Czy tylko Ty zadajesz sobie stale pytanie, jak poprawić szybkość i zwinność u dzieci i młodzieży?

Podobnie jak koordynacja, szybkość i zwinność wymagają odpowiedniego wsparcia i treningu. Dlatego dołącz do naszego szkolenia i poznaj efektywne metody oraz narzędzia, które zrewolucjonizują sposób, w jaki Twoi podopieczni będą rowzijać te kluczowe zdolności motoryczne.

Szkolenie będzie dostępne przez 7 dni
Będzie można do niego dołączyć już za:
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Przed Tobą wyzwanie, które wymaga bezpośredniego podejścia i głębokiego zrozumienia…

Z pewnością nie raz drapałeś się po głowie, zastanawiając się czy w odpowiedni sposób podchodzisz do kształtowania szybkośc i zwinność swoich młodych podopiecznych…

Metody które stosujesz mogą wydawać się skuteczne, ale czy naprawdę przynoszą oczekiwane rezultaty?

Być może zauważyłeś, że często młodzi zawodnicy podczas dynamicznego wzrostu, tracą na koordynacji i technice, co niestety odbija się na ich szybkości i zwrotności

Czy masz pewność, że wybrane przez ciebie podejście jest dostosowane do potrzeb oraz wieku biologicznego twoich podopiecznych?

Brakuje Ci pewności czy ćwiczenia które stosujesz faktycznie poprawiają mechanikę biegu i ostatecznie przekładają się na szybszy bieg w warunkach meczowych?

Możliwe, że masz problem, aby w atrakcyjny sposób zorganizować akcent szybkości czy zwinności z dużą grupą zawodników w krótkim czasie?

Rozumiemy...

... Znamy te wyzwania bo doświadczyliśmy ich na własnej skórze. Wiemy, jak trudno jest ułożyć prace która będzie zarazem skuteczna, atrakcyjna i nie „ukradnie” dużej ilości czasu z jednostki treningowej...

Ale mamy na to sprawdzone sposoby!

Już teraz możesz z nich skorzystać zwiększając efekty swojej pracy w mniej niż 30 dni!

Zainwestuj w skuteczne i inspirujące metody treningowe, które przyniosą wymierne rezultaty

Nasze szkolenie oferuje nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim praktyczne techniki, które pozwolą Ci krok po kroku rozwijać odpowiednią mechanikę ruchu, szybkość i zwinność u podopiecznych w każdym wieku.

Porzuć nieskuteczne , nudne i przestarzałe metody, które wrzucają wszystkich zawodników do jednego worka…

Dołącz do naszego szkolenia i stań się trenerem, który potrafi w krótkim czasie sprawić aby każdy zawodnik , bez względu na dyscyplinę sportową, osiągną lepsze rezultaty szybkościowe…

Dlaczego
warto dołączyć do szkolenia?

Natychmiastowy dostęp do szkolenia

Natychmiast po dołączeniu do szkolenia otrzymujesz dostęp do wszystkich nagranych modułów. Masz do nich dostęp 24/7. Na przynajmniej rok. Możesz rozpocząć naukę od zaraz i postępować zgodnie z własnym harmonogramem.

Łączymy teorię z praktyką

Wiedza zawarta w tym szkoleniu jest oparta na bazie najnowszych badań naukowych oraz 10 lat praktyki jako trener motoryczny na różnym poziomie wiekowym. Bez lania wody. Same konkrety.

Dajemy Ci sprawdzony system

Uporządkujesz wiedzę i wdrożysz sprawdzony system pracy, który podniesie atrakcyjność i skuteczność zajęć. Możesz ją wykorzystać bez względu na to, czy pracujesz w klubie, indywidualnie, czy jesteś nauczycielem. Wyróżniasz się na rynku trenerskim, zyskujesz status specjalisty i zarabiasz więcej.

Otrzymujesz praktyczne narzędzia i materiały

Szkolenie oferuje nie tylko wiedzę w formie lekcji wideo, ale także zestaw gotowych materiałów wspierających w formie PDF; arkusze, które ułatwią Ci pracę podczas planowania treningów, czy certyfikat potwierdzający zdobycie nowych kompetencji.

Dzięki szkoleniu:

Dowiesz się który moment jest najlepszy do rozpoczęcia kształtowania szybkości i zwinności w Długofalowym Modelu Rozwoju Mładego Sportowca (LTAD) i jakie cechy rozwijać adekwatnie do etapu rozwoju zawodnika.

Poznasz rolę koordynacji wzrokowo – ruchowej w kształtowaniu szybkości i zwinnosci

Zobaczysz jak w szybki i skuteczny sposób programować trening szybkości i zwinności w odniesieniu do wieku, poziomu zawodnika oraz dostępnego czasu.

Otrzymasz gotowe rozwiązania służące kształtowaniu umiejętności hamowania, przyspieszenia, szybkości maksymalnej i zmiany kierunku ruchu

Zobaczysz jak gry i zabawy przyspieszają rozwój motoryczny nie tylko dzieci ale również dorosłych zawodników

Dowiesz się jak kształtować odpowiednią technikę poruszania się

Zrozumiesz jak wykorzystać trening oporowany w doskonaleniu szybkości i zwinności

Poszerzysz swoją biblioteke ćwiczeń o wiele nowych i ciekawych rozwiązań

Uzyskasz dostęp do kompletnego systemu, który skutecznie pomoże korygować błędy w technice poruszania się twoich zawodników

Kim jesteśmy i dlaczego warto
się od nas uczyć ?
Jakub Grzęda
Trener przygotowania motorycznego oraz współzałożyciel firmy Peakper4mance. Przez prawie 10 lat pracował z zawodnikami akademii Lecha Poznań zdobywając 4 medale mistrzostw Polski juniorów. Wykładowca w Szkole trenerów PZPN. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera również akademie Warty Poznań, Polski Związek Hokeja na Trawie czy Polskie Stowarzyszenie Treningu motorycznego.
Witold Zielazek
Trener przygotowania motorycznego oraz fizjoterapeuta. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W przeszłości wspiera kobiecą reprezentację Polski U-19 w piłce nożnej a także brał udział w projekcie Akademii Młodych Orłów organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej. Swoim doświadczeniem wspierał Polską Federacje Squasha, zespół poznańskich koszykarek Enea Basket oraz zawodników uprawiających narciarstwo alpejskie. Prelegent podczas konferencji organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Treningu motorycznego oraz Polski Związek Piłki Nożnej.
Nie Musisz Wierzyć Mi Na Słowo…

Zobacz, co o szkoleniu mówią jego uczestnicy:

Rafał M. Trener Przygotowania Motorycznego

Uważam, że każdy trener, szkoleniowiec, który ma styczność ze szkoleniem dzieci i młodzieży powinien zaznajomić się z Waszym szkoleniem, gdyż w zrozumiały i przystępny sposób, przekazujecie w nim naprawdę sporą dawkę wiedzy, którą można a nawet powinno się zastosować w swojej codziennej pracy. Ja na pewno tak zrobię. Uporządkowało to moją dotychczasową wiedzę jak i dowiedziałem się rzeczy nowych. Cieszę się, że mogłem wziąć udział w tym szkoleniu i czekam na następne!

Bartosz W. Trener Personalny

Jak dotąd nie ufałem szkoleniom online, ale po tym szkoleniu uważam że było ono mega wartościowe. Nabyta przeze mnie informacje w tym szkoleniu pogłębiły moją wiedzę. Co ważne przekaz był w pełni zrozumiały i zadawalający, Pozdrawiam

Piotr M. Trener Przygotowania Motorycznego

Spodziewałem się że wasze szkolenie będzie dobre, ale muszę przyznać że jestem pozytywnie zaskoczony. Przerobiłem niejeden kurs online na amerykańskich stronach żaden nie był tak komplementarny. Podstawy teoretyczne i dużo fajnych środków treningowych

Krystian K. Trener Piłki Nożnej

Muszę powiedzieć że przed rozpoczęciem szkolenia byłem sceptycznie nastawiony do szkolenia online. Przyznaję że po ukończeniu waszego szkolenia moje zdanie na ten temat zmieniło się o 180 stopni. Wszystko bardzo fajnie wytłumaczone i co najważniejsze pokazane. Jestem bardzo zadowolony

Ok Kuba…
ale czy napewno to szkolenie jest dla mnie?

Nie jest dla Ciebie, jeśli

Uważasz, że szybkość jest wrodzona i nie można jej poprawić

Jesteś zadowolony ze swoich obecnych wyników i nie szukasz nowych metod treningowych.

Wierzysz, że trening dzieci i młodzieży nie wymaga specjalistycznej wiedzy i że intuicja trenera wystarczy.

Nie chcesz zostać cenionym specjalistą w pracy z młodymi zawodnikami w swoim rejonie, podnieść jakości oraz efektywności swoich zajęć i zarabiać więcej.

Jest dla Ciebie, jeśli

Chcesz poznać atrakcyjne środki treningowe, dzięki którym rozwiniesz szybkość i zwinność młodych zawodników w każdych warunkach.

Poszukujesz praktycznych narzędzi, które ułatwią Ci planowanie i realizacje treningów, nawet przy ograniczonych zasobach.

Chcesz poznać metody poparte badaniami i wieloletnim doświadczeniem, które są skuteczne u młodych zawodników.

Szukasz sprawdzonego systemu który ułatwi Ci pracę z zawodnikami w róznym wieku i na różnym poziomie.

Jesteś trenerem, fizjoterapetutą lub nauczycielem który pragnie rozwijać swoje kompetencje, zwiększyć zarobki i stać się uznanym specjalistą w pracy z dziećmi i młodzieżom.

Jak wyglądają materiały szkoleniowe?

8 Logicznie Powiązanych Modułów

+4 Godziny Wideo i Ponad 200 Ćwiczeń

Dodatkowe Materiały Do Pobrania

Szkolenie zawiera gotowe plany treningowe dla zawodników na różnym etapie rozwoju, prezentacje oraz pliki w formacie MP3.

Uczysz Się Kiedy Chcesz!

Kurs jest dostępny na specjalnej platformie, do której otrzymujesz login i hasło. Masz do niej dostęp na urządzeniach mobilnych 24/7 z każdego miejsca na ziemi

Certyfikat Potwierdzający Uczestnictwo w Szkoleniu

Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz certyfikat zdobytej wiedzy

Możesz Wrócić do Materiałów w Każdym Momencie

Po zakupie szkolenia masz dostęp do platformy przez rok.

A TUTAJ CAŁA AGENDA SZKOLENIA

MODUŁ 1.
WPROWADZENIE DO SZYBKOŚCI

 •  Zrozumiesz czym jest szybkość 
 • Poznasz kluczowe aspekty które determinują jej rozwój 
 • Zdradzimy Ci aspekty wpływające na szybkość w grze
 • Dowiesz się co jest ważniejsze, przyśpieszenie czy prędkość maksymalna
 • Odkryjesz przepis na szybkość

MODUŁ 2 .
SZYBKOŚĆ W UJĘCIU DRM

 • Dowiesz się jaki wpływ na szybkość ma koordynacja ruchowa
 • Odkryjesz jakie znaczenie ma wiek biologiczny w kontekście kształtowania szybkości i zwinności
 • Zobaczysz jakie mity panują w odniesieniu do szybkości i zwinności 

MODUŁ 3.
FUNDAMENTALNA SZYBKOŚĆ

 • Zrozumiesz fazy oraz piramidę rozwoju szybkości
 • Dowiesz się jaki jest model techniczny startu, przyśpieszenia i prędkości maksymalnej 
 • Zdradzimy Ci jaką role w sprincie odgrywa tułów 
 • Poznasz odpowiednią mechanikę pracy rąk podczas biegu
 • Pokażemy Ci w jaki sposób nauczać odpowiedniej techniki poruszania się

MODUŁ 4.
SZYBKOŚĆ W JEDNOSTCE TRENINGOWEJ

 • Dowiesz się jaką strukturę powinien mieć trening szybkości 
 • Poznasz metody i procedury testowania szybkości oraz techniki biegu
 • Zdradzimy Ci w jaki sposób planować kształtowanie szybkości w treningu drużynowym oraz indywidualnym
 •  Odkryjesz sposób programowania treningu szybkości w odniesieniu do wieku biologicznego

MODUŁ 5 .
SZYBKOŚĆ WIELOKIERUNKOWA

 • Dowiesz się czym różni się zwinność od planowanej zmiany kierunku biegu
 • Odkryjesz sposób testowania szybkości wielokierunkowej
 • Zobaczysz jakie aspekty wpływają na zwinność 
 • Zdradzimy Ci w jaki sposób planować akcent zwinności w treningu drużynowym oraz indywidualnym 
 • Poznasz sposób programowania treningu w odniesieniu do wieku biologicznego
 • Zobaczysz model techniczny zmiany kierunku biegu

MODUŁ 6.
GRY I ZABAWY W TRENINGU SZYBKOŚCI I ZWINNOŚCI

 • Poznasz role gier i zabaw w treningu motorycznym
 • Zobaczysz na jakie kategorie je dzielimy
 • Dowiesz się jak dopasowywać gry i zabawy do kluczowych wzorców ruchowych
 • Zdradzimy Ci jak i kiedy używać ich w treningu młodych zawodników

MODUŁ 7.
KOMPLEMENTARNE METODY ROZWOJU SZYBKOŚCI

 • Dowiesz się w jaki sposób wykorzystywać sanki w treningu szybkości
 • Poznasz sposób użycia gum oporowych w kształtowaniu szybkości i zwinności
 • Zdradzimy Ci jak korzystać z płotków oraz drabinek podczas pracy szybkościowej

MODUŁ 8 .
PRAKTYKA

 • Odkryjesz ćwiczenia poprawiające start, przyśpieszenie, prędkość maksymalną, hamowanie oraz zmianę kierunku biegu
 • Zobaczysz jakie gry i zabawy szybkościowe możesz stosować w treningu drużynowym i indywidualnym
 • Pokażemy Ci ćwiczenia które poprawiają technikę biegu oraz zmiany kierunku

MODUŁ 9.
BONUSY

 • Będziesz miał dostęp do bonusowych plików i materiałów które pomogą Ci w codziennej pracy z młodymi zawodnikami.
MATERIAŁY O KTÓRYCH MÓWILISMY POWYŻEJ TO NIE WSZYSTKO

Zawsze staramy się dawać swoim klientom więcej, niż oczekują.

Dlatego wraz ze szkoleniem otrzymujesz AŻ 7 BONUSÓW !!!

BONUS
KORZYŚĆ
WARTOŚĆ

Normy do testów szybkości

Dzięki niemu będziesz wiedział na jakim obecnie poziomie szybkościowym są twoi zawodnicy oraz do którego punktu muszą dążyć

49 złotych

Plik ze wskazówkami zewnętrznymi do nauki poszczególnych wzorców

Dzięki niemu będziesz wiedział jakich rad udzielać aby nauka danego wzorca była szybka i skuteczna

79 złotych

Gotowe konspekty treningowe dla zawodników na różnym etapie dojrzewania

Dzięki nim zobaczysz jak może wyglądać trening szybkości i zwinności na danym etapie rozwoju.

150 złotych

Plik do przeprowadzania testów szybkości wraz z procedurami 

Dzięki niemu będziesz mógł w szybszy i bardziej przejrzysty sposób gromadzić dane z testów oraz przeprowadzać je zawsze według tych samych standardów.

69 złotych

Normy do testów zwinności

Dzięki niemu będziesz wiedział na jakim obecnie poziomie zwinności są twoi zawodnicy oraz do którego punktu muszą dążyć

49 złotych

Arkusz z progresjami pozycji startowych

Dzięki niemu będziesz wiedział w jaki sposób progresować i urozmaicać pozycje startowe tak by zawodnik mógł robić stałe postępy

79 złotych

Arkusz zmiennych do treningu zwinności

Dzięki nim będziesz wiedział jakich zmiennych używać by stopniować trudność poszczególnych ćwiczeń

79 złotych

Zawsze gramy fairplay, dlatego…
Nie udzielamy rabatów
Pewnie znasz ten gorzki smak frustracji, kiedy kupujesz coś za pełną cenę, a chwilę później ten produkt jest nagle przeceniony? Nienawidzimy być w takiej sytuacji.
I nie chcemy Ci tego fundować.
Taniej już nie będzie
W internecie możesz trafić materiały szkoleniowe o wątpliwej jakości, których cena nagle spada z 1500 do 50 złotych. Nie jesteśmy jak inne kursy. Cena, którą znajdziesz poniżej jest najniższa, a później idzie w górę! Szkolenie co jakiś czas będzie w promocji, ale już nigdy w tej cenie.
Nie sprzedajemy pojedynczych modułów
Chcemy mieć pewność, że nasi Kursanci kończą „Siłę i moc młodego sportowca” z uporządkowaną wiedzą i gotowym systemem pracy, od A do Z. Dlatego kupujesz cały materiał, albo nic.
„A co, jeśli mi się nie spodoba?”

Stworzenie szkolenia „Szybkość i zwinność w młodego sportowca ” zajęło nam wiele pracy. Włożyliśmy w to całe serducho i przekazaliśmy całą wiedzę oraz doświadczenie. Ale być może nadal się zastanawiasz, czy to szkolenie rzeczywiście jest warte Twojego czasu i pieniędzy…

Jeśli „Siła i moc młodego sportowca” Ci się nie spodoba, zwrócimy Ci 100% poniesionych kosztów. Na żądanie zwrotu masz 30 dni od dołączenia do szkolenia.

Wystarczy, że wyślesz maila na: kontakt.pekaper4mance@gmail.com

Dołącz do szkolenia
„Szybkość I Zwinność Młodego Zawodnika”

PO ZAKUPIE OTRZYMASZ

8-modułowe szkolenie online Szybkość I Zwinność Młodego Zawodnika

Propozycja ponad 200 ćwiczeń oraz materiały dodatkowe

Certyfikat ukończenia szkolenia

Dostęp 24/7 do opublikowanych materiałów

Dostęp na minimum rok do materiałów i

Możliwość skorzystania z Q&A

499 ZŁ

Szkolenie będzie dostępne tylko  przez 7 dni. Będzie można do niego dołączyć już za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Na pewno zastanawiasz się, czy „Szybkość I Zwinność Młodego Zawodnika” jest najlepszym rozwiązaniem?

Odpowiedź jest prosta… to zależy!

Możesz tracić mnóstwo czasu na szukanie
i filtrowanie zbędnej i niepotwierdzonej wiedzy w internecie.

Możesz zaryzykować i działać na własną rękę
i frustrować się, że Twoi podopieczni są znudzeni i nie widzą żadnych efektów.

Możesz wydać kilkaset złotych na szkolenia od trenerów, którzy mają małe doświadczenie
w pracy z dziećmi i młodzieżom
i którzy opierają całą wiedzę o suchą teorię z książek.

Absolwenci preferują nasze szkolenie
Jest tańsze. Oszczędza mnóstwo czasu. Mogą do niego wracać, kiedy chcą.

Nie muszą się bać o efekty, bo cała wiedza została opata o ponad 10 lat praktyki na różnym poziomie wiekowym.
Otrzymują gotowy i sprawdzony system pracy, który daje efekty. A także pozwala wyróżnić się na rynku, zwiększyć stawki i zarabiać więcej. Nic nie ryzykujesz. Możesz tylko zyskać.
Masz Pytania? Mamy Odpowiedzi:

Szkolenie „Szybkość I Zwinność Młodego Zawodnika” jest dla trenerów wszystkich dyscyplin pracujących z dziećmi i młodzieżom, a także dla trenerów przygotowania motorycznego, fizjoterapeutów pracujących z dziećmi i młodzieżom, czy rodziców. W dużym skrócie jest dla osób, które chcą poznać atrakcyjne środki treningowe i rozwinąć siłę oraz moc młodych sportowców w każdych warunkach.

Szkolenie „Szybkość I Zwinność Młodego Sportowca” to kompleksowe szkolenie, które tworzyliśmy przez długi czas. Wiedza zawarta w tym szkoleniu jest oparta na bazie najnowszych badań naukowych oraz 10 lat praktyki jako trener motoryczny na różnym poziomie wiekowym. Cena nie będzie mniejsza, a niedługo wzrośnie do 699 PLN. Dlatego nie czekaj. Dołącz już teraz, aby mieć gwarancję najniższej ceny.

Szkolenie jest w formie nagranych krótkich lekcji wideo. Możesz do nich wracać o dowolnej porze dnia i nocy. Wystarczy Ci telefon. Otrzymujesz dostęp na rok, więc możesz wracać do poszczególnych lekcji, aby przypomnieć lub utrwalić wiedzę. To Ty decydujesz.
Dostajesz dostęp do szkolenia natychmiast po zakupie i masz go na cnonajmniej rok. 24/7.
Jeśli z dowolnego powodu uznasz, że szkolenie nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot całej kwoty. Masz na to 30 dni od daty dołączenia. Po prostu napisz na kubagrzeda@peakper4mance.pl a zwrócimy Ci 100% kasy.

W internecie znajdziesz wiele porad, które nijak mają się do badań i rzeczywistości. Filtrowanie tej wiedzy zajmie Ci mnóstwo czasu. W szkoleniu „Szybkość I Zwinność Młodego Zawodnika” otrzymujesz sprawdzoną wiedzę i system pracy poukładane, jak w szwajcarskim zegarku. Nie musisz się martwić o jakość. Znajdziesz w nim lekcje teoretyczne, praktyczne i ponad 300 ćwiczeń. Ta wiedza pozwoli Ci się wyróżnić i zbudować pozycję eksperta, dzięki czemu Twoje zarobki mogą diametralnie wzrosnąć. Dodatkowo nic nie ryzykujesz. Masz 30 dni na zwrot, jeśli szkolenie z dowolnego powodu okaże się czymś nie dla Ciebie

Oczywiście! Uzupełnij dane firmowe w koszyku, w formularzu zamówienia.
Jeśli nie odpowiedzieliśmy na jakieś z Twoich pytań, napisz do nas: kubagrzeda@peakper4mance.pl
Przewiń do góry