Odkryj Tajemnice Doskonałej Koordynacji U Młodych Zawodników

Koordynacja to podstawowy filar, na którym wspiera się rozwój złożonych ruchów...

Dołącz do naszego szkolenia. Poznaj innowacyjne metody oraz narzędzia, które zapewnią rozwój różnorodności i wszechstronności u Twoich podopiecznych na każdym etapie ich rozwoju.

Nadszedł moment, aby bezpośrednio stawić czoła trudnym pytaniom...

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak efektywnie poprawić koordynację swoich podopiecznych?

Ćwiczenia które stosujesz ,mogą wydawać Ci się skuteczne choć w rzeczywistości nic nie dają…

Brakuje Ci pewności, czy wybrane środki treningowe są odpowiednie dla poziomu i wieku Twoich podopiecznych?

Może zauważyłeś że Twoi zawodnicy stali się wyżsi, jednocześnie tracąc na zgrabności i jakości ruchów, co niestety odbija się na ich rozwoju i efektywności Twojej pracy…

Możliwe że masz trudności z wpleceniem akcentów koordynacyjnych w trening specyficzny?

Doskonale rozumiemy Twoje wyzwania. Wiemy, jak trudno urozmaicić trening, aby był bardziej atrakcyjny, jednocześnie rozwijał sprawność ruchową młodych zawodników… 

Bagatelizowanie powyższych kwestii może prowadzić do braku odpowiedniego rozwoju ruchowego, spadku sprawność oraz zwiększonego ryzyka urazów u Twoich zawodników.

A Wyobraź sobie teraz że … łatwo i skutecznie programujesz atrakcyjny trening z akcentami koordynacji, po czym … rozwój ruchowy twoich podopiecznych przyspiesza, stają się sprawniejsi, zwinniejsi, szybsi i lepiej kontrolują swoje ciało.… Dzięki czemu masz coraz więcej chętnych na treningi!

Jest na to sposób … Już teraz masz szansę rozwinąć swój warsztat trenerski i podnieść skuteczność oraz atrakcyjność swoich treningów!

Oto 1 W POLSCE TEGO TYPU SZKOLENIE

„Koordynacja I Sprawność W Treningu Dzieci I Młodzieży”

Odkryj skuteczne i atrakcyjne metody szkoleniowe

Nasze szkolenie oferuje dostęp do zaawansowanej wiedzy i niezbędnych narzędzi, które pozwolą Ci krok po kroku rozwijać koordynację ruchową i sprawność u dzieci i młodzieży.

Dzięki naszym metodą będą one lepiej przygotowane do szybkiego opanowania skomplikowanych ruchów i sprostania wyzwaniom zarówno treningowym i meczowym. 

Nauczysz się sprawdzonego systemu pracy, który jest odpowiednio dostosowany do wieku, liczebnośći oraz umiejętności ruchowych Twoich podopiecznych.

Skończ z nudnymi treningami, które nie przynoszą zadowalających efektów… Stań się cenionym specjalistą w pracy z dziećmi i młodzieżom w swoim regionie, podnieś swoje stawki i zacznij zarabiać więcej.

Co sprawia, że to szkolenie jest tak istotne dla kariery każdego ambitnego Trenera?

Natychmiastowy dostęp do szkolenia

Natychmiast po dołączeniu do szkolenia otrzymujesz dostęp do wszystkich nagranych modułów. Masz do nich dostęp 24/7. Przynajmniej na rok. Możesz rozpocząć naukę od zaraz i postępować zgodnie z własnym harmonogramem.

Łączymy teorie z praktyką

Wiedza zawarta w tym szkoleniu jest oparta na bazie najnowszych badań naukowych oraz 10 lat praktyki jako trener motoryczny na różnym poziomie wiekowym. Bez lania wody. Same konkrety.

Dajemy Ci sprawdzony system

Uporządkujesz wiedzę i wdrożysz sprawdzony system pracy, który podniesie atrakcyjność i skuteczność zajęć. Możesz ją wykorzystać bez względu na to, czy pracujesz w klubie, indywidualnie, czy jesteś nauczycielem. Wyróżniasz się na rynku trenerskim, zyskujesz status specjalisty i zarabiasz więcej.

Otrzymujesz praktyczne narzędzia:

Szkolenie oferuje nie tylko wiedzę w formie lekcji wideo, ale także zestaw gotowych materiałów wspierających w formie PDF; arkusze, które ułatwią Ci pracę podczas planowania treningów, czy certyfikat potwierdzający zdobycie nowych kompetencji.

Dzięki szkoleniu:

 • Poprawisz koordynacje swoich podopiecznych dzięki czemu maksymalnie rozwiną swój potencjał ruchowy i będą mniej narażeni na kontuzje
 • Nauczysz się odpowiednio dostosowywać ćwiczenia do poziomu i wieku swoich zawodników przez co będą robili szybsze postępy 
 • Zastosujesz odpowiednie ćwiczenia w odpowiednim momencie zajęć co sprawi że twoje treningi będą skuteczniejsze a ty będziesz lepszym trenerem!
 • Wprowadzisz ciekawe i angażujące ćwiczenia przez co atrakcyjność i frekwencja na twoich treningach zdecydowanie wzrośnie wraz z twoimi zarobkami 
 • Połączysz rozwój koordynacji z treningiem specyficznym dzięki czemu maksymalnie wykorzystasz czas jednostki
 • Dowiesz się kiedy i dlaczego koordynacja ruchowa Twoich zawodników może ulec pogorszeniu dzięki czemu będziesz w stanie temu zapobiec
 • Poznasz sposób testowania koordynacji dzięki czemu odpowiednio zindywidualizujesz program treningowy

Kim jesteśmy i dlaczego warto uczyć się pod naszymi skrzydłami?

15.09.2021, Siedlce
Zalegle spotkanie 7. kolejki eWinner II ligi, mecz druzyny rezerw Pogon Siedlce - Lech II Poznan 2:0
Fot. Przemyslaw Szyszka

Na zdjeciu: 
mecz druzyny rezerw Pogon Siedlce - Lech II Poznan 2:0, Jakub Grzeda, rozgrzewka przed meczem

Jakub Grzęda

Trener przygotowania motorycznego oraz współzałożyciel firmy Peakper4mance. Przez 8 lat pracował z zawodnikami akademii Lecha Poznań zdobywając 4 medale mistrzostw Polski juniorów. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera Polski Związek Piłki Nożnej przy okazji projektów Akademii Młodych Orłów oraz szkoleń dla trenerów a także Polski Związek Hokeja na Trawie czy Polskie Stowarzyszenie Treningu motorycznego.

DSC_0040

Witold Zielazek

Trener przygotowania motorycznego oraz fizjoterapeuta. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W przeszłości wspiera kobiecą reprezentację Polski U-19 w piłce nożnej a także brał udział w projekcie Akademii Młodych Orłów organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej. Swoim doświadczeniem wspierał Polską Federacje Squasha, zespół poznańskich koszykarek Enea Basket oraz zawodników uprawiających narciarstwo alpejskie. Prelegent podczas konferencji organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Treningu motorycznego oraz  Polski Związek Piłki Nożnej.

Nie musisz wierzyć nam na słowo…

Zobacz, co o naszym szkoleniu mówią Absolwenci:

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Ok… ale czy to na pewno jest dla mnie?

Nie jest dla Ciebie jeśli:

Jest dla Ciebie jeśli:

CO MÓWIĄ INNI UCZESTNICY SZKOLENIA?

Szkolenie w bardzo czytelny i jasny sposób wyjaśnia aspekty techniczne, co jest dużym plusem. Spodobało mi się to, że nie jest "suchą teorią" i pokazane są praktyczne rozwiązania. Na pewno nie będzie to ostatnie szkolenie z którego skorzystam!​
Bogusia
Uważam, że każdy trener, szkoleniowiec, który ma styczność ze szkoleniem dzieci i młodzieży powinien zaznajomić się z Waszym szkoleniem, gdyż w zrozumiały i przystępny sposób, przekazujecie w nim naprawdę sporą dawkę wiedzy, którą można a nawet powinno się zastosować w swojej codziennej pracy. Ja na pewno tak zrobię. Uporządkowało to moją dotychczasową wiedzę jak i dowiedziałem się rzeczy nowych. Cieszę się, że mogłem wziąć udział w tym szkoleniu i czekam na następne!
Rafał
Jest to moje drugie szkolenie z Wami i jestem bardzo zadowolony. Ponownie otrzymałem dużą dawkę wiedzy teoretycznej i praktycznej. Szkolenie przygotowane bardzo profesjonalnie, ciekawie i w łatwo przyswajalny sposób. Po takiej prezentacji wiedzy już nie mogę się doczekać kiedy wykorzystam ją w praktyce z dziećmi.
Aleksander
Jestem mile zaskoczony ilością informacji, ćwiczeń i całego podejścia do motoryki młodego zawodnika. Na tym szkoleniu dowiedziałem się więcej niż na innym szkoleniu stacjonarnym, który był droższy i wymagał ode mnie więcej czasu, a ilość wiedzy była mniejsza. Podoba mi się to, że pokazaliście jak programować trening, a nie tylko pokazaliście ćwiczenia
Damian

Jak wyglądają materiały szkoleniowe?

9 Logicznie Powiązanych Modułów

+6 Godziny Wideo i Ponad 500 Ćwiczeń

Dodatkowe Materiały Do Pobrania

Szkolenie zawiera gotowe plany treningowe , pliki kalkulacyjne do organizacji treningu a także prezentacje.

Uczysz Się Kiedy Chcesz!

Kurs jest dostępny na specjalnej platformie, do której otrzymujesz login i hasło. Masz do niej dostęp na urządzeniach mobilnych 24/7 z każdego miejsca na ziemi

Certyfikat Potwierdzający Uczestnictwo w Szkoleniu

Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz certyfikat zdobytej wiedzy

Możesz Wrócić do Materiałów w Każdym Momencie

Po zakupie szkolenia masz dostęp do platformy przez rok

A TUTAJ CAŁA AGENDA SZKOLENIA:

MODUŁ 1.
FUNDAMENT RUCHU

 • Dowiesz się z czym wiążą się podstawowe aspekty ruchu przez co świadomiej zaplanujesz proces rozwoju ruchowego twoich podopiecznych 
 • Poznasz etapy rozwoju motorycznego dzięki czemu będziesz wiedział co jest w danym wieku dla dziecka najważniejsze.
 • Zdradzimy Ci jaki wpływ na koordynacje mają inne zdolności motoryczne dzięki czemu zdobędziesz wiedzę na temat wszechstronnego rozwoju motorycznego.
 •  Odkryjesz jakie umiejętności ruchowe warto kształtować w poszczególnych kategoriach wiekowych dzięki czemu nie przeoczysz sensytywnych momentów do ich rozwoju

MODUŁ 2. HARMONIJNY ROZWÓJ W SPORCIE

 • Dowiesz się jaki wpływ ma wczesna specjalizacja na rozwój zawodnika przez co unikniesz kontuzji i wypalenia u swoich podopiecznych
 • Odkryjesz czym są sportowe umiejętności ruchowe
 • Zobaczysz w praktyce sportowe umiejętności ruchowe i będziesz mógł je wdrożyć do swoich zajęć

MODUŁ 3.
KOORDYNACJA RUCHOWA

 • Zrozumiesz z jakimi zmysłami wiąże się świadomość ruchu przez co będziesz w stanie wykorzystać tzw neuro-trening w praktyce.
 • Dowiesz się czym jest koordynacja ruchowa dzięki czemu będziesz mógł prowadzić ciekawe a zarazem bardzo rozwijające treningi.
 • Zdradzimy Ci kiedy rozwijać koordynacje abyś potrafił lepiej planować swoje treningi
 • Poznasz czynniki które hamują rozwój koordynacji dzięki czemu zaczniesz ich unikać

MODUŁ 4. UMIEJĘTNOŚCI KOORDYNACYJNE

W tym module dowiesz się czym są zdolności:

 • dostosowywania się
 • równowagi
 • szybkiej reakcji
 • orientacji przestrzennej
 • różnicowania
 • łączenia/rozdzielania ruchów 
 • rytmizacji ruchów

MODUŁ 5.
TESTOWANIE

 • Poznasz w jaki sposób testować koordynacje dzięki czemu będziesz wiedział czego konkretne potrzebuje twój zawodnik.

MODUŁ 6
PROCESY NAUCZANIA RUCHU

 • Dowiesz się czym jest nauka motoryczna
 • Zdradzimy Ci jak przebiega proces nauczania dzięki czemu będziesz w stanie lepiej dobrać ćwiczenia i je dostosować do poziomu Twoich podopiecznych.
 • Zobaczysz w jaki sposób wykorzystywać metody nauczania przez co twoi zawodnicy szybciej będą przyswajali nowe umiejętności ruchowe.
 • Pokażemy Ci jakich wskazówek używać podczas treningu abyś potrafił skuteczniej nauczyć zawodnika konkretnych umiejętności ruchowych
 • Dowiesz się kiedy i jakich udzielać wskazówek przez co szybciej wyegzekwujesz to na czym Tobie najbardziej zależy.

MODUŁ 7.
KOORDYNACJA W PRAKTYCE

W tym module pokażemy CI środki treningowe związane ze wszystkimi zdolnościami koordynacyjnymi takimi jak:

 • zdolność dostosowywania się
 • zdolność równowagi
 • zdolność szybkiej reakcji
 • zdolność orientacji przestrzennej
 • zdolność różnicowania
 • zdolność łączenia/rozdzielania ruchów 
 • zdolność rytmizacji ruchów

MODUŁ 8.
PLANOWANIE TRENINGU KOORDYNACYJNEGO

 • Dowiesz się jak często stosować elementy koordynacji dzięki czemu wykorzystasz czas treningowy do maksimum 
 • Zdradzimy Ci w jakim momencie treningu aplikować ćwiczenia koordynacyjne przez co twój trening będzie skuteczniejszy 
 • Omówimy objętość i intensywność treningów z elementami koordynacji
 • Pokażemy jakie zmienne stosować w ćwiczeniach koordynacji abyś odpowiednio manipulował intensywnością, objętością i różnorodnością ćwiczeń.

MODUŁ 9.
FAKTY I MITY

 • Dowiesz się czy na drabince możemy rozwijać koordynacje
 • Odkryjesz czym jest Life kinetick
 • Zdradzimy Ci czy wiek jest ograniczeniem dla rozwoju koordynacji
 • Zobaczysz czy w treningu danej dyscypliny można przemycać ćwiczenia rozwoju koordynacji ogólnej
 • Dowiesz się czy trening siłowy ma coś wspólnego z koordynacją
 • Zdradzimy Ci czy na niestabilnym podłożu można rozwinąć balans

MODUŁ 10.
EGZAMIN

 • Dowiesz się w jaki sposób zdać test egzaminacyjny i uzyskać certyfikat 
LEKCJA DEMO:
Jak wyglądają materiały szkoleniowe?
7 Logicznie Powiązanych Modółów
+4 Godziny Wideo i Ponad 300 Ćwiczeń
Dodatkowe Materiały Do Pobrania

Szkolenie zawiera gotowe plany treningowe dla zawodników na różnym etapie rozwoju, pliki kalkulacyjne do organizacji testu siłowego oraz treningu a takżę prezentacje.

Uczysz Się Kiedy Chcesz!
Po ukończeniu szkolenia uzyskasz certyfikat zdobytej wiedzy i umiejętności

Certyfikat Potwierdzający Uczestnictwo w Szkoleniu

Kurs jest dostępny na specjalnej platformie, do której otrzymujesz login i hasło. Masz do niej dostęp na urządzeniach mobilnych 24/7 z każdego miejsca na ziemi
Możesz Wrócić do Materiałów w Każdym Momencie

Po zakupie szkolenia masz dostęp do platformy przez rok

MATERIAŁY O KTÓRYCH MÓWILIŚMY
POWYŻEJ TO JEDNAK NIE WSZYSTKO !

Zawsze staramy się dawać swoim klientom więcej, niż oczekują.

Dlatego wraz ze szkoleniem otrzymujesz AŻ 7 BONUSÓW !!!

1. PLIK Z NARZĘDZIAMI STOSOWANYMI W TRENINGU KOORDYNACJI

Dzięki niemu będziesz wiedział jakich narzędzi używać aby twój trening był ciekawy i atrakcyjny.

Wartość to 39 złotych

2. SZABLON PROGRESJII ĆWICZEŃ

Dzięki niemu będziesz stopniowo podnosił poziom trudności ćwiczeń przez co twoi zawodnicy będą się harmonijnie rozwijali.

Wartość to 99 złotych

3. Gotowe konspekty treningowe

Dzięki nim zobaczysz w których momentach jednostki treningowej możesz stosować konkretne ćwiczenia koordynacyjne

Wartość to 79 złotych

4. Arkusz zmiennych stosowanych w treningu koordynacji

Dzięki niemu będziesz w stanie lepiej manipulować intensywnością, objętością i różnorodnością ćwiczeń.

Wartość to 99 złotych

5. Gotowy konspekt rozgrzewki z elementami koordynacji

Dzięki niemu zobaczysz jak w maksymalny sposób można wykorzystać rozgrzewkę do kształtowania koordynacji i sprawności.

Wartość to 79 złotych

6. Arkusz długofalowego rozwoju umiejętności ruchowych

Dzięki niemu będziesz wiedział kiedy zacząć rozwijać umiejętności ruchowe, kiedy zawodnik powinien je opanować a kiedy doskonalić.

Wartość to 129 złotych

7. Nagrania w formacie MP3

Dzięki nim będziesz mógł przerabiać szkolenie w dowolnym momencie, jadąc samochodem czy biegając.

Wartość to 150 złotych

MATERIAŁY O KTÓRYCH MÓWILIŚMY
POWYŻEJ TO JEDNAK NIE WSZYSTKO !

Zawsze staramy się dawać swoim klientom więcej, niż oczekują.

Dlatego wraz ze szkoleniem otrzymujesz AŻ 7 BONUSÓW !!!

BONUS
KORZYŚĆ
WARTOŚĆ

Pliki z narzędziami przydatnymi w treningu koordynacji

Dzięki niemu będziesz wiedział jakich narzędzi używać aby twój trening był ciekawy i atrakcyjny.

39 złotych

Szablon progresji ćwiczeń

Dzięki niemu będziesz stopniowo podnosił poziom trudności ćwiczeń przez co twoi zawodnicy będą się harmonijnie rozwijali.

99 złotych
Gotowe konspekty treningowe
Dzięki nim zobaczysz w których momentach jednostki treningowej możesz stosować konkretne ćwiczenia koordynacyjne
79 złotych
Arkusz zmiennych stosowanych w treningu koordynacji
Dzięki niemu będziesz w stanie lepiej manipulować intensywnością, objętością i różnorodnością ćwiczeń.
99 złotych
Gotowy konspekt rozgrzewki z elementami koordynacji
Dzięki niemu zobaczysz jak w maksymalny sposób można wykorzystać rozgrzewkę do kształtowania koordynacji i sprawności.
79 złotych
Arkusz długofalowego rozwoju umiejętności ruchowych
Dzięki niemu będziesz wiedział kiedy zacząć rozwijać umiejętności ruchowe, kiedy zawodnik powinien je opanować a kiedy doskonalić
129 złotych
Nagrania w formacie MP3
Dzięki nim będziesz mógł przerabiać szkolenie w dowolnym momencie, jadąc samochodem czy biegając.
150 złotych

GWARANCJA SATYSFAKCJI

W tworzenie tego szkolenia włożyliśmy praktycznie 2 lata pracy. Chcieliśmy przekazać ci całą naszą wiedzę i doświadczenie z tym związane, ale być może i tak zastanawiasz się, czy to rzeczywiście jest warte Twojego czasu i  pieniędzy. 

Bez obaw!

Jeśli z jakiegoś powodu uznasz, że to szkolenie Cię rozczarowało i nie jest tym czego się spodziewałeś
masz 30 dni na jego zwrot. Napisz do nas na maila: kontakt.pekaper4mance@gmail.com

OKEJ ALE ILE TO KOSZTUJE?

 • Prawie 6h materiałów wideo- 400 złotych 
 • Propozycja ponad 500 ćwiczeń – 400 złotych  
 • Materiały bonusowe –  ponad 650 złotych 
 • Certyfikat – bezcenny 

Wartość całego szkolenia to ponad 1450 złotych !!!

Wartoś samych bonusów to ponad 600 złotych !!!

 A cena wynosi tylko 

699 złotych

CZY JEST INNY SPOSÓB NA ZDOBYCIE TEJ WIEDZY?
OCZYWIŚCIE ŻE TAK!

Możesz poświęcić wiele godzin, dni , tygodni czy miesięcy na czytanie książek, szukanie wiedzy w internecie, następnie testowanie jej w praktyce, popełnianie błędów, patrzenie jak twoi zawodnicy dalej stoją w miejscu, kolejne testowanie, coraz mniejsza frekwencja na treningach, dodatkowe staże trenerskie, … Lub skorzystać z wiedzy doświadczonych trenerów którzy od 9 lat pracują z dziećmi i młodzieżą trenującą różne dyscypliny sportu.

FAQ

Po tym, jak złożysz i opłacisz zamówienie, natychmiast na Twoją skrzynkę mailową wysyłamy login i hasło do platformy szkoleniowej. Dostęp do szkolenia będziesz mieć przez okres roku od zamówienia szkolenia.

Oczywiście. Jedyne, co musisz zrobić, to podczas składania zamówienia zaznacz opcję „chcę otrzymać fakturę”. Po uzupełnieniu danych, faktura zostanie wygenerowana automatycznie i wysłana do Ciebie mailem.

Jesteśmy otwarci i staramy się odpowiedzieć na każde zadane przez Ciebie pytanie. Możesz do nas napisać maila, lub zapytać na forum grupy FB. Dodatkowo na grupie FB będą organizowane LIVE’Y z pytaniami i odpowiedziami.

Tak, po zdaniu testu egzaminacyjnego, każdy z kursantów otrzymuje certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

Jeszcze czytasz?

Ten kurs kosztuje tyle, co 2 dwie pary jeansów z sieciówki 😉

Zainwestuj w to szkolenie, a zobaczysz, że twoi zawodnicy jeszcze bardziej rozwiną się ruchowo i wejdą na wyższy poziom sportowy a ty staniesz się jeszcze lepszym trenerem!

 • Prawie 6h materiałów wideo- 400 złotych 
 • Propozycja ponad 500 ćwiczeń – 400 złotych  
 • Materiały bonusowe –  ponad 650 złotych 
 • Certyfikat – bezcenny 

Wartość całego szkolenia to ponad 1450 złotych !!!

A Ty możesz do niego dołączyć w cenie tylko 699 złotych ! 

Przewiń do góry