STOP! ZACZEKAJ, TO BARDZO WAŻNE!

PRZECZYTAJ UWAŻNIE! W RAMACH PODZIĘKOWANIA ZA TWOJE ZAUFANIE DO MNIE, MAM DLA CIEBIE SPECJALNĄ JEDNORAZOWĄ PROPOZYCJE. PRZECZYTAJ KAŻDE SŁOWO NA TEJ STRONIE PONIEWAŻ WIDZISZ JĄ WYŁĄCZNIE RAZ. PO JEJ ZAMKNIĘCIU LUB UPŁYWIE CZASU,JUŻ NIGDY WIĘCEJ NIE ZOBACZYSZ JEJ PONOWNIE!

00
MINUT
00
SEKUND

CZY WIESZ JAKIE SĄ NAJLEPSZE FORMY REGENERACJI, KIEDY I W JAKI SPOSÓB JE STOSOWAĆ?

Rzadko się o tym mówi ale regeneracja jest co najmniej tak samo ważna jak trening. Bez dobrej regeneracji nie osiągniesz oczekiwanych efektów z treningu a twoja forma sportowa będzie ciągle szybowała w dół! W świecie gdzie w około słyszy się że trzeba cisnąć na maxa, każdy z nas jest narażony na mnogość bodźców powodujących zmęczenie nie tylko fizyczne ale również psychiczne. Dlatego dobra regeneracja to podstawa maksymalnej efektywności zarówno na boisku jak i w życiu.

EBOOK "KOSMICZNA REGENERACJA"
CI W TYM POMOŻE!

Przejrzałem sporą ilość badań naukowych oraz publikacji związanych z tematem regeneracji. Zestawiłem to z moimi 10 letnimi doświadczeniami w pracy z piłkarzami a wszystko po to aby zebrać w całość najważniejsze informacje które pomogą Tobie lub twoim zawodnikom być w jak najlepszej formie każdego dnia!

DZIĘKI EBOOKOWI

CO W NIM ZNAJDZIESZ?

90 stron konkretnej i przydatnej wiedzy

W ebooku znajdziesz m.in listę najskuteczniejszych form regeneracji, informacje na temat celu każdej z nich, sposobu ich aplikacji czy też dnia w mikrocyklu w którym najlepiej daną metodę zastosować.

3 przykłady treningu regeneracyjnego

Ebook zawiera trzy przykłady aktywnej regeneracji w postaci treningu siły górnej części ciała, treningu mobilności oraz jednostki cardio połaczonej z sesją oddechową.

Schemat regeneracji pomeczowej

Przez lata swojej pracy sprawdziłem różne schematy postepowania po meczu. Jeden z nich, który najlepiej mi się sprawdzał podczas pracy w Lechu Poznań, zawarłem w tym Ebooku.

Aplikacje na telefon

W dobie technologii z pomocą przy procesie regeneracji przychodzą różne aplikacje na telefon i urządzenia. Dlatego w Ebooku zobaczysz przykładowe aplikacje które możesz zastosować u siebie.

TEGO EBOOKA NIE SPRZEDAJE AKTUALNIE W ŻADNYM INNYM MIEJSCU, DLATEGO SZANSE NA JEGO POZYSKANIE MASZ TYLKO TU I TERAZ !

SKORZYSTAŁO Z NIEGO JUŻ PONAD 120 TRENERÓW I ZAWODNIKÓW

NA PODJĘCIE DECYZJI
MASZ JESZCZE

00
MINUT
00
SEKUND
Przewiń do góry