Dołącz do naszego szkolenia i poznaj atrakcyjne środki treningowe, dzięki którym skutecznie rozwiniesz siłę oraz moc młodych sportowców w każdych warunkach.

Czas szczerze odpowiedzieć na trudne pytania…

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak efektywnie trenować młodych zawodników przed w trakcie i po okresie pokwitania?

Treningi, które wydają się sprawdzone, mogą nie przynosić oczekiwanych rezultatów…

Być może frustruje Cię niekończące się poszukiwanie metod treningowych, które są jednocześnie bezpieczne, skuteczne i atrakcyjne?

Może masz wrażenie, że mimo włożonej pracy oraz zaangażowania, treningi nie są wystarczająco interesujące, co drastycznie odbija się na motywacji i wynikach…

Możliwe, że masz problem, aby zorganizować akcent siły czy mocy z dużą grupą zawodników, z małą ilością sprzętu, czy czasu?

Doskonale rozumiemy Twoje wyzwania. Wiemy, jak trudno znaleźć złoty środek, aby treningi były efektywne, a jednocześnie ciekawe i motywujące dla młodych zawodników… Wykorzystanie niewłaściwych metod treningowych może prowadzić do braku efektów, zniechęcenia, a nawet poważnej kontuzji, co jest ostatnią rzeczą, którą chcesz doświadczyć jako trener.

Ale jest światełko w tunelu… Już teraz masz szansę rozwinąć swoje kompetencje trenerskie i podnieść skuteczność pracy!

SIŁA I MOC

Postaw na efektywne i atrakcyjne metody treningowe

Nasze szkolenie to dostęp do zaawansowanej wiedzy i niezbędnych narzędzi, dzięki którym dowiesz się krok po kroku, jak rozwijać siłę i moc u młodych sportowców.

Dzięki temu szkoleniu będą lepiej przygotowani do nauki złożonych ruchów i sprostają wymaganiom treningu oraz rywalizacji 💪🏻

Poznasz sprawdzony system pracy prawidłowo dostosowany do wieku biologicznego, treningowego, umiejętności motorycznych, biegłości technicznej i aktualnego poziomu zawodnika, a także Twoich możliwości organizacyjnych.

Skończ z nudnymi treningami, które nie przynoszą zadowalających efektów… Stań się cenionym specjalistą w pracy z dziećmi i młodzieżom w swoim rejonie, podnieś swoje stawki i zacznij zarabiać więcej.

Brzmi dobrze? Zobacz, co dostajesz w pakiecie (w skrócie):

Dlaczego szkolenie „Siła i moc młodego” sportowca jest niezbędne dla każdego ambitnego trenera?

Natychmiastowy dostęp

Natychmiast po dołączeniu do szkolenia otrzymujesz dostęp do wszystkich nagranych modułów. Masz do nich dostęp 24/7 na przynajmniej rok. Możesz rozpocząć naukę już od zaraz.

Łączymy teorię z praktyką

Wiedza zawarta w tym szkoleniu jest oparta na bazie najnowszych badań naukowych oraz 10 lat praktyki jako trener motoryczny na różnym poziomie wiekowym. Bez lania wody. Same konkrety.

Dajemy Ci sprawdzony system:

Uporządkujesz wiedzę i wdrożysz sprawdzony system pracy, który podniesie atrakcyjność i skuteczność zajęć. Możesz ją wykorzystać bez względu na to, czy pracujesz w klubie, indywidualnie, czy jesteś nauczycielem. Wyróżniasz się na rynku trenerskim, zyskujesz status specjalisty i zarabiasz więcej.

Otrzymujesz praktyczne narzędzia i materiały

Szkolenie oferuje nie tylko wiedzę w formie lekcji wideo, ale także zestaw gotowych materiałów wspierających w formie PDF; arkusze, które ułatwią Ci pracę podczas planowania treningów, czy certyfikat potwierdzający zdobycie nowych kompetencji.

Co możesz zyskać

Co będziesz umieć po szkoleniu?

Kim jesteśmy i dlaczego warto uczyć się pod naszymi skrzydłami?

Jakub Grzęda

Trener przygotowania motorycznego oraz współzałożyciel firmy Peakper4mance. Przez prawie 10 lat pracował z zawodnikami akademii Lecha Poznań zdobywając 4 medale mistrzostw Polski juniorów. Wykładowca w Szkole trenerów PZPN. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera również akademie Warty Poznań, Polski Związek Hokeja na Trawie czy Polskie Stowarzyszenie Treningu motorycznego.

 

Witold Zielazek
Trener przygotowania motorycznego oraz współzałożyciel firmy Peakper4mance. Przez prawie 10 lat pracował z zawodnikami akademii Lecha Poznań zdobywając 4 medale mistrzostw Polski juniorów. Wykładowca w Szkole trenerów PZPN. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera również akademie Warty Poznań, Polski Związek Hokeja na Trawie czy Polskie Stowarzyszenie Treningu motorycznego.

Nie musisz wierzyć nam na słowo…

Zobacz, co o naszym szkoleniu mówią Absolwenci:
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer

Ok… ale czy to na pewno jest dla mnie?

Jest dla Ciebie, jeśli:
  • Chcesz poznać atrakcyjne środki treningowe, dzięki którym rozwiniesz siłę i moc młodych zawodników w każdych warunkach.
  • Szukasz nowoczesnych, atrakcyjnych metod treningowych, które zwiększą zaangażowanie i wyniki Twoich podopiecznych.
  • Poszukujesz praktycznych narzędzi, które ułatwią Ci planowanie i realizacje treningów, nawet przy ograniczonych zasobach.
  • Chcesz poznać metody poparte badaniami i wieloletnim doświadczeniem, które są bezpieczne i skuteczne dla młodych zawodników.
  • Jesteś trenerem, który pragnie rozwijać swoje kompetencje, zwiększyć zarobki i stać się uznanym specjalistą w pracy z dziećmi i młodzieżom.
Nie jest dla Ciebie, jeśli:
  • Uważasz, że trening siłowy jest tylko dla dorosłych i nie jest potrzebny w pracy z młodymi sportowcami.
  • Jesteś zadowolony ze swoich obecnych wyników i nie szukasz nowych metod treningowych.
  • Wierzysz, że trening dzieci i młodzieży nie wymaga specjalistycznej wiedzy i że intuicja trenera wystarczy.
  • Nie chcesz zostać cenionym specjalistą w pracy z młodymi zawodnikami w swoim rejonie, podnieść jakości oraz efektywności swoich zajęć i zarabiać więcej.

Co mówią Uczestnicy szkolenia?
Opinie z wiadomości na priv:

Screen nr 1
Adipiscing phasellus tincidunt sed molestie magnis fames litora taciti sodales sapien consectetur mus
Screen nr 2
Adipiscing phasellus tincidunt sed molestie magnis fames litora taciti sodales sapien consectetur mus
Screen nr 3
Adipiscing phasellus tincidunt sed molestie magnis fames litora taciti sodales sapien consectetur mus
Screen nr 4
Adipiscing phasellus tincidunt sed molestie magnis fames litora taciti sodales sapien consectetur mus

Jak wyglądają materiały szkoleniowe?

To szkolenie jest zaprojektowany po to, aby nauczyć Cię, jak budować i rozwijać siłę oraz moc u młodych zawodników. Dlatego nauczysz się patrzeć na swoich podopiecznych w taki sposób, abyś dokładnie wiedział, jak odpowiedzieć na ich potrzeby. Będziesz umieć rozpracować i uczyć konkretnych umiejętności, wiedząc dokładnie, jakie ćwiczenia i kiedy chcesz zastosować, aby twoi zawodnicy uzyskali najlepsze wyniki

MODUŁ 1. MODELE DŁUGOFALOWEGO ROZWOJU
Dowiesz się, jakie są modele długofalowej pracy z zawodnikiem, dzięki czemu będziesz wiedział, który z przedstawionych modeli najlepiej sprawdza się w praktyce. Poznasz, jakie są skutki uboczne wczesnej specjalizacji, dzięki czemu będziesz bardziej świadomy tego, aby skupić się na wszechstronnym rozwoju swoich podopiecznych, patrząc szerzej na ich rozwój motoryczny. Zmienisz podejście do rozwoju młodego sportowca, wychodząc ponad stereotypy, które ma większość trenerów, dzięki czemu Twoi zawodnicy będą bardziej sprawni i odporni na kontuzje.
MODUŁ 2. KSZTAŁTOWANIE SIŁY
Dowiesz się jakie najczęstsze mity tworzą się wokół tematu treningu siłowego dzieci i młodzieży, dzięki czemu łatwiej będziesz mógł przekonać najbardziej zatwardziałych trenerów czy rodziców i przekonać ich do tego ze Twoja praca jest na właściwym miejscu. Poznasz jakie są rodzaje siły aby lepiej implementować je na treningu w celu rozwoju danej cechy, dzięki czemu Twoi zawodnicy będą rozwijać się we właściwym kierunku. – Poznasz jakie cechy siły mięśniowej rozwijać przed a jakie po okresie pokwitania, dzięki czemu twoi zawodnicy będą rozwijać się zgodnie z ich naturalnym rozwojem biologicznym – Dowiesz się jak wygląda siłowy profil zawodnika, dzięki czemu poznasz jakie są wymagania siłowe względem wieku, jakie występują normy siłowe dla danego wieku, progresje oraz kryteria ćwiczeń siłowych, dzięki czemu będziesz mógł jasno określić w jakim miejscu znajdują się Twoi podopieczni. – Poznasz jakie formy zajęć pozasportowych mogą przyczyniać się do rozwoju siły młodego zawodnika, dzięki czemu łatwiej będzie Tobie polecić właściwe zajęcia dla najmłodszych.
MODUŁ 3. METODY TRENINGU SIŁY MŁODEGO SPORTOWCA
Poznasz jakie metody najczęściej wykorzystuje się w praktyce, dzięki czemu łatwiej będzie Ci dobrać ćwiczenia do wieku sportowca i zachęcić go do ćwiczeń bez ryzyka narażenia go na kontuzję.

– Poznasz zaawansowane metody treningu siły takie jak olimpijskie podnoszenie ciężarów, dzięki czemu, nie będzie Cię to odstraszać od zastosowania podstawowych ich form w treningu swoich podopiecznych, wiedząc, iż budujesz fundament pod ich rozwój – Dowiesz się jakie inne metody można skutecznie rozwijać u młodego zawodnika, dzięki czemu chętnie będziesz sięgać do ćwiczeń o charakterze izometrycznym, a nawet stosując ćwiczenia ekscentryczne. – Dowiesz się, że trening ekscentryczny jest bezpieczny dla młodego zawodnika i dowiesz się, kiedy go stosować i jakie środki treningowe stosować w celu zmniejszenia ryzyka kontuzji mięśniowej. – Poznasz jaki trening zastosować typowo pod szybkość, dzięki czemu twoi zawodnicy nie będą przysłowiowo „ biegali jak wóz z węglem” .
MODUŁ 4. PERIODYZACJA TRENINGU SIŁOWEGO

Poznasz właściwy przebieg jednostki treningowej, dzięki czemu wpłyniesz na lepszą organizację treningu. – Będziesz wiedział, w jakiej kolejności rozwijać poszczególne cechy motoryczne tak, aby nie wykluczały się wzajemnie, dzięki czemu Twoi zawodnicy będą się rozwijać kompleksowo z treningu na trening – Poznasz jak wygląda struktura treningu dla zawodników w różnym wieku, dzięki czemu będziesz wiedział ile czasu poświęcać na rozwój danej cechy u dzieci przed w trakcie i po pokwitaniu.
MODUŁ 5. KSZTAŁTOWANIE MOCY

Poznasz jakie wzorce ruchu stosuje się podczas oceny mocy zawodnika, dzięki czemu będziesz mógł określić jakiego typu treningu on najbardziej potrzebuje – Dowiesz się z jakiego narzędzia pomiarowego korzystamy w naszej praktyce i dlaczego go polecamy. – Dowiesz się jaka jest różnica pomiędzy treningiem balistycznym a plyometrią oraz jakie środki stosujemy w celu rozwoju danej cechy, dzięki czemu lepiej dobierzesz ćwiczenia pod profil sportowca. – Poznasz planowanie treningu mocy, dzięki czemu będziesz wiedział jak optymalnie obciążyć zawodnika i wyciągnąć z niego maksymalne efekty.

MODUŁ 6 TRENING SIŁOWY W PRAKTYCE TRENERSKIEJ
Dowiesz się na jakie problemy możesz się natknąć w pracy w klubie sportowym, dzięki czemu rozpoczniesz prace lepiej przygotowany i nic Cię nie zaskoczy. – Poznasz jakie są plusy treningu indywidualnego z zawodnikiem, dzięki czemu Twoi zawodnicy będą mogli dodatkowo rozwijać te cechy motoryczne na które po prostu nie ma czasu w klubie. – Dowiesz się jakie efekty długofalowej współpracy mają nasi podopieczni, dzięki temu potwierdzimy naszą skuteczność a tym samym wiarę w wartości którymi kierujemy się na treningach z naszymi podopiecznymi.

MODUŁ 7. PRAKTYKA
Z części praktycznej poznasz wszystkie środki treningowe które stosujemy w treningu indywidualnym oraz drużynowym w celu poprawy i rozwoju takich wzorców ruchowych jak: – wzorce pchania i ciągnięcia na górną część ciała – pchania i ciągnięcia na dolną część ciała – trening z piłką lekarską – plyometria -formy gier i zabaw z przepychaniem Poznasz także jakie ćwiczenia stosujemy w rozgrzewce indywidualnej oraz grupowej.

Ponad 80 lekcji wideo (-12 godzin materiału)Lekcje nagrane są w formie nagrań wideo.

Ponad 80 lekcji wideo (-12 godzin materiału)

Ponad 80 lekcji wideo (-12 godzin materiału)Lekcje nagrane są w formie nagrań wideo.

WHY CHOOSE US

Workout on your terms.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

No long-term contract

Posuere magnis vestibulum fermentum ultricies id tincidunt suscipit himenaeos etiam

Experienced Trainer

Posuere magnis vestibulum fermentum ultricies id tincidunt suscipit himenaeos etiam

Best equipment

Posuere magnis vestibulum fermentum ultricies id tincidunt suscipit himenaeos etiam

Focus on Target

Posuere magnis vestibulum fermentum ultricies id tincidunt suscipit himenaeos etiam

Class Benefits

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

0 %
Strength
0 %
Cardio
0 %
Fat Burning
0 %
Flexibility
TESTIMONIAL

Client Feedback

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Molestie quis massa diam integer pellentesque praesent ex vestibulum. Auctor hendrerit sociosqu donec et bibendum vel leo netus tincidunt. Sociosqu vehicula justo magnis eros ad amet volutpat potenti.

Monika Muller Teacher

Molestie quis massa diam integer pellentesque praesent ex vestibulum. Auctor hendrerit sociosqu donec et bibendum vel leo netus tincidunt. Sociosqu vehicula justo magnis eros ad amet volutpat potenti.

Stefan Wagner Manager

Molestie quis massa diam integer pellentesque praesent ex vestibulum. Auctor hendrerit sociosqu donec et bibendum vel leo netus tincidunt. Sociosqu vehicula justo magnis eros ad amet volutpat potenti.

Elena Richter Officer

Molestie quis massa diam integer pellentesque praesent ex vestibulum. Auctor hendrerit sociosqu donec et bibendum vel leo netus tincidunt. Sociosqu vehicula justo magnis eros ad amet volutpat potenti.

Thomas Becker Director
Przewiń do góry