Ebook właśnie ląduje na twojej skrzynce pocztowej, ale zanim go przeczytasz posłuchaj nagrania wideo

STOP TO BARDZO WAŻNE! 

Play Video

Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie czynniki determinują szybkość poruszania się, jakie cechy wpływają na rozwój zwinności,  jak poprawnie nauczać I egzekwować zadania, a przy tym mieć dostęp do materiałów szkoleniowych kiedy i gdzie tylko chcesz …to szkolenie jest dla Ciebie!

Chcesz poznać strategie odpowiedniegobudowania szybkiego sportowca? Jako trener potrzebujesz pełnego zrozumienia, dlaczego robisz to, co robisz, kiedy to robisz i jak to rozwijać. Jak ocenić i rozpoznać potencjalne problemy, które możesz napotkać u swoich podopiecznych.

Dzięki naszemu szkoleniu poznasz esencję ruchu, dowiesz się krok po kroku jakie cechy wpływają na rozwój zwinności, jak poprawnie nauczać I egzekwować zadania. Poznasz techniki poruszania się, dowiesz się jakie czynniki wpływają pozytywnie na rozwój szybkości, będziesz wiedział jak dokonać szybkiej analizy ruchu i wyłonić niezbędne obszary które należy poprawić aby zawodnik poruszał się szybciej.

Ten kurs jest zaprojektowany po to, aby nauczyć Cię, jak budować i rozwijać szybkość. Ma ona bezpośredni wpływ na zwinność, dzięki której zawodnicy będą bardziej aktywni na boisku. Dlatego nauczysz się patrzeć na sportowca lub grupę sportowców w taki sposób abyś dokładnie wiedział , jak odpowiedzieć na ich potrzeby. Będziesz potrafił rozpracować i uczyć konkretnych umiejętności,wiedząc dokładnie, jakie ćwiczenia i kiedy chcesz zastosować, aby twoi zawodnicy uzyskali najlepsze wyniki.

Nie zwlekaj i dołącz już teraz do uczestników naszego kursu 

w super cenie 99zł !

(Cena Regularna 299 zł)

Oferta kończy się za : 

:
00
Minut
:
00
Sekund

Dzięki szkoleniu dowiesz się :

 • Czym jest długofalowy proces rozwoju motorycznego.
 • Jaki rodzaj siły lokomocyjnej wpływa na rozwój szybkości
 • Jak koordynacja wzrokowo – ruchowa odgrywa ważną rolę w kształtowaniu motorycznym
 • Czym jest komplementarności w treningu i zrozumiesz jak wykorzystać trening oporowany w doskonaleniu szybkości
 • W jaki sposób gry i zabawy przyspieszają rozwój motoryczny nie tylko dzieci ale również dorosłych zawodników

Uzyskasz:

 • Możliwość poszerzenia swojej biblioteki ćwiczeń o wiele nowych i ciekawych rozwiązań
 • Przekonanie, że twoje programy są oparte na rzeczywistych dowodach, poparte badaniami i specjalnie zaprojektowane , aby pomóc twoim podopiecznym zmaksymalizować ich wyniki.
 • Dostęp do kompletnego systemu, który pomoże rozwijać twoich zawodników przez cały okres ich kariery, od juniorów po seniorów oraz przygotować ich do odniesienia sukcesu na wyższym poziomie.
 • Przewagę nad innymi trenerami, będąc specjalistom w swojej dziedzinie pomoże Ci to w zwiększeniu i zatrzymaniu większej liczby sportowców w swoich szeregach.

Szkolenie zawiera:

 •  17 powiązanych modułów
 • 3h wideo I ponad 170 ćwiczeń
 • gotowe plany szybkościowe dla zawodników na różnym etapie rozwoju,plik kalkulacyjny do testu szybkości,normy do testów szybkości,wskazówki zewnętrzne do nauczania poszczególnych wzorców,najczęstsze błędy w technice ruchu,115 stronną prezentacje

Kurs jest dostępny na specjalnej platformie, do której otrzymujesz login i hasło. Masz do niej dostęp na urządzeniach mobilnych 24/7 z każdego miejsca na ziemi

Po ukończeniu szkolenia uzyskasz certyfikat zdobytej wiedzy i umiejętności

Po zakupie szkolenia masz dostęp do platformy przez rok!

OPINIE

"Szkolenie jest świetnie przygotowane, wiedza przekazana w jasny i przystępny sposób. Mogę z czystym sercem polecać wszystkim wasze szkolenia"
Zofia Berlikowska
Trener
Szkolenie na 5+ - na pewno skorzystam jeszcze w przyszłości.
Dorota Para
Trener personalny
Wiedza uzyskana podczas szkolenia z pewnością wzbogaci mój warsztat oraz usystematyzuje wiedzę w tym zakresie. Ponadto jestem przekonany, że poprawi jakość kształcenia moich podopiecznych.
Damian Zawierucha
Nauczyciel wychowania fizycznego

Nie zwlekaj i dołącz już teraz do uczestników naszego kursu

w super cenie 99zł !

(Cena Regularna 299 zł)

Oferta kończy się za : 

:
00
Minut
:
00
Sekund
Przewiń do góry