Odkryj Sekrety Efektywnego Treningu Siłowego Dla Młodych Sportowców!

Trening siłowy dzieci i młodzieży to nie trening miniaturowych dorosłych…
Dołącz do naszego szkolenia i poznaj atrakcyjne środki treningowe, dzięki którym skutecznie rozwiniesz siłę oraz moc młodych sportowców w każdych warunkach.
Czas szczerze odpowiedzieć
na trudne pytania…
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak efektywnie trenować młodych zawodników przed, w trakcie i po okresie pokwitania?

Treningi, które wydają się sprawdzone, mogą nie przynosić oczekiwanych rezultatów…

Być może frustruje Cię niekończące się poszukiwanie metod treningowych, które są jednocześnie bezpieczne, skuteczne i atrakcyjne?
Może masz wrażenie, że mimo włożonej pracy oraz zaangażowania, treningi nie są wystarczająco interesujące, co drastycznie odbija się na motywacji i wynikach…
Możliwe, że masz problem, aby zorganizować akcent siły czy mocy z dużą grupą zawodników, z małą ilością sprzętu, czy czasu?

Doskonale rozumiemy Twoje wyzwania. Wiemy, jak trudno znaleźć złoty środek, aby treningi były efektywne, a jednocześnie ciekawe i motywujące dla młodych zawodników…

Wykorzystanie niewłaściwych metod treningowych może prowadzić do braku efektów, zniechęcenia, a nawet poważnej kontuzji, co jest ostatnią rzeczą, którą chcesz doświadczyć jako trener.

Ale jest światełko w tunelu…


Już teraz masz szansę rozwinąć swoje kompetencje trenerskie i podnieść skuteczność pracy!

Postaw na efektywne i atrakcyjne metody treningowe

Nasze szkolenie to dostęp do zaawansowanej wiedzy i niezbędnych narzędzi, dzięki którym dowiesz się krok po kroku, jak rozwijać siłę i moc u młodych sportowców.

Dzięki temu szkoleniu będą lepiej przygotowani do nauki złożonych ruchów i sprostają wymaganiom treningu oraz rywalizacji.
Poznasz sprawdzony system pracy prawidłowo dostosowany do wieku biologicznego, treningowego, umiejętności motorycznych, biegłości technicznej i aktualnego poziomu zawodnika, a także Twoich możliwości organizacyjnych.
Skończ z nudnymi treningami, które nie przynoszą zadowalających efektów… Stań się cenionym specjalistą w pracy z dziećmi i młodzieżom w swoim rejonie, podnieś swoje stawki i zacznij zarabiać więcej.

Zobacz, co dostajesz w pakiecie (w skrócie)

Dlaczego szkolenie „Siła i moc młodego” sportowca jest niezbędne dla każdego ambitnego trenera?

Natychmiastowy dostęp do szkolenia

Natychmiast po dołączeniu do szkolenia otrzymujesz dostęp do wszystkich nagranych modułów. Masz do nich dostęp 24/7. Na przynajmniej rok. Możesz rozpocząć naukę od zaraz i postępować zgodnie z własnym harmonogramem.

Łączymy teorię z praktyką

Wiedza zawarta w tym szkoleniu jest oparta na bazie najnowszych badań naukowych oraz 10 lat praktyki jako trener motoryczny na różnym poziomie wiekowym. Bez lania wody. Same konkrety.

Dajemy Ci sprawdzony system

Uporządkujesz wiedzę i wdrożysz sprawdzony system pracy, który podniesie atrakcyjność i skuteczność zajęć. Możesz ją wykorzystać bez względu na to, czy pracujesz w klubie, indywidualnie, czy jesteś nauczycielem. Wyróżniasz się na rynku trenerskim, zyskujesz status specjalisty i zarabiasz więcej.

Otrzymujesz praktyczne narzędzia i materiały

Szkolenie oferuje nie tylko wiedzę w formie lekcji wideo, ale także zestaw gotowych materiałów wspierających w formie PDF; arkusze, które ułatwią Ci pracę podczas planowania treningów, czy certyfikat potwierdzający zdobycie nowych kompetencji.

Co będziesz umieć po szkoleniu?

Jesteś w stanie ocenić gotowość młodych sportowców do treningu z obciążeniem zewnętrznym.

Wiesz, jak zorganizować trening z dużą liczbą zawodników, małą ilością sprzętu, czy czasu i świetnie radzisz sobie w każdych warunkach.

Masz skuteczne metody treningowe w małym paluszku i potrafisz zaplanować trening dla zawodników na różnym etapie dojrzewania.

Wprowadzasz ciekawe i angażujące ćwiczenia, przez co atrakcyjność i frekwencja na treningach i zarobki są większe niż kiedykolwiek wcześniej.

Znasz środki treningowe, które stosujesz w treningu mocy, dzięki czemu efektywnie rozwijasz dynamikę swoich zawodników wpływając jednocześnie na ich szybkość.

Wiesz, jak podejść do treningu z młodymi osobami, dzięki czemu cały proces treningu wpłynie efektywnie na długofalowy rozwój motoryczny Twoich podopiecznych.

Kim jesteśmy i dlaczego warto uczyć się pod naszymi skrzydłami?
Jakub Grzęda
Trener przygotowania motorycznego oraz współzałożyciel firmy Peakper4mance. Przez prawie 10 lat pracował z zawodnikami akademii Lecha Poznań zdobywając 4 medale mistrzostw Polski juniorów. Wykładowca w Szkole trenerów PZPN. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera również akademie Warty Poznań, Polski Związek Hokeja na Trawie czy Polskie Stowarzyszenie Treningu motorycznego.

Zobacz, co dostajesz w pakiecie (w skrócie)

Witold Zielazek
Trener przygotowania motorycznego oraz fizjoterapeuta. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W przeszłości wspiera kobiecą reprezentację Polski U-19 w piłce nożnej a także brał udział w projekcie Akademii Młodych Orłów organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej. Swoim doświadczeniem wspierał Polską Federacje Squasha, zespół poznańskich koszykarek Enea Basket oraz zawodników uprawiających narciarstwo alpejskie. Prelegent podczas konferencji organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Treningu motorycznego oraz Polski Związek Piłki Nożnej.

Zobacz, co dostajesz w pakiecie (w skrócie)

Nie musisz wierzyć nam na słowo…
Zobacz, co o naszym szkoleniu mówią Absolwenci
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Ok… ale czy to na pewno jest dla mnie?
Nie jest dla Ciebie, jeśli

Uważasz, że trening siłowy jest tylko dla dorosłych i nie jest potrzebny w pracy z młodymi sportowcami.

Jesteś zadowolony ze swoich obecnych wyników i nie szukasz nowych metod treningowych.

Wierzysz, że trening dzieci i młodzieży nie wymaga specjalistycznej wiedzy i że intuicja trenera wystarczy.

Nie chcesz zostać cenionym specjalistą w pracy z młodymi zawodnikami w swoim rejonie, podnieść jakości oraz efektywności swoich zajęć i zarabiać więcej.

Jest dla Ciebie, jeśli

Chcesz poznać atrakcyjne środki treningowe, dzięki którym rozwiniesz siłę i moc młodych zawodników w każdych warunkach.

Szukasz nowoczesnych, atrakcyjnych metod treningowych, które zwiększą zaangażowanie i wyniki Twoich podopiecznych.

Poszukujesz praktycznych narzędzi, które ułatwią Ci planowanie i realizacje treningów, nawet przy ograniczonych zasobach.

Chcesz poznać metody poparte badaniami i wieloletnim doświadczeniem, które są bezpieczne i skuteczne dla młodych zawodników.

Jesteś trenerem, fizjoterapetutą lub nauczycielem który pragnie rozwijać swoje kompetencje, zwiększyć zarobki i stać się uznanym specjalistą w pracy z dziećmi i młodzieżom.

Co mówią Uczestnicy szkolenia? 

Rafał M. Trener Przygotowania Motorycznego

Uważam, że każdy trener, szkoleniowiec, który ma styczność ze szkoleniem dzieci i młodzieży powinien zaznajomić się z Waszym szkoleniem, gdyż w zrozumiały i przystępny sposób, przekazujecie w nim naprawdę sporą dawkę wiedzy, którą można a nawet powinno się zastosować w swojej codziennej pracy. Ja na pewno tak zrobię. Uporządkowało to moją dotychczasową wiedzę jak i dowiedziałem się rzeczy nowych. Cieszę się, że mogłem wziąć udział w tym szkoleniu i czekam na następne!

Bartosz W. Trener Personalny

Jak dotąd nie ufałem szkoleniom online, ale po tym szkoleniu uważam że było ono mega wartościowe. Nabyta przeze mnie informacje w tym szkoleniu pogłębiły moją wiedzę. Co ważne przekaz był w pełni zrozumiały i zadawalający, Pozdrawiam

Piotr M. Trener Przygotowania Motorycznego

Spodziewałem się że wasze szkolenie będzie dobre, ale muszę przyznać że jestem pozytywnie zaskoczony. Przerobiłem niejeden kurs online na amerykańskich stronach żaden nie był tak komplementarny. Podstawy teoretyczne i dużo fajnych środków treningowych

Krystian K. Trener Piłki Nożnej

Muszę powiedzieć że przed rozpoczęciem szkolenia byłem sceptycznie nastawiony do szkolenia online. Przyznaję że po ukończeniu waszego szkolenia moje zdanie na ten temat zmieniło się o 180 stopni. Wszystko bardzo fajnie wytłumaczone i co najważniejsze pokazane. Jestem bardzo zadowolony

Jak wyglądają materiały szkoleniowe?
7 Logicznie Powiązanych Modółów
+4 Godziny Wideo i Ponad 300 Ćwiczeń
Dodatkowe Materiały Do Pobrania

Szkolenie zawiera gotowe plany treningowe dla zawodników na różnym etapie rozwoju, pliki kalkulacyjne do organizacji testu siłowego oraz treningu a takżę prezentacje.

Uczysz Się Kiedy Chcesz!
Po ukończeniu szkolenia uzyskasz certyfikat zdobytej wiedzy i umiejętności

Certyfikat Potwierdzający Uczestnictwo w Szkoleniu

Kurs jest dostępny na specjalnej platformie, do której otrzymujesz login i hasło. Masz do niej dostęp na urządzeniach mobilnych 24/7 z każdego miejsca na ziemi
Możesz Wrócić do Materiałów w Każdym Momencie

Po zakupie szkolenia masz dostęp do platformy przez rok

Jak wyglądają materiały szkoleniowe?

7 Logicznie Powiązanych Modułów

+4 Godziny Wideo i Ponad 300 Ćwiczeń

Dodatkowe Materiały Do Pobrania

Szkolenie zawiera gotowe plany treningowe dla zawodników na różnym etapie rozwoju, pliki kalkulacyjne do organizacji testu siłowego oraz treningu a takżę prezentacje.

Uczysz Się Kiedy Chcesz!

Kurs jest dostępny na specjalnej platformie, do której otrzymujesz login i hasło. Masz do niej dostęp na urządzeniach mobilnych 24/7 z każdego miejsca na ziemi

Certyfikat Potwierdzający Uczestnictwo w Szkoleniu

Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz certyfikat zdobytej wiedzy

Możesz Wrócić do Materiałów w Każdym Momencie

Po zakupie szkolenia masz dostęp do platformy przez rok

BONUS: Wraz ze szkoleniem otrzymujesz AŻ 7 BONUSÓW!

Szablon z progresjami i regresjami ćwiczeń

Dzięki niemu będziesz stopniowo podnosił poziom trudności ćwiczeń przez co twoi zawodnicy będą się harmonijnie rozwijali
Wartość: 49 zł

Arkusz długofalowego rozwoju umiejętności siłowych

Dzięki niemu będziesz wiedział kiedy rozpocząć nauczanie konkretnych wzorców, kiedy zawodnik powinien je opanować a kiedy doskonalić.
Wartość: 99 zł

2 gotowe konspekty treningowe

Dzięki nim zobaczysz w których momentach jednostki treningowej możesz stosować konkretne ćwiczenia rozwijające siłę i moc.
Wartość: 156 zł

Zestaw atrakcyjnych ćwiczeń w parach, bez i z wykorzystaniem sprzętu

Dzięki niemu będziesz w stanie zastosować atrakcyjniejsze ćwiczenia w różnych warunkach organizacyjnych.
Wartość: 99 zł

Gotowy konspekt rozgrzewki z elementami siły i mocy

Dzięki niemu zobaczysz jak w maksymalny sposób można wykorzystać rozgrzewkę do kształtowania siły i mocy.
Wartość: 79 zł

Szablon do planowania treningu siłowego

Dzięki niemu w łatwy sposób zaplanujesz akcent siłowy w treningu indywidualnym lub drużynowym, oszczędzając przy tym czas.
Wartość: 129 zł

Nagrania w formacie MP3

Dzięki nim będziesz mógł przerabiać szkolenie w dowolnym momencie, jadąc samochodem czy biegając.
Wartość: 150 zł

A tutaj cała agenda szkolenia
MODUŁ 1:
MODELE DŁUGOFALOWEGO ROZWOJU
01. Dowiesz się jakie są modele długofalowej pracy z zawodnikiem dzięki czemu będziesz wiedział który z przedstawionych modeli najlepiej sprawdza się w praktyce.

02. Poznasz jakie są skutki uboczne wczesnej specjalizacji, dzięki czemu będziesz bardziej świadomy tego, aby skupić się na wszechstronnym rozwoju swoich podopiecznych patrząc szerzej na ich rozwój motoryczny.

03. Zmienisz podejście do rozwoju młodego sportowca, wychodząc ponad stereotypy, które ma większość trenerów, dzięki czemu Twoi zawodnicy będą bardziej sprawni i odporni na kontuzje.

01. Dowiesz się jakie są modele długofalowej pracy z zawodnikiem dzięki czemu będziesz wiedział który z przedstawionych modeli najlepiej sprawdza się w praktyce.

02. Poznasz jakie są skutki uboczne wczesnej specjalizacji, dzięki czemu będziesz bardziej świadomy tego, aby skupić się na wszechstronnym rozwoju swoich podopiecznych patrząc szerzej na ich rozwój motoryczny.

03. Zmienisz podejście do rozwoju młodego sportowca, wychodząc ponad stereotypy, które ma większość trenerów, dzięki czemu Twoi zawodnicy będą bardziej sprawni i odporni na kontuzje.

MODUŁ 2:

KSZTAŁTOWANIE SIŁY
01. Dowiesz się jakie najczęstsze mity tworzą się wokół tematu treningu siłowego dzieci i młodzieży, dzięki czemu łatwiej będziesz mógł przekonać najbardziej zatwardziałych trenerów czy rodziców i przekonać ich do tego ze Twoja praca jest na właściwym miejscu.

02. Poznasz jakie są rodzaje siły aby lepiej implementować je na treningu w celu rozwoju danej cechy, dzięki czemu Twoi zawodnicy będą rozwijać się we właściwym kierunku.

03. Poznasz jakie cechy siły mięśniowej rozwijać przed a jakie po okresie pokwitania, dzięki czemu twoi zawodnicy będą rozwijać się zgodnie z ich naturalnym rozwojem biologicznym

04. Dowiesz się jak wygląda siłowy profil zawodnika, dzięki czemu poznasz jakie są wymagania siłowe względem wieku, jakie występują normy siłowe dla danego wieku, progresje oraz kryteria ćwiczeń siłowych, dzięki czemu będziesz mógł jasno określić w jakim miejscu znajdują się Twoi podopieczni.

05. Poznasz jakie formy zajęć pozasportowych mogą przyczyniać się do rozwoju siły młodego zawodnika, dzięki czemu łatwiej będzie Tobie polecić właściwe zajęcia dla najmłodszych.

01. Dowiesz się jakie najczęstsze mity tworzą się wokół tematu treningu siłowego dzieci i młodzieży, dzięki czemu łatwiej będziesz mógł przekonać najbardziej zatwardziałych trenerów czy rodziców i przekonać ich do tego ze Twoja praca jest na właściwym miejscu.

02. Poznasz jakie są rodzaje siły aby lepiej implementować je na treningu w celu rozwoju danej cechy, dzięki czemu Twoi zawodnicy będą rozwijać się we właściwym kierunku.

03. Poznasz jakie cechy siły mięśniowej rozwijać przed a jakie po okresie pokwitania, dzięki czemu twoi zawodnicy będą rozwijać się zgodnie z ich naturalnym rozwojem biologicznym

04. Dowiesz się jak wygląda siłowy profil zawodnika, dzięki czemu poznasz jakie są wymagania siłowe względem wieku, jakie występują normy siłowe dla danego wieku, progresje oraz kryteria ćwiczeń siłowych, dzięki czemu będziesz mógł jasno określić w jakim miejscu znajdują się Twoi podopieczni.

05. Poznasz jakie formy zajęć pozasportowych mogą przyczyniać się do rozwoju siły młodego zawodnika, dzięki czemu łatwiej będzie Tobie polecić właściwe zajęcia dla najmłodszych.

MODUŁ 3:

METODY TRENINGU SIŁY MŁODEGO SPORTOWCA

01. Poznasz jakie metody najczęściej wykorzystuje się w praktyce, dzięki czemu łatwiej będzie Tobie dobrać ćwiczenia do wieku sportowca i zachęcić go do ćwiczeń bez ryzyka narażenia go na kontuzję.

02. Poznasz zaawansowane metody treningu siły takie jak olimpijskie podnoszenie ciężarów, dzięki czemu, nie będzie Cię to odstraszać od zastosowania podstawowych ich form w treningu swoich podopiecznych, wiedząc, iż budujesz fundament pod ich rozwój

03.  Dowiesz się jakie inne metody można skutecznie rozwijać u młodego zawodnika, dzięki czemu chętnie będziesz sięgać do ćwiczeń o charakterze izometrycznym a nawet stosując ćwiczenia ekscentryczne.

04. Dowiesz się, że trening ekscentryczny jest bezpieczny dla młodego zawodnika i dowiesz się, kiedy go stosować i jakie środki treningowe stosować w celu zmniejszenia ryzyka kontuzji mięśniowej.

05. Poznasz jaki trening zastosować typowo pod szybkość, dzięki czemu twoi zawodnicy nie będą przysłowiowo „biegali jak wóz z węglem” .

01. Poznasz jakie metody najczęściej wykorzystuje się w praktyce, dzięki czemu łatwiej będzie Tobie dobrać ćwiczenia do wieku sportowca i zachęcić go do ćwiczeń bez ryzyka narażenia go na kontuzję.

02. Poznasz zaawansowane metody treningu siły takie jak olimpijskie podnoszenie ciężarów, dzięki czemu, nie będzie Cię to odstraszać od zastosowania podstawowych ich form w treningu swoich podopiecznych, wiedząc, iż budujesz fundament pod ich rozwój

03.  Dowiesz się jakie inne metody można skutecznie rozwijać u młodego zawodnika, dzięki czemu chętnie będziesz sięgać do ćwiczeń o charakterze izometrycznym a nawet stosując ćwiczenia ekscentryczne.

04. Dowiesz się, że trening ekscentryczny jest bezpieczny dla młodego zawodnika i dowiesz się, kiedy go stosować i jakie środki treningowe stosować w celu zmniejszenia ryzyka kontuzji mięśniowej.

05. Poznasz jaki trening zastosować typowo pod szybkość, dzięki czemu twoi zawodnicy nie będą przysłowiowo „biegali jak wóz z węglem” .

MODUŁ 4:

PERIODYZACJA TRENINGU SIŁOWEGO
01. Dowiesz się jakie są modele długofalowej pracy z zawodnikiem dzięki czemu będziesz wiedział który z przedstawionych modeli najlepiej sprawdza się w praktyce.

02. Poznasz jakie są skutki uboczne wczesnej specjalizacji, dzięki czemu będziesz bardziej świadomy tego, aby skupić się na wszechstronnym rozwoju swoich podopiecznych patrząc szerzej na ich rozwój motoryczny.

03. Zmienisz podejście do rozwoju młodego sportowca, wychodząc ponad stereotypy, które ma większość trenerów, dzięki czemu Twoi zawodnicy będą bardziej sprawni i odporni na kontuzje.

01. Poznasz właściwy przebieg jednostki treningowej dzięki czemu wpłyniesz na lepszą organizacje treningu.

02. Będziesz wiedział w jakiej kolejności rozwijać poszczególne cechy motoryczne tak aby nie wykluczały się wzajemnie, dzięki czemu Twoi zawodnicy będą się rozwijać kompleksowo z treningu na trening

03. Poznasz jak wygląda struktura treningu dla zawodników w różnym wieku dzięki czemu będziesz wiedział ile czasu poświęcać na rozwój danej cechy u dzieci przed, w trakcie i po pokwitaniu.

MODUŁ 5:

KSZTAŁTOWANIE MOCY
01. Dowiesz się jakie najczęstsze mity tworzą się wokół tematu treningu siłowego dzieci i młodzieży, dzięki czemu łatwiej będziesz mógł przekonać najbardziej zatwardziałych trenerów czy rodziców i przekonać ich do tego ze Twoja praca jest na właściwym miejscu.

02. Poznasz jakie są rodzaje siły aby lepiej implementować je na treningu w celu rozwoju danej cechy, dzięki czemu Twoi zawodnicy będą rozwijać się we właściwym kierunku.

03. Poznasz jakie cechy siły mięśniowej rozwijać przed a jakie po okresie pokwitania, dzięki czemu twoi zawodnicy będą rozwijać się zgodnie z ich naturalnym rozwojem biologicznym

04. Dowiesz się jak wygląda siłowy profil zawodnika, dzięki czemu poznasz jakie są wymagania siłowe względem wieku, jakie występują normy siłowe dla danego wieku, progresje oraz kryteria ćwiczeń siłowych, dzięki czemu będziesz mógł jasno określić w jakim miejscu znajdują się Twoi podopieczni.

05. Poznasz jakie formy zajęć pozasportowych mogą przyczyniać się do rozwoju siły młodego zawodnika, dzięki czemu łatwiej będzie Tobie polecić właściwe zajęcia dla najmłodszych.

01. Poznasz jakie wzorce ruchu stosuje się podczas oceny mocy zawodnika, dzięki czemu będziesz mógł określić jakiego typu treningu on najbardziej potrzebuje

02. Dowiesz się z jakiego narzędzia pomiarowego korzystamy w naszej praktyce i dlaczego go polecamy.

03. Dowiesz się jaka jest różnica pomiędzy treningiem balistycznym a plyometrią oraz jakie środki stosujemy w celu rozwoju danej cechy, dzięki czemu lepiej dobierzesz ćwiczenia pod profil sportowca.

04. Poznasz planowanie treningu mocy, dzięki czemu będziesz wiedział jak optymalnie obciążyć zawodnika i wyciągnąć z niego maksymalne efekty.

MODUŁ 6:

TRENING SIŁOWY W PRAKTYCE TRENERSKIEJ

01. Poznasz jakie metody najczęściej wykorzystuje się w praktyce, dzięki czemu łatwiej będzie Tobie dobrać ćwiczenia do wieku sportowca i zachęcić go do ćwiczeń bez ryzyka narażenia go na kontuzję.

02. Poznasz zaawansowane metody treningu siły takie jak olimpijskie podnoszenie ciężarów, dzięki czemu, nie będzie Cię to odstraszać od zastosowania podstawowych ich form w treningu swoich podopiecznych, wiedząc, iż budujesz fundament pod ich rozwój

03.  Dowiesz się jakie inne metody można skutecznie rozwijać u młodego zawodnika, dzięki czemu chętnie będziesz sięgać do ćwiczeń o charakterze izometrycznym a nawet stosując ćwiczenia ekscentryczne.

04. Dowiesz się, że trening ekscentryczny jest bezpieczny dla młodego zawodnika i dowiesz się, kiedy go stosować i jakie środki treningowe stosować w celu zmniejszenia ryzyka kontuzji mięśniowej.

05. Poznasz jaki trening zastosować typowo pod szybkość, dzięki czemu twoi zawodnicy nie będą przysłowiowo „biegali jak wóz z węglem” .

01. Dowiesz się na jakie problemy możesz się natknąć w pracy w klubie sportowym, dzięki czemu rozpoczniesz prace lepiej przygotowany i nic Cię nie zaskoczy.

02. Poznasz jakie są plusy treningu indywidualnego z zawodnikiem, dzięki czemu Twoi zawodnicy będą mogli dodatkowo rozwijać te cechy motoryczne na które po prostu nie ma czasu w klubie.

03. Dowiesz się jakie efekty długofalowej współpracy mają nasi podopieczni, dzięki temu potwierdzimy naszą skuteczność a tym samym wiarę w wartości którymi kierujemy się na treningach z naszymi podopiecznymi.

 

MODUŁ 7:

PRAKTYKA

01. Poznasz jakie metody najczęściej wykorzystuje się w praktyce, dzięki czemu łatwiej będzie Tobie dobrać ćwiczenia do wieku sportowca i zachęcić go do ćwiczeń bez ryzyka narażenia go na kontuzję.

02. Poznasz zaawansowane metody treningu siły takie jak olimpijskie podnoszenie ciężarów, dzięki czemu, nie będzie Cię to odstraszać od zastosowania podstawowych ich form w treningu swoich podopiecznych, wiedząc, iż budujesz fundament pod ich rozwój

03.  Dowiesz się jakie inne metody można skutecznie rozwijać u młodego zawodnika, dzięki czemu chętnie będziesz sięgać do ćwiczeń o charakterze izometrycznym a nawet stosując ćwiczenia ekscentryczne.

04. Dowiesz się, że trening ekscentryczny jest bezpieczny dla młodego zawodnika i dowiesz się, kiedy go stosować i jakie środki treningowe stosować w celu zmniejszenia ryzyka kontuzji mięśniowej.

05. Poznasz jaki trening zastosować typowo pod szybkość, dzięki czemu twoi zawodnicy nie będą przysłowiowo „biegali jak wóz z węglem” .

01. Z części praktycznej poznasz wszystkie środki treningowe które stosujemy w treningu indywidualnym oraz drużynowym w celu poprawy i rozwoju takich wzorców ruchowych jak:

– wzorce pchania i ciągnięcia na górną część ciała
– pchania i ciągnięcia na dolną część ciała
– trening z piłką lekarską
– plyometria
– formy gier i zabaw z przepychaniem

Poznasz także jakie ćwiczenia stosujemy w rozgrzewce indywidualnej oraz grupowej.

„A co, jeśli mi się nie spodoba?”

Stworzenie szkolenia „Siła i moc młodego sportowca” zajęło nam 2 lata pracy. Włożyliśmy w to całe serducho i przekazaliśmy całą wiedzę oraz doświadczenie. Ale być może nadal się zastanawiasz, czy to szkolenie rzeczywiście jest warte Twojego czasu i pieniędzy…

Jeśli „Siła i moc młodego sportowca” Ci się nie spodoba, zwrócimy Ci 100% poniesionych kosztów. Na żądanie zwrotu masz 30 dni od dołączenia do szkolenia.

Wystarczy, że wyślesz maila na: kontakt.pekaper4mance@gmail.com

Co dokładnie otrzymujesz? Podsumujmy:

7-modułowe szkolenie online Siła i Moc Młodego Sportowca

Ponad 4 godziny wartościowego materiału w formie nagranych lekcji wideo.

Propozycja ponad 300 ćwiczeń oraz materiały dodatkowe

Gotowe plany dla zawodników na różnym etapie rozwoju, arkusze kalkulacyjne do organizacji testu siłowego oraz treningu, ściągawki i prezentację.

Certyfikat ukończenia szkolenia

Po ukończeniu szkolenia uzyskasz certyfikat, który potwierdzi Twoje kompetencje i pomoże wyróżnić się na rynku.

Dostęp 24/7 do opublikowanych materiałów

Ty decydujesz, kiedy i gdzie się uczysz.

Dostęp na minimum rok do materiałów i przyszłych aktualizacji

Po zakupie szkolenia natychmiast otrzymujesz dostęp do platformy na minimum rok. Możesz do niego wracać, gdy będziesz tego potrzebować.

Gwarancję satysfakcji

Masz 30 dni na zwrot szkolenia, jeśli z dowolnego powodu uznasz, że nie spełnia Twoich oczekiwań. Nie będziemy Cię pytać o powód.

Już TERAZ dołącz do szkolenia
„Siła i moc młodego zawodnika”

PO ZAKUPIE OTRZYMASZ

7-modułowe szkolenie online Siła i Moc Młodego Sportowca

Propozycja ponad 300 ćwiczeń oraz materiały dodatkowe

Certyfikat ukończenia szkolenia

Dostęp 24/7 do opublikowanych materiałów

Dostęp na minimum rok do materiałów i przyszłych aktualizacji

Możliwość skorzystania z Q&A

699 ZŁ

„A co, jeśli mi się nie spodoba?”

Stworzenie szkolenia „Siła i moc młodego sportowca” zajęło nam 2 lata pracy. Włożyliśmy w to całe serducho i przekazaliśmy całą wiedzę oraz doświadczenie. Ale być może nadal się zastanawiasz, czy to szkolenie rzeczywiście jest warte Twojego czasu i pieniędzy…

Jeśli „Siła i moc młodego sportowca” Ci się nie spodoba, zwrócimy Ci 100% poniesionych kosztów. Na żądanie zwrotu masz 30 dni od dołączenia do szkolenia.

Wystarczy, że wyślesz maila na: kontakt.pekaper4mance@gmail.com
Na pewno zastanawiasz się, czy „Siła i moc młodego sportowca” jest najlepszym rozwiązaniem?
Odpowiedź jest prosta… to zależy!

Możesz tracić mnóstwo czasu na szukanie
i filtrowanie zbędnej i niepotwierdzonej wiedzy w internecie.

Możesz zaryzykować i działać na własną rękę
i frustrować się, że Twoi podopieczni są znudzeni i nie widzą żadnych efektów.

Możesz wydać kilkaset złotych na szkolenia od trenerów, którzy mają małe doświadczenie
w pracy z dziećmi i młodzieżom
i którzy opierają całą wiedzę o suchą teorię z książek.

Nasi Absolwenci preferują Siłę i Moc Młodego Sportowca. Jest tańsza. Oszczędza mnóstwo czasu. Mogą do niej wracać, kiedy chcą.
Nie muszą się bać o efekty, bo cała wiedza została opata o ponad 10 lat praktyki na różnym poziomie wiekowym.
Otrzymują gotowy i sprawdzony system pracy, który daje efekty. A także pozwala wyróżnić się na rynku, zwiększyć stawki i zarabiać więcej. Nic nie ryzykujesz. Możesz tylko zyskać.
Masz Pytania? Mamy Odpowiedzi:
01. Dowiesz się jakie najczęstsze mity tworzą się wokół tematu treningu siłowego dzieci i młodzieży, dzięki czemu łatwiej będziesz mógł przekonać najbardziej zatwardziałych trenerów czy rodziców i przekonać ich do tego ze Twoja praca jest na właściwym miejscu.

02. Poznasz jakie są rodzaje siły aby lepiej implementować je na treningu w celu rozwoju danej cechy, dzięki czemu Twoi zawodnicy będą rozwijać się we właściwym kierunku.

03. Poznasz jakie cechy siły mięśniowej rozwijać przed a jakie po okresie pokwitania, dzięki czemu twoi zawodnicy będą rozwijać się zgodnie z ich naturalnym rozwojem biologicznym

04. Dowiesz się jak wygląda siłowy profil zawodnika, dzięki czemu poznasz jakie są wymagania siłowe względem wieku, jakie występują normy siłowe dla danego wieku, progresje oraz kryteria ćwiczeń siłowych, dzięki czemu będziesz mógł jasno określić w jakim miejscu znajdują się Twoi podopieczni.

05. Poznasz jakie formy zajęć pozasportowych mogą przyczyniać się do rozwoju siły młodego zawodnika, dzięki czemu łatwiej będzie Tobie polecić właściwe zajęcia dla najmłodszych.

Szkolenie „Siła i moc młodego sportowca” jest dla trenerów wszystkich dyscyplin pracujących z dziećmi i młodzieżom, a także dla trenerów przygotowania motorycznego, fizjoterapeutów pracujących z dziećmi i młodzieżom, czy rodziców. W dużym skrócie jest dla osób, które chcą poznać atrakcyjne środki treningowe i rozwinąć siłę oraz moc młodych sportowców w każdych warunkach.
Szkolenie „Siła i moc młodego sportowca” to kompleksowe szkolenie, które tworzyliśmy przez 2 lata. Wiedza zawarta w tym szkoleniu jest oparta na bazie najnowszych badań naukowych oraz 10 lat praktyki jako trener motoryczny na różnym poziomie wiekowym. Cena nie będzie mniejsza, a niedługo wzrośnie do 699 PLN. Dlatego nie czekaj. Dołącz już teraz, aby mieć gwarancję najniższej ceny.
Szkolenie jest w formie nagranych krótkich lekcji wideo. Możesz do nich wracać o dowolnej porze dnia i nocy. Wystarczy Ci telefon. Otrzymujesz dostęp na rok, więc możesz wracać do poszczególnych lekcji, aby przypomnieć lub utrwalić wiedzę. To Ty decydujesz.
Dostajesz dostęp do szkolenia natychmiast po zakupie i masz go na cnonajmniej rok. 24/7.
Jeśli z dowolnego powodu uznasz, że szkolenie nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot całej kwoty. Masz na to 30 dni od daty dołączenia. Po prostu napisz na kubagrzeda@peakper4mance.pl a zwrócimy Ci 100% kasy.
W internecie znajdziesz wiele porad, które nijak mają się do badań i rzeczywistości. Filtrowanie tej wiedzy zajmie Ci mnóstwo czasu. W szkoleniu „Siła i moc młodego sportowca” otrzymujesz sprawdzoną wiedzę i system pracy poukładane, jak w szwajcarskim zegarku. Nie musisz się martwić o jakość. Znajdziesz w nim lekcje teoretyczne, praktyczne i ponad 300 ćwiczeń. Ta wiedza pozwoli Ci się wyróżnić i zbudować pozycję eksperta, dzięki czemu Twoje zarobki mogą diametralnie wzrosnąć. Dodatkowo nic nie ryzykujesz. Masz 30 dni na zwrot, jeśli szkolenie z dowolnego powodu okaże się czymś nie dla Ciebie
Oczywiście! Uzupełnij dane firmowe w koszyku, w formularzu zamówienia.
Jeśli nie odpowiedzieliśmy na jakieś z Twoich pytań, napisz do nas: kubagrzeda@peakper4mance.pl
Przewiń do góry