Dla sportowców, którzy zawsze pragną być lepsi niż inni !

PRZENOSIMY MOTORYKĘ NA NAJWYŻSZY POZIOM!
TY GRASZ, MY ZAJMUJEMY SIĘ RESZTĄ.

Sportowcy są regularnie karmieni różnymi nieprawdziwymi informacjami, sztuczkami treningowymi i programami, które w rzeczywistości niczego nie poprawiają. Zamiast uchronić cię przed kontuzjami, większość programów treningowych jest nieskuteczna, a przyczynia się tylko do większego zmęczenia i ryzyka urazu.

Jeśli zawodnicy funkcjonują wystarczająco długo bez profesjonalnego wsparcia, na które zasługują, spędzają resztę swojej kariery, nigdy nie osiągając tego, do czego zawsze byli zdolni.

Dlatego oferujemy możliwość profesjonalnej współpracy bez względu na to gdzie i jaki sport uprawiasz, ponieważ uważamy że każdy zawodnik powinien dowiedzieć się jak daleko może zajść wykorzystując maksymalnie swój potencjał.

Zawodniku, zawodniczko!

Nie wiem czy wiesz ale jeśli dalej nic z tym nic nie zrobisz, przybliżysz się do wszystkich słabych zawodników których nikt nigdy nie zauważa. Treningi które będziesz realizował okażą się stratą czasu i energii, bo nadal nie będziesz widział efektów. Twoja forma w najlepszym wypadku stanie w miejscu, a najprawdopodobniej będzie się pogarszała. Wypadniesz z pierwszej jedenastki bo nie będziesz sobie dawał rady fizycznie z przeciwnikami. Bardzo prawdopodobne że opuścisz coraz więcej treningów z powodu kontuzji i będziesz mógł tylko pomarzyć o grze na najwyższym poziomie!

Wszystkie te problemy wiążą się z brakiem indywidualnie
dopasowanego do potrzeb i celów planu treningowego.
Rozwiązaniem tych bolączek może być indywidualna współpraca treningowa online.

Dzięki niej:

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA?

1. Krok

Po wykupieniu współpracy, kontaktujemy się z Tobą mailowo w celu przeprowadzenia wywiadu dotyczącego kontuzji, celów treningowych, potrzeb, harmonogramu treningów w klubie itd. Dzięki temu będziemy mogli lepiej dostosować program treningowy do twoich możliwości oraz celów.

2. Krok

Wykonujesz i nagrywasz na wideo wskazane przez nas testy funkcjonalne i motoryczne. Następnie drogą mailową wysyłasz nam materiały dzięki czemu będziemy w stanie ocenić w których obszarach twojego ciała występują słabe ogniwa wymagające większej pracy. To pozwala nam na stworzenie indywidualnego profilu zawodnika oraz ukierunkowanie ćwiczeń które mają za zadanie zmniejszyć ryzyko kontuzji i zwiększyć wydajność twojego ciała.

3. Krok

Na podstawie informacji zebranych w wywiadzie oraz z testów funkcjonalnych i motorycznych, układamy plan treningowy na okres 4-5 tygodni i wysyłamy ci go drogą mailową w formie pliku PDF. Zawiera on 2-3 różne treningi skupione na konkretnych zdolnościach motorycznych, instruktaż wideo do każdego ćwiczenia, omówienie wykonanych testów oraz instrukcje jak czytać i korzystać z planu. Dzięki temu będziesz mógł się skupić tylko na pracy a nie na myśleniu co i jak wykonywać.

4. Krok

Umawiamy się na rozmowę w celu omówienia całego planu. Ważne jest dla nas to abyś dokładnie wiedział co, jak i kiedy wykonywać. Wszystko po to byś w pełni mógł skupić się tylko na realizacji planu.

5. Krok

Podczas realizacji planu, nagrywasz na wideo swój trening i wysyłasz nam drogą elektroniczną w celu weryfikacji poprawności wykonania ćwiczeń. Dzięki temu będziesz wiedział czy odpowiednio realizujesz trening .

6. Krok

Dodatkowo w razie potrzeb lub pytań możesz się z nami kontaktować przez cały okres trwania współpracy. Nie zostawiamy Cię samego z problemami.

OPINIE

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do swoich klientów. Mimo współpracy głównie na odległość, muszę przyznać, że kontakt z trenerem był na najwyższym poziomie, testy które były potrzebne do zdiagnozowania problemu oraz do późniejszego kontrolowania procesu treningowego mogłam zrobić również na odległość. Moim problemem był przede wszystkim dysbalans mięśniowy, który powodował ból w tylnej taśmie i ograniczał ruchomość. Wcześniejsze próby współpracy z innymi trenerami nie były tak zindywidualizowane jak z trenerem z Peakper4mance. Po kilku miesiącach współpracy moje dolegliwości ustały. Zdecydowanie polecam współpracę jeżeli ktoś naprawdę chce poprawić swoje wyniki pod względem przygotowania motorycznego.
Alicja Dyguś
GKS Katowice
Współpracujemy już kilka dobrych miesięcy i polecam zawodnikom na poziomie zaawansowanym jak i początkującym. Bardzo dobre podejście, duża elastyczność i pełen profesjonalizm. Jeśli chcesz trenować na wyższym poziome, mieć wszystko zaplanowane od A do Z i nie zostawiać niczego przypadkowi kontaktuj się z PeakPer4mance
Tomasz Drzewiecki
Reprezentant Polski w Judo
Pełna profeska, jak najbardziej tak! Kontakt, podejście, wiedza, zaangażowanie top. Plan dostosowany idealnie do moich potrzeb .Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu !
Małgorzata Grec
Reprezentantka Polski w Piłce nożnej

EFEKTY

CO ZAWIERA WSPÓŁPRACA?

JAKIE SĄ KOSZTA ?

Indywidualna ocena biomechaniczna– 150zł
Indywidualnie ułożone 2-3 jednostki treningowe na okres 6 tygodni –  540 zł
Stały kontakt z trenerem – 100 złotych

Wartość całej współpracy wynosi 790 złotych !

Aktualna cena wynosi 450 złotych !

To TYLKO 25 złotych tygodniowo za trening!!!

Czyli mniej niż cena śniadania w restauracji!

DLA KOGO?

FAQ

Plan otrzymujesz w formie pliku PDF wraz z załączonymi filmami wideo do odtworzenia na każdym urządzeniu mobilnym.

Ponieważ adaptacja ciała do danego treningu trwa około 5-6 tygodni. Po tym czasie należy zmienić bodzieć aby zapobiec stagnacji i utrzymać progres fizyczny.

Plan treningowy jest dostosowany również do twoich możliwości organizacyjnych. W takim wypadku planujemy treningi w ten sposób abyś mógł je realizować w warunkach domowych z dostępnym przez Ciebie sprzętem.

Minimalny okres współpracy to 12 tygodni. Rozwój fizyczny to proces który wymaga czasu aby nasze ciało w odpowiedni sposób zareagowało na bodziec treningowy który zapewni oczekiwane efekty.  Po upływie 6 tygodni ponownie wykonujesz ocenę biomechaniczną na podstawie której weryfikuje postępy i planujemy kolejny etap pracy.

Masz pytania odnośnie współpracy?

Przewiń do góry