STOP! ZACZEKAJ, TO BARDZO WAŻNE!

PRZECZYTAJ UWAŻNIE! W RAMACH PODZIĘKOWANIA ZA TWOJE ZAUFANIE DO MNIE, MAM DLA CIEBIE SPECJALNĄ JEDNORAZOWĄ PROPOZYCJE. PRZECZYTAJ KAŻDE SŁOWO NA TEJ STRONIE PONIEWAŻ WIDZISZ JĄ WYŁĄCZNIE RAZ. PO JEJ ZAMKNIĘCIU LUB UPŁYWIE CZASU,JUŻ NIGDY WIĘCEJ NIE ZOBACZYSZ JEJ PONOWNIE!

00
MINUT
00
SEKUND

Czy wiesz, że nieodłączną częścią treningu każdego piłkarza powinna być praca nad stabilnością oraz mobilnością ciała? To kluczowe elementy, które mogą zdecydować o twojej przyszłości na boisku. Wyobraź sobie, że czujesz duży luz podczas gry, masz większą kontrolę nad swoim ciałem, jesteś mniej narażony na kontuzje, a twoje ruchy są bardziej precyzyjne i płynne. Dzięki treningom mobilności i stabilności możesz osiągnąć to wszystko i jeszcze więcej!

SKORZYSTAJ Z DODATKU ” MOBILNOŚĆ I STABILNOŚĆ”

DO PROGRAMU KOZACKA FORMA 2.0 

NORMALNA CENA PROGRAMU TO

179.99ZŁ!

Dzięki niemu:

Co zawiera dodatek?

2 ETAPY PRACY (Łącznie 6-12 tygodni)

Akcent mobilności i stabilności został podzielony na dwa odrębne etapy (po 3-6 tygodni) o innych charakterze , tak byś zmaksymalizował efekty we wszystkich najważniejszych obszarach ciała.

2 OPCJE PRACY

Plan treningowy został podzielony w ten sposób abyś, mógł go realizować nawet w przypadku braku czasu, w postaci wstawek krótko przed treningiem. Plan zawiera 2 treningi główne oraz 4 alternatywne opcje w przypadku braku czasu.

PRACA NAD MOBILNOŚCIĄ CIAŁA

Ćwiczenia zawarte w planie celują w poprawę mobilności takich obszarów jak: biodra, staw skokowy oraz tylna taśma mięśniowa.

PRACA NAD STABILIZACJĄ STOPY I STAWU SKOKOWEGO

Ćwiczenia zawarte w tym dodatku będą wspierały pracę statyczną i dynamiczną nad stabilizacją kostki oraz stopy.

EFEKTY MOICH PODOPIECZNYCH

Tylko tu i teraz masz szanse uzupełnić program Kozacka forma o dodatek treningowy który pozwoli ci w skuteczny dla piłkarza sposób pracować na stabilnością oraz mobilnością ciała co przełoży się na jeszcze lepszy progres widoczny na  boisku! 

NORMALNA CENA PROGRAMU TO

179.99 ZŁ!

Przewiń do góry