, ten program jest odpowiednim krokiem w kierunku najlepszych rezultatów jakie do tej pory miałeś!

Cena : 139,99 zł

PLAN "LICZY SIĘ PIERWSZY KROK"

Klucz do sukcesu w poruszaniu po boisku kryje się w pierwszych 3-4 krokach. Możliwość szybkiego zwalniania i przyspieszania w dowolnym kierunku daje ogromną przewagę, pomaga szybciej osiągnąć prędkość maksymalną a także wymusza na przeciwniku szybszą reakcje. Na szczęście istnieje proces, z którego możesz skorzystać, aby wypełnić lukę między sobą a najszybszymi zawodnikami. Wszystko po to aby rozwinąć przyspieszenie, które będzie odróżniało cię od innych graczy.

Cena : 179,99 zł

Plan treningowy FUNDAMENT

Jednym z najgorszych scenariuszy, które mogą przekreślić Twoja karierę sportowa jest doznanie kontuzji.Duża ilość treningów, zwiększająca się z roku na rok liczba meczów, krótki czas odpoczynku i niewłaściwy styl życia, to czynniki które będą hamować regenerację Twojego ciała mogąc zwiększyć ryzyko doznania kontuzji w przyszłości. Jak sie przed tym uchronić?

Cena: 59 zł

Plan treningowy DEVELOPMENT

Brak właściwej adaptacji mięśniowej przed kształtowaniem siły maksymalnej związanej z podnoszeniem dużych ciężarów może skutkować wystąpieniem kontuzji lub zahamowaniem wzrostu siły. Rozrost mięśnia w jego przekroju poprzecznym oraz podłużnym, optymalizuje trening siłowy.

Cena: 80 zł

PER4MANCE BELT

Pas PER4MANCE BELT jest prostym narzędziem treningowym, który umożliwia wykonanie treningu ekscentrycznego w każdych warunkach. Poprzez zakotwiczenie podudzi w specjalnych kieszeniach, umożliwia odchylenie ciała zdala od jego środka ciężkości, co wpływa na większe siły działające na mięśnie. Ruch wykonany podczas fazy hamowania rozciąga tkankę poprawiając jej elastyczność, zwiększa napięcie mięśniowe, siłę oraz kontrolę nerwowo mięśniową, przez co wpływa na zmniejszenie ryzyka urazów.

Cena : 200 zł