Trening siłowy dzieci i młodzieży to nie trening miniaturowych dorosłych!

Trenerze! Trenerko

 • Nie wiesz jak w odpowiedni sposób podejść do kształtowania i testowania siły u młodych zawodników?
 • Nie jesteś pewien czy twoi podopieczni mogą już podnosić ciężary?
 • Zastanawiasz się jakie metody treningowe są najlepsze dla zawodników przed, w trackie i po okresie pokwitania?
 • Nie wiesz jakich ćwiczeń użyć by kształtować moc?
 • Ciężko ci zorganizować akcent siły czy mocy z dużą grupą zawodników? małą ilością sprzętu czy czasu?
 • Zastanawiasz się jaki poziom siłowy powinien prezentować zawodnik w poszczególny wieku?
 • Chciałbyś dowiedzieć się jak odpowiednio progresować ćwiczenia by efektywnie rozwijać zawodnika nie martwiąc się o urazy?
 • Zastanawiasz się jak przełożyć trening dynamiki na szybkość lub wyższy wyskok?
 • Chcesz tracić mniej czasu na zastanawianie się czy twoje treningi są odpowiednio dopasowane do wieku i poziomu zawodników?
 • A może chciałbyś urozmaicić swój trening tak by stał się atrakcyjniejszy a jednocześnie rozwijał siłę i moc ?

Masz świadomość że są to kluczowe elementy mające wpływ na skuteczność i atrakcyjność twoich treningów , bezpieczeństwo podopiecznych oraz ich długofalowy rozwój motoryczny? Bez odpowiedniej wiedzy nadal będziesz w gronie trenerów którym tylko wydaje się że ich treningi są dobre dla młodych sportowców i przynoszą jakieś efekty. Niestety patrząc na poziom siły oraz mocy większości dzieci i młodzieży, można śmiało stwierdzić że tak naprawdę treningi motoryczne w których uczestniczą, nic pozytywnego nie wnoszą do ich rozwoju!

Ale ty masz teraz szanse rozwinąć swoje kompetencje trenerskie i podnieść skuteczność pracy !

Oto SZKOLENIE

"Siła i moc młodego sportowca"

W tym szkoleniu , pokazujemy krok po kroku jak rozwijać siłę i moc u młodych sportowców którzy w ten sposób będą lepiej przygotowani do nauki złożonych ruchów i sprostania wymaganiom treningu oraz rywalizacji . Prezentowany przez nas system pracy opiera się na odpowiednim postępowaniu dostosowanym do wieku biologicznego, treningowego, umiejętności motorycznych, biegłości technicznej i aktualnego poziomu.

Dzięki szkoleniu:
 • Dowiesz się jak w odpowiedni sposób podejść do treningu z młodymi osobami dzięki czemu cały proces treningu efektywnie wpłynie na długofalowy rozwój motoryczny twoich podopiecznych!
 • Poznasz podejście do oceniania siły i mocy młodych sportowców dzięki czemu będziesz w stanie ocenić ich gotowość do treningu z obciążeniem zewnętrznym!
 • Zdobędziesz informacje na temat skutecznych metod treningowych przez co odpowiednio zaplanujesz trening dla zawodnika na różnym etapie dojrzewania potęgując efekty twojej pracy!
 • Poznasz środki treningowe które powinieneś stosować w treningu mocy dzięki czemu efektywnie rozwiniesz dynamikę swoich zawodników wpływając jednocześnie na ich szybkość poruszania się!
 • Wprowadzisz ciekawe i angażujące ćwiczenia przez co atrakcyjność i frekwencja na twoich treningach zdecydowanie wzrośnie wraz z twoimi zarobkami!
 • Będziesz wiedział jak zorganizować trening z dużą liczbą zawodników, małą ilością sprzętu, czy czasu dzięki czemu świetnie poradzisz sobie pracując w każdych warunkach!
 • Zastosujesz odpowiednie progresje i regresje ćwiczeń dzięki czemu trafnie dobierzesz środki treningowe do poziomu ruchowego zawodników przyspieszając ich rozwój!
 • Urozmaicisz swoją rozgrzewkę przed treningiem siłowym na boisku lub na siłowni dzięki czemu twoje treningi nie będą monotonne!
 • Zdobędziesz informacje na temat programowania pracy z zawodnikami wczesno lub późno dojrzewającymi dzięki czemu twoje treningi nie będą stratą energii i czasu!

OTO JAKIE MATERIAŁY CZEKAJĄ NA CIEBIE NA PLATFORMIE

To szkolenie jest zaprojektowany po to, aby nauczyć Cię, jak budować i rozwijać siłę oraz moc u młodych zawodników. Dlatego nauczysz się patrzeć na swoich podopiecznych w taki sposób abyś dokładnie wiedział, jak odpowiedzieć na ich potrzeby. Będziesz potrafił rozpracować i uczyć konkretnych umiejętności, wiedząc dokładnie, jakie ćwiczenia i kiedy chcesz zastosować, aby twoi zawodnicy uzyskali najlepsze wyniki

MODUŁ 1.MODELE DŁUGOFALOWEGO ROZWOJU

 • Dowiesz się jakie są modele długofalowej pracy z zawodnikiem dzięki czemu będziesz wiedział który z przedstawionych modeli najlepiej sprawdza się w praktyce.
 • Poznasz jakie są skutki uboczne wczesnej specjalizacji, dzięki czemu będziesz bardziej świadomy tego, aby skupić się na wszechstronnym rozwoju swoich podopiecznych patrząc szerzej na ich rozwój motoryczny.
 • Zmienisz podejście do rozwoju młodego sportowca, wychodząc ponad stereotypy, które ma większość trenerów, dzięki czemu Twoi zawodnicy będą bardziej sprawni i odporni na kontuzje.

MODUŁ 2. KSZTAŁTOWANIE SIŁY

 • Dowiesz się jakie najczęstsze mity tworzą się wokół tematu treningu siłowego dzieci i młodzieży, dzięki czemu łatwiej będziesz mógł przekonać najbardziej zatwardziałych trenerów czy rodziców i przekonać ich do tego ze Twoja praca jest na właściwym miejscu.
 • Poznasz jakie są rodzaje siły aby lepiej implementować je na treningu w celu rozwoju danej cechy, dzięki czemu Twoi zawodnicy będą rozwijać się we właściwym kierunku.

  – Poznasz jakie cechy siły mięśniowej rozwijać przed a jakie po okresie pokwitania, dzięki czemu twoi zawodnicy będą rozwijać się zgodnie z ich naturalnym rozwojem biologicznym

  – Dowiesz się jak wygląda siłowy profil zawodnika, dzięki czemu poznasz jakie są wymagania siłowe względem wieku, jakie występują normy siłowe dla danego wieku, progresje oraz kryteria ćwiczeń siłowych, dzięki czemu będziesz mógł jasno określić w jakim miejscu znajdują się Twoi podopieczni.

  – Poznasz jakie formy zajęć pozasportowych mogą przyczyniać się do rozwoju siły młodego zawodnika, dzięki czemu łatwiej będzie Tobie polecić właściwe zajęcia dla najmłodszych.

MODUŁ 3. METODY TRENINGU SIŁY MŁODEGO SPORTOWCA

 • Poznasz jakie metody najczęściej wykorzystuje się w praktyce, dzięki czemu łatwiej będzie Tobie dobrać ćwiczenia do wieku sportowca i zachęcić go do ćwiczeń bez ryzyka narażenia go na kontuzję.

  – Poznasz zaawansowane metody treningu siły takie jak olimpijskie podnoszenie ciężarów, dzięki czemu, nie będzie Cię to odstraszać od zastosowania podstawowych ich form w treningu swoich podopiecznych, wiedząc, iż budujesz fundament pod ich rozwój

  – Dowiesz się jakie inne metody można skutecznie rozwijać u młodego zawodnika, dzięki czemu chętnie będziesz sięgać do ćwiczeń o charakterze izometrycznym a nawet stosując ćwiczenia ekscentryczne.

  – Dowiesz się, że trening ekscentryczny jest bezpieczny dla młodego zawodnika i dowiesz się, kiedy go stosować i jakie środki treningowe stosować w celu zmniejszenia ryzyka kontuzji mięśniowej.

  – Poznasz jaki trening zastosować typowo pod szybkość, dzięki czemu twoi zawodnicy nie będą przysłowiowo „ biegali  jak wóz z węglem” .

MODUŁ 4. PERIODYZACJA TRENINGU SIŁOWEGO

Poznasz właściwy przebieg jednostki treningowej dzięki czemu wpłyniesz na lepszą organizacje treningu.

– Będziesz wiedział w jakiej kolejności rozwijać poszczególne cechy motoryczne tak aby nie wykluczały się wzajemnie, dzięki czemu Twoi zawodnicy będą się rozwijać kompleksowo z treningu na trening

– Poznasz jak wygląda struktura treningu dla zawodników w różnym wieku dzięki czemu będziesz wiedział ile czasu poświęcać na rozwój danej cechy u dzieci przed, w trakcie i po pokwitaniu.

MODUŁ 5. KSZTAŁTOWANIE MOCY

 • Poznasz jakie wzorce ruchu stosuje się podczas oceny mocy zawodnika, dzięki czemu będziesz mógł określić jakiego typu treningu on najbardziej potrzebuje

  – Dowiesz się z jakiego narzędzia pomiarowego korzystamy w naszej praktyce i dlaczego go polecamy.

  – Dowiesz się jaka jest różnica pomiędzy treningiem balistycznym a plyometrią oraz jakie środki stosujemy w celu rozwoju danej cechy, dzięki czemu lepiej dobierzesz ćwiczenia pod profil sportowca.

  – Poznasz planowanie treningu mocy, dzięki czemu będziesz wiedział jak optymalnie obciążyć zawodnika i wyciągnąć z niego maksymalne efekty.

MODUŁ 6 TRENING SIŁOWY W PRAKTYCE TRENERSKIEJ

 • Dowiesz się na jakie problemy możesz się natknąć w pracy w klubie sportowym, dzięki czemu rozpoczniesz prace lepiej przygotowany i nic Cię nie zaskoczy.

  – Poznasz jakie są plusy treningu indywidualnego z zawodnikiem, dzięki czemu Twoi zawodnicy będą mogli dodatkowo rozwijać te cechy motoryczne na które po prostu nie ma czasu w klubie.

  – Dowiesz się jakie efekty długofalowej współpracy mają nasi podopieczni, dzięki temu potwierdzimy naszą skuteczność a tym samym wiarę w wartości którymi kierujemy się na treningach z naszymi podopiecznymi.

MODUŁ 7. PRAKTYKA

Z części praktycznej poznasz wszystkie środki treningowe które stosujemy w treningu indywidualnym oraz drużynowym w celu poprawy i rozwoju takich wzorców ruchowych jak:

– wzorce pchania i ciągnięcia na górną część ciała

– pchania i ciągnięcia na dolną część ciała

– trening z piłką lekarską

– plyometria

-formy gier i zabaw z przepychaniem

Poznasz także jakie ćwiczenia stosujemy w rozgrzewce indywidualnej oraz grupowej.

CERTYFIKAT UKOŃCZENIA SZKOLENIA

Jak wygląda kurs?

7 logicznie powiązanych modułów

+4 godziny wideo i ponad 300 ćwiczeń

Dodatkowe materiały do pobrania

Szkolenie zawiera gotowe plany treningowe dla zawodników na różnym etapie rozwoju, pliki kalkulacyjne do organizacji testu siłowego oraz treningu a takżę prezentacje.

Uczysz się kiedy chcesz i gdzie chcesz!

Kurs jest dostępny na specjalnej platformie, do której otrzymujesz login i hasło. Masz do niej dostęp na urządzeniach mobilnych 24/7 z każdego miejsca na ziemi

Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu

Po ukończeniu szkolenia uzyskasz certyfikat zdobytej wiedzy i umiejętności

Możesz wrócić do materiałów w każdym momencie

Po zakupie szkolenia masz dostęp do platformy przez rok

MATERIAŁY O KTÓRYCH MÓWILIŚMY
POWYŻEJ TO JEDNAK NIE WSZYSTKO !

Zawsze staramy się dawać swoim klientom więcej, niż oczekują.

Dlatego wraz ze szkoleniem otrzymujesz AŻ 7 BONUSÓW !!!

BONUS
KORZYŚĆ
WARTOŚĆ

Szablon z progresjami i regresjami ćwiczeń

Dzięki niemu będziesz stopniowo podnosił poziom trudności ćwiczeń przez co twoi zawodnicy będą się harmonijnie rozwijali.

49 złotych

Arkusz długofalowego rozwoju umiejętności siłowych

Dzięki niemu będziesz wiedział kiedy rozpocząć nauczanie konkretnych wzorców, kiedy zawodnik powinien je opanować a kiedy doskonalić.

99 złotych

2 gotowe konspekty treningowe

Dzięki nim zobaczysz w których momentach jednostki treningowej możesz stosować konkretne ćwiczenia rozwijające siłę i moc.

156 złotych

Zestaw atrakcyjnych ćwiczeń w parach, bez i z wykorzystaniem sprzętu

Dzięki niemu będziesz w stanie zastosować atrakcyjniejsze ćwiczenia w różnych warunkach organizacyjnych

99 złotych

Gotowy konspekt rozgrzewki z elementami siły i mocy

Dzięki niemu zobaczysz jak w maksymalny sposób można wykorzystać rozgrzewkę do kształtowania siły i mocy.

79 złotych

Szablon do planowania treningu siłowego

Dzięki niemu w łatwy sposób zaplanujesz akcent siłowy w treningu indywidualnym lub drużynowym, oszczędzając przy tym czas.

129 złotych
Nagrania w formacie MP3
Dzięki nim będziesz mógł przerabiać szkolenie w dowolnym momencie, jadąc samochodem czy biegając.
150 złotych

OKEJ ALE ILE TO KOSZTUJE?

 • Ponad 4h materiałów wideo- 500 zł. 
 • Propozycja ponad 300 ćwiczeń –300 zł.  
 • Materiały bonusowe –  ponad 700 zł.
 • Certyfikat – bezcenny 

Wartość całego szkolenia to  1500 złotych !!!

Wartoś samych bonusów to ponad 700 złotych !!!

 A ty możesz dołączyć do niego w cenie:

499 złotych -do 5.03.2023

Szkolenie rozpoczyna się sa:

Dni
Godzin(y)
Minut(y)
Sekund(y)

 Po tym czasie szkolenie będzie niedostępne!

CZY JEST INNY SPOSÓB NA ZDOBYCIE TEJ WIEDZY?
OCZYWIŚCIE ŻE TAK!

Możesz poświęcić wiele godzin, dni , tygodni czy miesięcy na czytanie książek, szukanie wiedzy w internecie, następnie testowanie jej w praktyce, popełnianie błędów, patrzenie jak twoi zawodnicy dalej stoją w miejscu, kolejne testowanie, coraz mniejsza frekwencja na treningach, dodatkowe staże trenerskie, … Lub skorzystać z wiedzy doświadczonych trenerów którzy od 9 lat pracują z dziećmi i młodzieżą trenującą różne dyscypliny sportu.

O NAS

15.09.2021, Siedlce
Zalegle spotkanie 7. kolejki eWinner II ligi, mecz druzyny rezerw Pogon Siedlce - Lech II Poznan 2:0
Fot. Przemyslaw Szyszka

Na zdjeciu: 
mecz druzyny rezerw Pogon Siedlce - Lech II Poznan 2:0, Jakub Grzeda, rozgrzewka przed meczem

Jakub Grzęda

Trener przygotowania motorycznego oraz współzałożyciel firmy Peakper4mance. Przez 8 lat pracował z zawodnikami akademii Lecha Poznań zdobywając 4 medale mistrzostw Polski juniorów. Wykładowca w Szkole trenerów PZPN. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera również akademie Warty Poznań, Polski Związek Hokeja na Trawie czy Polskie Stowarzyszenie Treningu motorycznego.

DSC_0040

Witold Zielazek

Trener przygotowania motorycznego oraz fizjoterapeuta. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W przeszłości wspiera kobiecą reprezentację Polski U-19 w piłce nożnej a także brał udział w projekcie Akademii Młodych Orłów organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej. Swoim doświadczeniem wspierał Polską Federacje Squasha, zespół poznańskich koszykarek Enea Basket oraz zawodników uprawiających narciarstwo alpejskie. Prelegent podczas konferencji organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Treningu motorycznego oraz  Polski Związek Piłki Nożnej.

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE?

 • Dla trenerów wszystkich dyscyplin pracujących z dziećmi i młodzieżą
 • Dla trenerów przygotowania motorycznego 
 • Dla rodziców
 • Dla fizjoterapeutów pracujących z dziećmi i młodzieżą

GWARANCJA SATYSFAKCJI

W tworzenie tego szkolenia włożyliśmy praktycznie 2 lata pracy. Chcieliśmy przekazać ci całą naszą wiedzę i doświadczenie z tym związane, ale być może i tak zastanawiasz się, czy to rzeczywiście jest warte Twojego czasu i  pieniędzy. 

Bez obaw!

Jeśli z jakiegoś powodu uznasz, że to szkolenie Cię rozczarowało i nie jest tym czego się spodziewałeś masz 30 dni na jego zwrot. Napisz do mnie na maila: kontakt.pekaper4mance@gmail.com

OPINIE O NASZYM SZKOLENIU

„Jak dotąd nie ufałem szkoleniom online, ale po tym szkoleniu uważam że było ono mega wartościowe.Nabyta przeze mnie informacje w tym szkoleniu pogłębiły moją wiedzę.Co ważne przekaz był w pełni zrozumiały i zadawalający, Pozdrawiam”
Bartosz W.
Trener Personalny
Uważam, że każdy trener, szkoleniowiec, który ma styczność ze szkoleniem dzieci i młodzieży powinien zaznajomić się z Waszym szkoleniem, gdyż w zrozumiały i przystępny sposób, przekazujecie w nim naprawdę sporą dawkę wiedzy, którą można a nawet powinno się zastosować w swojej codziennej pracy. Ja na pewno tak zrobię. Uporządkowało to moją dotychczasową wiedzę jak i dowiedziałem się rzeczy nowych. Cieszę się, że mogłem wziąć udział w tym szkoleniu i czekam na następne!
Rafał M.
Trener przygotowania motorycznego
„Spodziewałem się że wasze szkolenie będzie dobre, ale muszę przyznać że jestem pozytywnie zaskoczony. Przerobiłem niejeden kurs online na amerykańskich stronach żaden nie był tak komplementarny. Podstawy teoretyczne i dużo fajnych środków treningowych."
Piotr M.
Trener przygotowania motorycznego
„Muszę powiedzieć że przed rozpoczęciem szkolenia byłem sceptycznie nastawiony do szkolenia online. Przyznaję że po ukończeniu waszego szkolenia moje zdanie na ten temat zmieniło się o 180 stopni. Wszystko bardzo fajnie wytłumaczone i co najważniejsze pokazane. Jestem bardzo zadowolony”
Krystian K.
Trener piłki nożnej

FAQ

Po tym, jak złożysz i opłacisz zamówienie, natychmiast na Twoją skrzynkę mailową wysyłamy login i hasło do platformy szkoleniowej. Dostęp do szkolenia będziesz mieć przez okres roku od zamówienia szkolenia.

Oczywiście. Jedyne, co musisz zrobić, to podczas składania zamówienia zaznacz opcję „chcę otrzymać fakturę”. Po uzupełnieniu danych, faktura zostanie wygenerowana automatycznie i wysłana do Ciebie mailem.

Jesteśmy otwarci i staramy się odpowiedzieć na każde zadane przez Ciebie pytanie. Możesz do nas napisać maila, lub zapytać na forum grupy FB. Dodatkowo na grupie FB będą organizowane LIVE’Y z pytaniami i odpowiedziami.

Tak, po zrealizowaniu wszystkich materiałów szkoleniowych, każdy  otrzymuje certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

Jeszcze czytasz?

To szkolenie kosztuje tyle, co 2 dwie pary jeansów z sieciówki 😉

Zainwestuj w to szkolenie, a zobaczysz, że twoi zawodnicy jeszcze bardziej rozwiną się ruchowo i wejdą na wyższy poziom sportowy a ty staniesz się jeszcze lepszym trenerem!

 • Ponad 4h materiałów wideo- 500 zł. 
 • Propozycja ponad 300 ćwiczeń – 300 zł.  
 • Materiały bonusowe –  ponad 700 zł. 
 • Certyfikat – bezcenny 

Wartość całego szkolenia to ponad 1700 złotych !!!

A ty możesz dołączyć do niego w cenie:

499 złotych -do 5.03.2023

Szkolenia rozpoczyna się za:

Dni
Godzin(y)
Minut(y)
Sekund(y)

Po tym czasie szkolenie będzie niedostępne!

Przewiń do góry