SZKOLENIE

Siła i moc młodego sportowca

Dowiedz się jak odpowiednio kształtować zdolności fizyczne,
które są najbardziej pożądane przez każdego najzdolniejszego sportowca
oraz stanowią punkt wyjścia do kształtowania szybkości.

Jeśli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób zbudować silnego i mocnego zawodnika , chronić go przed urazami, przygotować do wymagań dyscypliny i w maksymalny sposób wykrzesać jego potencjał a przy tym mieć dostęp do materiałów szkoleniowych kiedy i gdzie tylko chcesz– to szkolenie jest dla Ciebie.

Co zawiera szkolenie?

 • W tym szkoleniu , pokazujemy krok po kroku jak rozwijać siłę i moc u młodych sportowców którzy w ten sposób będą lepiej przygotowani do nauki złożonych ruchów i sprostania wymaganiom treningu oraz rywalizacji . Prezentowany system pracy opiera się na odpowiednim postępowaniu dostosowanym do wieku biologicznego, treningowego, umiejętności motorycznych, biegłości technicznej i aktualnego poziomu.
 • Chcesz poznać strategie odpowiedniego budowania mocnego sportowca? Jako trener potrzebujesz pełnego zrozumienia, dlaczego robisz to, co robisz, kiedy to robić i jak to rozwijać. Jak ocenić i rozpoznać potencjalne problemy, które możesz napotkać u swoich podopiecznych.
 • Ten kurs jest zaprojektowany po to, aby nauczyć Cię, jak budować i rozwijać siłę i moc. Dlatego nauczysz się patrzeć na sportowca lub grupę sportowców w taki sposób abyś dokładnie wiedział , jak odpowiedzieć na ich potrzeby. Będziesz potrafił rozpracować i uczyć konkretnych umiejętności, wiedząc dokładnie, jakie ćwiczenia i kiedy chcesz zastosować, aby twoi zawodnicy uzyskali najlepsze wyniki.

Twoje korzyści

Dzięki szkoleniu dowiesz się:

 • Czym jest długofalowy proces rozwoju motorycznego
 • Jak programować trening dostosowany do każdego wieku, poziomu, płci lub sportu oraz możliwości organizacyjnych
 • Jakich środków użyć aby wykrzesać maksymalny potencjał sportowy
 • Jak zaplanować i podejść do szkolenia, aby uwzględnić specyficzne potrzeby i poziom zawodników
 • Jak w prosty i szybki sposób ocenić zawodnika
 • Jakie mity na temat tego typu treningu panują w środowisku sportowym

Uzyskasz:

 • Możliwość poszerzenia swojej biblioteki ćwiczeń o wiele nowych i ciekawych rozwiązań
 • Przekonanie, że twoje programy są oparte na rzeczywistych dowodach, poparte badaniami i specjalnie zaprojektowane , aby pomóc twoim podopiecznym zmaksymalizować ich wyniki.
 • Dostęp do kompletnego systemu, który pomoże rozwijać twoich zawodników przez cały okres ich kariery, od juniorów po seniorów oraz przygotować ich do odniesienia sukcesu na wyższym poziomie.
 • Przewagę nad innymi trenerami, będąc specjalistom w swojej dziedzinie pomoże Ci to w zwiększeniu i zatrzymaniu większej liczby sportowców w swoich szeregach.
olimpiady_specjalne
Kupując kurs wspierasz

Jak wygląda kurs?

14 logicznie powiązanych modułów

3 godziny wideo i ponad 200 ćwiczeń

Dodatkowe materiały do pobrania

Szkolenie zawiera gotowe plany treningowe dla zawodników na różnym etapie rozwoju, plik kalkulacyjny do organizacji testu siłowego oraz treningu a także 148 stron prezentacji

Uczysz się kiedy chcesz i gdzie chcesz!

Kurs jest dostępny na specjalnej platformie, do której otrzymujesz login i hasło. Masz do niej dostęp na urządzeniach mobilnych 24/7 z każdego miejsca na ziemi

Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu

Po ukończeniu szkolenia uzyskasz certyfikat zdobytej wiedzy i umiejętności

Możesz wrócić do materiałów w każdym momencie

Po zakupie szkolenia masz dostęp do platformy przez rok

O czym jest kurs?

Część teoretyczna:

 1. Model długofalowego rozwoju motorycznego
 2. Złote okna motoryczne
 3. Podział jednostki treningowej
 4. Mity w treningu siły dzieci i młodzieży
 5. Kształtowanie siły
 6. Testowanie siły
 7. Planowanie treningu siły
 8. Kształtowanie mocy
 9. Testowanie mocy
 10. Trening balistyczny
 11. Trening plyometryczny

Część praktyczna:

 1. Rozgrzewka
 2. Wzorce pchania na dolną cześć ciała
 3. Wzorce ciągnięcia na dolna część ciała
 4. Wzorce pchania na górną część ciała
 5. Wzorce ciągnięcia na górną część ciała
 6. Plyometryka
 7. Trening z piłką lekarską

Dla kogo jest szkolenie?

Szkolenia adresowane są do wszystkich specjalistów związanych z aktywnością fizyczną dzieci i młodzieży, w szczególności natomiast do:

 • trenerów przygotowania motorycznego
 • nauczycieli wychowania fizycznego
 • trenerów różnych dyscyplin sportowych pracujących z młodzieżą
 • trenerów personalnych, instruktorów fitness
 • studentów wychowania fizycznego i sportu
 • fizjoterapeutów współpracujących z młodzieżą

Opinie uczestników szkolenia

„Jak dotąd nie ufałem szkoleniom online, ale po tym szkoleniu uważam że było ono mega wartościowe.Nabyta przeze mnie informacje w tym szkoleniu pogłębiły moją wiedzę.Co ważne przekaz był w pełni zrozumiały i zadawalający, Pozdrawiam”

Bartosz Włodarski
Trener personalny
Thursday, August 31, 2017

„Spodziewałem się że wasze szkolenie będzie dobre, ale muszę przyznać że jestem pozytywnie zaskoczony. Przerobiłem niejeden kurs online na amerykańskich stronach żaden nie był tak komplementarny. Podstawy teoretyczne i dużo fajnych środków treningowych."

Piotr Malec
Trener przygotowania motorycznego
Thursday, August 31, 2017

„Muszę przyznać że przed rozpoczęciem szkolenia byłem sceptycznie nastawiony do szkolenia online. Muszę przyznać że po ukończeniu waszego szkolenia moje zdanie na ten temat zmieniło się o 180 stopni. Wszystko bardzo fajnie wytłumaczone i co najważniejsze pokazane. Jestem bardzo zadowolony”

Krystian Kaczmarczyk
Trener piłki nożnej
Thursday, August 31, 2017

Dlaczego my?

43
cropped-log

Pragniemy rozwinąć Twoje umiejętności trenerskie! Zależy nam na rozwijaniu trenerów świadomych, chcących zmienić dotychczasowe stereotypy i posiadających wysokie kompetencje! Jeśli to czytasz, prawdopodobnie jesteś już dobrym trenerem, a możesz nawet świetnie trenujesz swoich młodych podopiecznych. Ale świat może jeszcze o tym nie wiedzieć. ŚWIETNI trenerzy w naszej branży nigdy nie przestają się uczyć. Zawsze szukają lepszych sposobów organizacji swoich programów treningowych, systemów przygotowania zawodników do rywalizacji i optymalizacji ich wyników.

Ale zamiast przekopywania się przez niekończące się stosy prac badawczych, informacji na stronach internetowych lub uczestniczenia w niezliczonych seminariach, możesz mieć dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz na wyciągnięcie ręki! Możesz również zobaczyć szkolenia od innych organizacji które Wynoszą od 380 do 600zł!

Istnieją również możliwości odbycia praktyk lub staży w różnych klubach lub ośrodkach treningowych . Mogą to być wspaniałe doświadczenia, ale kosztują dużo pieniędzy plus czas podróży, koszty wyżywienia i noclegu. Z naszym szkoleniem możesz zacząć za jedyne 299 zł i ukończyć kurs w domu kiedy tylko zechcesz. Informacje, które otrzymujesz, są testowane przez ekspertów i poparte badaniami naukowymi.

Najczęściej zadawane pytania

Tak, po zapoznaniu się ze wszystkimi materiałami, kazdy z kursantów otrzymuje certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

Materiały są dostępne na platformie szkoleniowej przez co najmniej rok od zakupu szkolenia

Wszystkie materiały bonusowe w formie pdf, excel  wraz z prezentacją szkoleniową są do pobrania na komputer.

Tak, po dokonaniu płatności automatycznie otrzymujesz dane do logowania na platformę szkoleniową.

Realia pracy trenera w klubie sportowym są nam dobrze znane. Wiemy, że nie wszędzie jest dostęp do kompletnego sprzętu. Dlatego w programie zawarliśmy wiele ćwiczeń, które można wykonać bez użycia sprzętu, wykorzystując opór własnego ciała lub drugiej osoby. Poza tym, do środków treningowych wykorzystujemy sprzęt ogólnie dostępny na siłowni jak: podest, hantle, sztanga, talerze, gumy etc.

Program jest kompletny, dla każdego przedziału wiekowego: od dzieci przed okresem pokwitania po zawodników po okresie pokwitania. Ćwiczenia można dostosować dla osób początkujących oraz średniozaawansowanych.

Jesteśmy otwarci i staramy się odpowiedzieć na każde zadane przez Ciebie pytanie. Możesz do nas napisać maila, lub zapytać na forum grupy FB.

Przewiń do góry