STOP! ZACZEKAJ, TO BARDZO WAŻNE!

PRZECZYTAJ UWAŻNIE W RAMACH PODZIĘKOWANIA ZA TWOJE ZAUFANIE DO MNIE, MAM DLA CIEBIE SPECJALNĄ JEDNORAZOWĄ PROPOZYCJE. PRZECZYTAJ KAŻDE SŁOWO NA TEJ STRONIE PONIEWAŻ WIDZISZ JĄ WYŁĄCZNIE RAZ. PO JEJ ZAMKNIĘCIU JUŻ NIGDY WIĘCEJ NIE ZOBACZYSZ JEJ PONOWNIE!

00
MINUT
00
SEKUND

Czy wiesz ze nieodłączną częścią  treningu każdego piłkarza powinna być praca nie tylko nad mobilnością ale także stabilnością ciała ? Większości zawodników trening stabilizacyjny, czyli popularną stabilkę kojarzy tylko z ćwiczeniami tułowia takimi jak podpory. Ale czy aby napewno taka praca  powinna dotyczyć tylko tułowia ? 

Zdecydowanie nie! Aby zawodnik mógł szybciej zmieniać kierunek biegu, ekonomiczniej się poruszać czy bezpieczniej lądować po wyskoku do głowy  powinien w holistyczny sposób podejść do tego rodzaju treningu. Nasze ciało jest tak skonstruowane ze poszczególne jego części potrzebują odpowiedniej dozy zarówno mobilności jak i stabilności. Dlatego nie tylko tułów potrzebuje stabilizacji ale również stopa czy tez staw skokowy,  tym bardziej u piłkarzy.

FAKTY O KTÓRYCH MOŻESZ NIE WIEDZIEĆ:

SKORZYSTAJ Z DODATKU

  ” NIEZNISZCZALNE KOSTKI” 

Dzięki niemu:

CO ZAWIERA DODATEK?

Ćwiczenia stabilizacyjne dołączone do 4 planów

Akcent stabilizacyjny został wkomponowany w treningi z programu "Mobilność Zlatana" tak byś nie musiał tracić czasu na dodatkową jednostkę i jednocześnie mógł pracować nad tymi dwoma istotnymi aspektami.

ĆWICZENIA STATYCZNE I DYNAMICZNE

Ćwiczenia statyczne dają bardzo dobrą bazę pod środki specyficzne dla piłkarza w bardziej dynamicznej i wymagającej formie .

Tylko tu i teraz masz szanse uzupełnić program „Mobilność Zlatana” o dodatek treningowy który pozwoli ci w skuteczny dla piłkarza sposób pracować na stabilnością stawu skokowego co przełoży się na mniejsze ryzyko urazów oraz jeszcze lepszy progres widoczny wiosna na  boisku! 

SKORZYSTAJ Z OFERTY JUŻ TERAZ! INACZEJ PRZEPADNIE!