Już za chwilę możesz odkryjć tajniki skutecznej regeneracji ktore wystrzelą twoją formę w kosmos!

Skorzystaj z naszej wiedzy i dołącz do grona nielicznych zawodników którzy w każdym meczu potrafią grać na 100% swoich możliwości.

Przestań wiecznie czuć się zmęczony, bez formy i energii, łapiąc ciągle głupie urazy. Zainwestuj w odpowiednią regeneracje i wznieś swoją gre na wyższy poziom !

Rzadko się o tym mówi ale regeneracja jest co najmniej tak samo ważna jak trening. Bez dobrej regeneracji nie osiągniesz oczekiwanych efektów z treningu a twoja forma sportowa będzie ciągle szybowała w dół! W świecie gdzie w około słyszy się że trzeba cisnąć na maxa, każdy z nas jest narażony na mnogość bodźców powodujących zmęczenie nie tylko fizyczne ale również psychiczne. Dlatego dobra regeneracja to podstawa maksymalnej efektywności zarówno na boisku jak i w życiu.

Pomyśl, jeżeli zignorujesz powyższe problemy musisz się liczyć z takimi konsekwencjami:

Jednak nie musisz się martwić bo mam coś dla Ciebie!

EBOOK "KOSMICZNA REGENERACJA"

Przejrzałem sporą ilość badań naukowych oraz publikacji związanych z tematem regeneracji. Zestawiłem to z moimi 10 letnimi doświadczeniami a także metodami które wykorzystują najlepsi piłkarze na świecie a wszystko po to aby zebrać w całość najważniejsze informacje które pomogą Tobie lub twoim zawodnikom być w jak najlepszej formie każdego dnia!

DZIĘKI EBOOKOWI

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?

100 stron konkretnej i przydatnej wiedzy

W Ebooku znajdziesz m.in listę 14 najskuteczniejszych form regeneracji, informacje na temat celu każdej z nich, sposobu ich aplikacji czy też dnia w mikrocyklu w którym najlepiej daną metodę zastosować.

3 przykłady treningu regeneracyjnego

Ebook zawiera trzy przykłady aktywnej regeneracji w postaci treningu siły górnej części ciała, treningu mobilności oraz jednostki kardio połaczonej z sesją oddechową.

Schemat regeneracji pomeczowej

Przez lata swojej pracy sprawdziłem różne schematy postepowania po meczu. Jeden z nich, który najlepiej mi się sprawdzał podczas pracy w Lechu Poznań, zawarłem w tym Ebooku.

Aplikacje na telefon

W dobie technologii z pomocą przy procesie regeneracji przychodzą różne aplikacje na telefon i urządzenia. Dlatego w Ebooku zobaczysz przykładowe aplikacje które możesz zastosować u siebie.

Być może zastanawiasz się jaka jest cena? Po pierwsze musisz mieć świadomość, że jest to inwestycja i wynosi ona tylko

69,99 ZŁ

Dlaczego inwestycja w Ebook się opłaca?

Przewiń do góry