ODKRYJ TAJNIKI TRENINGU MOBILNOŚCI KTÓRE POMAGAJĄ PROFESJONALNYM ZAWODNIKOM GRAĆ NA MIARĘ PEŁNI SWOICH MOŻLIWOŚCI

Zawodniku/zawodniczko!

  • Czujesz się zaspawany w biodrach?
  • Masz odczucie że prawie każdy ruch sprawia że wszystko Cie ciągnie?
  • Ciężko ci się obrócić podczas gry defensywnej bo twój kręgosłup jest sztywny jak metalowy pręt?
  • Czujesz że Twoje ciało jest niewystarczająco elastyczne, co utrudnia ci poruszanie się po boisku?
  • Często łapiesz kontuzje?
  • Masz trudności z balansem ciała podczas dryblingu ?
  • Nie możesz zrobić pełnego przysiadu bo brakuje ci zakresu w kostkach?
  • Twoje mięśnie są ciągle napięte przez co szybko łapiesz skurcze?
  • Masz problemy z dotknięciem rękoma ziemi na prostych nogach?
  • Masz mało czasu ale chciałbyś skutecznie poprawić swoją mobilność?

CZY WIESZ ŻE TWOJA MOBILNOŚĆ MOŻE MIEĆ KLUCZOWE ZNACZENIE NA BOISKU?

Badania naukowe pokazują, że piłkarze z gorszą mobilnością bioder są bardziej narażeni na kontuzje kolan, a także mają wolniejszą reakcję i gorzej wypadają podczas zmiany kierunku biegu.

Zawodnicy z lepszymi zakresami ruchu w stawach skokowych osiągają lepszy wyniki w testach szybkości i zwinności, a także są mniej narażeni na kontuzje w obrębie stawu kolanowego oraz skokowego

Lepsza mobilność grupy kulszowo goleniowej wpływa na szybszy sprint, lepszy wyskok w górę oraz zmianę kierunku biegu a także zmniejszenie ryzyka urazów mięśni dwugłowych.

Zaniedbując tak ważny aspekt jakim jest mobilność, skazujesz się na stopniowy spadek formy. Twój poziom na boisku zacznie się obniżać a Ty będziesz coraz bardziej spięty i zmęczony. Kontuzje mięśniowe będą Cię nieustannie dręczyć, a ich częstotliwość i nasilenie będą jedynie narastać. Co gorsza, ryzykujesz tym, że ktoś inny zastąpi Cię w wyjściowej jedenastce. Przesiadując na ławce rezerwowych, raczej ciężko będzie Ci się rozwijać i zbliżać do miejsca, w którym naprawdę chcesz być w przyszłości.

OCZYWIŚCIE NIE MUSISZ DO TEGO DOPUSZCZAĆ! WYSTARCZY ŻE ZACZNIESZ ODPOWIEDNIO, REGULARNIE I SKUTECZNIE DBAĆ O MOBILNOŚĆ SWOICH MIĘŚNI.
A W TYM POMOŻE CI PROGRAM TRENINGOWY

DZIĘKI NIEMU:

Nie olewaj pracy nad swoją mobilnością, bo przecież to ona jest jednym ze składników Twojej sprawności, samopoczucia i wydajności na boisku!

EFEKTY MOICH PODOPIECZNYCH

CO MÓWIĄ ZAWODNICY O PLANIE?

Jestem niesamowicie podekscytowany tym jak bardzo poprawiła się moja mobilność. Wszystkie rotacje, zewnętrzne, wewnętrzne nie sprawiają mi żadnego problemu. Przed kupieniem planu miałem nawet problem ze zrobieniem głębokiego przysiadu, teraz to dla mnie bułka z masłem. Również nie mam żadnego problemu z przywodzicielami, żadnego bólu itp, a takowy mi się często przytrafiał. Jeszcze raz dziekuje za ten plan, świetna robota!
Mikołaj D.
Po zastosowaniu planu czuje znaczącą poprawę w zakresie mobilności obręczy barkowych i stawów skokowych oraz większą swobodę w ruchach na boisku, przy zmianach kierunku czy też podczas prowadzenia piłki. Dodatkowo, poprawiłem swoje przyspieszenie, na co pewnie ma wpływ większa stabilność kostek. Super opcją była możliwość zrobienia krótszego treningu mobilności np przed treningiem klubowym, gdyż nie zawsze była możliwość wykonania całości.
Patryk W.
Program Mobilności Zlatana zdecydowanie polecam każdemu, czuje zdecydowanie swobodniejszy ruch w biodrach, a dużą robotę zrobiły też ćwiczenia na stabilność stawu skokowego. Duży plus za to, że nie jest to sam plan, a również wiedza na temat budowania nowych zakresów ruchu. Zdecydowanie polecam każdemu!
Patryk C.
Naprawdę jest topowy program! Moja mobilność z dnia na dzień coraz bardziej zaczyna się poprawiać. Mam takie zakresy jakich nigdy dotąd nie miałem. Nic dodać nic ująć. Kawał świetnej roboty. Gorąco polecam!
Szymon S
Po zrobieniu całego programu czuje się naprawdę dobrze. Ćwiczenia naprawdę mi pomogły i zauważam sporą różnice. Dostrzegłem większa mobilność podczas dryblingu i zmiany kierunku biegu. Wcześniej miałem spory dyskomfort i odczuwałem ból w biodrach który mocno zmalał.
Kuba J.
Plan sprawił że nie mam problemu z przyjęciem piłki w trudnych warunkach meczowych gdy piłkę trzeba złapać w nieszablonowy sposób. W dryblingu napewno mam więcej luzu i takiej naturalności gdzie wcześniej byłem zabetonowany przy niektórych ruchach . Ogólnie ten plan sprawił że czuje większy luz w ciele, dlatego polecam każdemu aby go przetestował na sobie!
Grzegorz S.

Plan treningowy został stworzony na bazie połączenia dostępnych badań naukowych, mojej wiedzy oraz prawie 10 letniego doświadczenia które przez  większość tego czasu zdobywałem pracując jako trener przygotowania motorycznego Lecha Poznań . Przez te lata moi podopieczni zdobyli 3 mistrzostwa polski do lat 17 oraz jedno wicemistrzostwo.

DLA KOGO JEST TEN PLAN TRENINGOWY?

Dla zawodników:

CO ZAWIERA PLAN?

plan treningowy na mobilność ciała dla piłkarzy

W JAKIEJ CENIE JEST PLAN?

CAŁA WARTOŚĆ PROGRAMU TO PONAD 300 ZŁ

AKTUALNA CENA TO  179,99 

Tak naprawdę plan masz w cenie 2 obiadów w knajpie!

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Program w formie PDF wraz z filmami instruktażowymi , otrzymasz po opłaceniu zamówienia na swój adres mailowy podany przy jego składaniu.

Plan jest przeznaczony dla zawodników od 12 roku życia

Plan można realizować zarówno w sezonie jak i w trakcie przygotowań do sezonu.Wszystkie dokładne wskazówki dotyczące realizacji ćwiczeń znajdziesz w programie treningowym. 

Dostęp do planu masz dożywotni  – chyba że usuniesz go ze swojego komputera ☺

plan treningowy na mobilność ciała dla piłkarzy
PAMIĘTAJ ŻE NAJLEPSZA INWESTYCJA TO INWESTYCJA W SIEBIE!
Przewiń do góry