Treningi indywidualne

Jesteśmy specjalistami w przygotowaniu motorycznym. Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracy z zawodnikami różnych dyscyplin pozwala nam na właściwy dobór metod oraz środków treningowych do osiągnięcia zamierzonych celów.

Konsultacje treningowe

Im bardziej spersonalizowany program treningowy, tym lepsze wyniki. Indywidualne doradztwo zapewni Ci strategie dostosowane do twoich potrzeb i celów sportowych.Każdy kto szuka właściwej i przemyślanej ścieżki swojego rozwoju, może liczyć na naszą pomoc.

Cena: 260 zł

Konsultacja treningowa ON-LINE

Stopniowy rozwój w aspekcie treningu fizycznego jest w sporcie bardzo ważny. Nie staniesz się lepszy bez rozwoju siły maksymalnej czy mocy. Wielu zdolnych zawodników osiąga limit swoich możliwości, ponieważ przestają się rozwijać, nie mając konkretnego planu i kierunku rozwoju. Współpraca z nami ma pomóc w wytyczeniu celu i  zwiększeniu Twoich  możliwości niezależnie jaki sport uprawiasz, gdzie mieszkasz i trenujesz.

Cena : 230 zł

TRENINg ON-LINE

Wykonaj trening zdalnie w domu pod okiem doświadczonych trenerów. Możesz odbyć z nami profesjonalny trening  1 na 1 bez wychodzenia z domu, który będzie dopasowany do twoich potrzeb, celów oraz możliwości organizacyjnych. Ofertę kierujemy do wszystkich, zawodników którzy z różnych przyczyn nie mogą się z nami skontaktować bezpośrednio.

Cena : 110 zł

Plan treningowy FUNDAMENT

Jednym z najgorszych scenariuszy, które mogą przekreślić Twoja karierę sportowa jest doznanie kontuzji.Duża ilość treningów, zwiększająca się z roku na rok liczba meczów, krótki czas odpoczynku i niewłaściwy styl życia, to czynniki które będą hamować regenerację Twojego ciała mogąc zwiększyć ryzyko doznania kontuzji w przyszłości. Jak sie przed tym uchronić?

Cena: 59 zł

Plan treningowy DEVELOPMENT

Brak właściwej adaptacji mięśniowej przed kształtowaniem siły maksymalnej związanej z podnoszeniem dużych ciężarów może skutkować wystąpieniem kontuzji lub zahamowaniem wzrostu siły. Rozrost mięśnia w jego przekroju poprzecznym oraz podłużnym, optymalizuje trening siłowy.

Cena: 80 zł

Plan treningowy SZYBKOŚĆ

W każdym sporcie występuje przyspieszenie. Jest wielu sportowców, którzy są silni ale nie potrafią wykorzystać tej siły w sprincie. Przyczyną jest zaburzenie koordynacji ruchowej, niewłaściwa postawa podczas biegu, co hamuje właściwe aplikowanie sił w podłoże i ich rozproszenie.

Cena : 49 zł

Plan treningowy WYTRZYMAŁOŚĆ

Brak solidnej bazy tlenowej skutkuje szybkim spadkiem wytrzymałości specjalnej. Jeśli nie wykształciłeś na początku tej cechy, nie dotrwasz na wysokich obrotach do końca meczu. Wytrzymałość to zdolność która pozwala Tobie na szybką regeneracje pomiędzy intensywnymi wysiłkami.

Cena : 49 zł

PER4MANCE BELT

Pas PER4MANCE BELT jest prostym narzędziem treningowym, który umożliwia wykonanie treningu ekscentrycznego w każdych warunkach. Poprzez zakotwiczenie podudzi w specjalnych kieszeniach, umożliwia odchylenie ciała zdala od jego środka ciężkości, co wpływa na większe siły działające na mięśnie. Ruch wykonany podczas fazy hamowania rozciąga tkankę poprawiając jej elastyczność, zwiększa napięcie mięśniowe, siłę oraz kontrolę nerwowo mięśniową, przez co wpływa na zmniejszenie ryzyka urazów.

Cena : 200 zł

Przewiń do góry